Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Освітлення на сонячних батареях

Вуличне освітлення на сонячних батареях – вигідний спосіб заощадити на електроенергії

Вуличне освітлення на сонячних батареях – це сучасний спосіб використання природних ресурсів на благо людини. Така технологія є вигідною альтернативою традиційним електричним ліхтарям і дозволяє економити на використанні електроенергії.

Принцип роботи

Освітлювальні пристрої на сонячних батареях являють собою автономні компактні світильники, які самі включаються з настанням сутінків або при наявності рухомого об'єкта в радіусі дії. Для своєї роботи вони не використовують електрику. Основним джерелом ресурсів для таких пристроїв є енергія сонця.

Складаються освітлювальні прилади з наступних елементів:

 • сонячної батареї з фотомодулем;
 • блоку освітлення;
 • акумулятора. Місткість у різних моделей може відрізнятися;
 • контролера. Цей пристрій відповідає за включення і виключення приладу;
 • корпусу. Він виготовлений з нержавіючої сталі – металу, стійкого до впливу опадів й механічних навантажень;
 • кріплення.

В деякі моделі світильників може бути вбудований також датчик руху, завдяки якому вони включаються на вимогу, економлячи ресурси.

Принцип їх роботи досить простий. Освітлювальні пристрої оснащені невеликими автономними сонячними станціями, які в світлий час доби накопичують енергію від сонячних променів. Самі ліхтарі в цей час вимкнені. При настанні сутінків освітлювальні прилади починають виділяти світло, витрачаючи запаси енергоресурсів.

Переваги використання

В першу чергу світильники на сонячних батареях для вуличного освітлення є економічно вигідним рішенням і дозволяють ефективно заощаджувати на електроенергії. Вони самі забезпечують себе енергоресурсами і не вимагають участі людини в організації циклу роботи. В цілому серед переваг використання вуличного освітлення на сонячних батареях також можна відзначити:

 • простоту монтажу. Для їх установки і забезпечення роботи не доведеться прокладати дроти та інші комплектуючі;
 • автономність. Спеціальні пристрої-контролери стежать за роботою освітлювальних приладів, забезпечують своєчасні включення і виключення;
 • адаптивність до поганих погодних умов. Освітлювальні прилади для вуличного освітлення стандартної конструкції добре переносять значні перепади температур і працюють в діапазоні від -50 до +40 градусів за Цельсієм;
 • екологічність. Освітлювальні прилади на сонячних батареях для вулиці, що працюють повністю на природних ресурсах, не вимагають спеціальних умов утилізації і не виділяють в навколишнє середовище шкідливих речовин;
 • економічність. Утримання і забезпечення роботи вуличного освітлення на сонячних батареях не тягне жодних витрат бюджету, дозволяє скоротити використання електроенергії;
 • універсальність. Встановлювати такі прилади можна вдома, їх використовують при організації освітлення вздовж вулиць, на спортивних або дитячих майданчиках, в парках.

Важливо: всі ліхтарі для вуличного освітлення оснащені світлодіодами, які забезпечують яскраве світіння, але майже не виділяють тепло. Завдяки цьому відсутній ризик загоряння, і дані освітлювальні прилади є безпечними в експлуатації.

Великий вибір вуличного освітлення

З кожним роком ліхтарі на сонячних батареях стають дедалі популярнішими. Їх широко використовують при організації вуличного освітлення приватних володінь і муніципальних об'єктів.

Важливо: універсальність застосування обумовлена ​​не тільки практичністю даних пристроїв, але і можливістю підібрати рішення в потрібному конструктивному виконанні для тих чи інших умов експлуатації.

В Україні купити такі освітлювальні прилади можна на сайті компанії «Солартек». У каталозі представлений широкий вибір моделей товарів:

 • консольні ліхтарі;
 • світильники настінного кріплення;
 • системи автономного освітлення для рекламних щитів.

Пристрої доступні в асортименті видів, відрізняються за основними технічними характеристиками: потужністю батареї і світлодіодів, яскравістю світлового потоку тощо. Завдяки різноманітності варіантів можна підібрати вигідне рішення для різних потреб.

Замовити комплект вуличного освітлення на сонячних батареях на сайті Solar-Tech можна прямо зараз, в режимі онлайн. На всі моделі поширюється гарантія виробника, детальні характеристики вказані в описі до товару. Якщо виникли запитання – телефонуйте, проконсультуємо, допоможемо з вибором освітлювальних пристроїв згідно і вимогами.

За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти