Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Геліосистеми

Геліосистема - це раціональне рішення для тих, хто цінує комфорт і бажає користуватися гарячою водою без залежності від магістральних мереж. Інженери нашої компанії "Solar Tech" допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант. Геліосистема – це екологічно чистий механізм вироблення енергії, оскільки в якості джерела теплової енергії використовується сонячне випромінювання. При цьому, вам більше не потрібно буде оплачувати величезні рахунки за гарячу воду та опалення. Потужність геліосистеми підбирається таким чином, щоб вона повністю покривала потреби в гарячій воді, а при необхідності – служила в якості додаткового джерела опалення будинку в осінньо-весняний період.

Геліосистеми для водопостачання та опалення

Геліосистеми достатньої потужності застосовуються для забезпечення потреб гарячого водопостачання промислових об'єктів, готелів, санаторіїв, лікарень, значно знижуючи споживання традиційних енергоресурсів, і, відповідно, витрати на оплату комунальних послуг.

Геліосистема - це не просто сонячний колектор, в комплект також входять: бак-акумулятор, насосна станція, контролер, трубопроводи і фітинги, що забезпечує повну готовність до монтажу та інтеграції в існуючу систему водопостачання прямо «з коробки».

Необхідно відзначити, що саме вакуумні сонячні колектори найбільш ефективні для всесезонних систем гарячого водопостачання (ГВП), підігріву басейнів і підтримки опалення, оскільки завдяки вакуумній трубці мають мінімальні теплові втрати. Вакуумні геліосистеми здатні нагрівати велику кількість води навіть під час тривалої похмурої погоди.

Плоскі геліоколектори (складаються з абсорбера, прозорого покриття, термоізолюючого шару) відрізняються великою площею засклення і абсорбером великих розмірів. Використовуються в сезонних (весна-літо) системах, оскільки характеризуються більшими тепловтратами та мають низьку ефективність при мінусовій температурі навколишнього середовища.

Термосифонна гелиосистема використовується для забезпечення гарячого водопостачання виключно в теплий період року, так як вони обладнані накопичувальними баками для прямого нагріву води.

Геліосистеми практично не вимагають сервісного обслуговування, взимку самоочищаються від снігу.

Кошти, вкладені в геліосистеми, окупаються протягом декількох років, а з урахуванням постійного зростання цін на традиційні енергоносії цей термін істотно скорочується. 

Компанія "Solar Tech" допоможе Вам з підбором обладнання та його якісним монтажем в короткі терміни.

 

За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти