Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Освітлення на сонячних батареях

Вуличне освітлення на сонячних батареях – вигідний спосіб заощадити на електроенергії

Вуличне освітлення на сонячних батареях – це сучасний спосіб використання природних ресурсів на благо людини. Така технологія є вигідною альтернативою традиційним електричним ліхтарям і дозволяє економити на використанні електроенергії.

Принцип роботи

Освітлювальні пристрої на сонячних батареях являють собою автономні компактні світильники, які самі включаються з настанням сутінків або при наявності рухомого об'єкта в радіусі дії. Для своєї роботи вони не використовують електрику. Основним джерелом ресурсів для таких пристроїв є енергія сонця.

Складаються освітлювальні прилади з наступних елементів:

 • сонячної батареї з фотомодулем;
 • блоку освітлення;
 • акумулятора. Місткість у різних моделей може відрізнятися;
 • контролера. Цей пристрій відповідає за включення і виключення приладу;
 • корпусу. Він виготовлений з нержавіючої сталі – металу, стійкого до впливу опадів й механічних навантажень;
 • кріплення.

В деякі моделі світильників може бути вбудований також датчик руху, завдяки якому вони включаються на вимогу, економлячи ресурси.

Принцип їх роботи досить простий. Освітлювальні пристрої оснащені невеликими автономними сонячними станціями, які в світлий час доби накопичують енергію від сонячних променів. Самі ліхтарі в цей час вимкнені. При настанні сутінків освітлювальні прилади починають виділяти світло, витрачаючи запаси енергоресурсів.

Переваги використання

В першу чергу світильники на сонячних батареях для вуличного освітлення є економічно вигідним рішенням і дозволяють ефективно заощаджувати на електроенергії. Вони самі забезпечують себе енергоресурсами і не вимагають участі людини в організації циклу роботи. В цілому серед переваг використання вуличного освітлення на сонячних батареях також можна відзначити:

 • простоту монтажу. Для їх установки і забезпечення роботи не доведеться прокладати дроти та інші комплектуючі;
 • автономність. Спеціальні пристрої-контролери стежать за роботою освітлювальних приладів, забезпечують своєчасні включення і виключення;
 • адаптивність до поганих погодних умов. Освітлювальні прилади для вуличного освітлення стандартної конструкції добре переносять значні перепади температур і працюють в діапазоні від -50 до +40 градусів за Цельсієм;
 • екологічність. Освітлювальні прилади на сонячних батареях для вулиці, що працюють повністю на природних ресурсах, не вимагають спеціальних умов утилізації і не виділяють в навколишнє середовище шкідливих речовин;
 • економічність. Утримання і забезпечення роботи вуличного освітлення на сонячних батареях не тягне жодних витрат бюджету, дозволяє скоротити використання електроенергії;
 • універсальність. Встановлювати такі прилади можна вдома, їх використовують при організації освітлення вздовж вулиць, на спортивних або дитячих майданчиках, в парках.

Важливо: всі ліхтарі для вуличного освітлення оснащені світлодіодами, які забезпечують яскраве світіння, але майже не виділяють тепло. Завдяки цьому відсутній ризик загоряння, і дані освітлювальні прилади є безпечними в експлуатації.

Великий вибір вуличного освітлення

З кожним роком ліхтарі на сонячних батареях стають дедалі популярнішими. Їх широко використовують при організації вуличного освітлення приватних володінь і муніципальних об'єктів.

Важливо: універсальність застосування обумовлена ​​не тільки практичністю даних пристроїв, але і можливістю підібрати рішення в потрібному конструктивному виконанні для тих чи інших умов експлуатації.

В Україні купити такі освітлювальні прилади можна на сайті компанії «Солартек». У каталозі представлений широкий вибір моделей товарів:

 • консольні ліхтарі;
 • світильники настінного кріплення;
 • системи автономного освітлення для рекламних щитів.

Пристрої доступні в асортименті видів, відрізняються за основними технічними характеристиками: потужністю батареї і світлодіодів, яскравістю світлового потоку тощо. Завдяки різноманітності варіантів можна підібрати вигідне рішення для різних потреб.

Замовити комплект вуличного освітлення на сонячних батареях на сайті Solar-Tech можна прямо зараз, в режимі онлайн. На всі моделі поширюється гарантія виробника, детальні характеристики вказані в описі до товару. Якщо виникли запитання – телефонуйте, проконсультуємо, допоможемо з вибором освітлювальних пристроїв згідно і вимогами.

Для чого потрібно освітлення на сонячних батареях?
Освітлення на сонячних батареях застосовується у тих випадках, коли немає можливості використовувати мережеву електроенергію для живлення світильників, підведення мережі утруднено або джерело електроенергії знаходиться занадто далеко.
Який термін служби сонячних світильників?
Термін служби сонячних світильників не менше 5 років.
Яка гарантія на світильники на сонячних батареях?
Гарантія на сонячні світильники в залежності від виробника і становить 1-2 роки.
Як довго може світити світильник на сонячній батареї при повному заряді?
Автономна робота світильника на сонячних батареях залежить від моделі та режиму роботи, в середньому 9-12 годин.
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти