Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Геліосистеми для гарячого водопостачання

Сонячна енергія відноситься до альтернативних джерел і набуває більшої популярності останнім часом. Основними її перевагами є екологічна чистота і безкоштовність. Геліосистеми для гарячого водопостачання та опалення дозволяють забезпечити приватний будинок гарячою водою і опаленням. Така система підключається до сонячного колектору і використовує енергію сонця.

Пристрій і принцип дії

Конструктивно система обігріву складається з наступних елементів:

 • колектор, який використовується в якості нагрівального пристрою;
 • бойлер або тепловий акумулятор, призначений для накопичення води, нагрітої колектором;
 • помпа або насос (один або кілька, в залежності від масштабів системи), що використовується для перекачування гарячої рідини;
 • трубопроводи;
 • контролер з температурними датчиками, що дозволяє запобігти перегріву геліосистеми і контролюючий роботу помпи.

Відбувається так званий обмін рідинами між резервуарами. Колектор наповнюється остиглим теплоносієм, які віддали своє тепло бойлеру. Такий принцип дозволяє акумулювати воду в накопичувальному резервуарі і використовувати її в будь-який момент.

Основні переваги

Для геліосистем характерні такі переваги:

 1. Можливість економії — сонячна енергія абсолютно безкоштовна, при цьому вона відновлюється. Фактично ресурс є необмеженим. Щоб почати економити, потрібно витратитися тільки на покупку нового обладнання.
 2. Екологічність. При установці, транспортуванні та використанні геліосистем шкідливі викиди в атмосферу повністю відсутні.
 3. Швидкий нагрів води. Геліосистеми показують свою ефективність навіть в холодну пору року.
 4. Зниження фінансових витрат на опалення — до 25%.
 5. Можливість підключення та інтеграції в уже працюючу опалювальну систему.

Потреба населення в використанні альтернативних джерел енергії збільшується пропорційно зростанню тарифів. Інтерес людей також посилений за рахунок інноваційних розробок в сфері сонячної енергетики. Купити геліосистеми для гарячого водопостачання сьогодні можуть дозволити собі багато споживачів. Чим більша площа приміщення, будівлі, що обігрівається, тим швидше окупиться обладнання.

Особливості вибору

На етапі вибору обладнання необхідно враховувати наступні фактори:

 1. Місце передбачуваної установки. Колектори можуть вбудовуватися в дах або розташовуватися поверх покрівлі. На цьому етапі необхідно врахувати кут нахилу. Ухил обладнання повинен бути південним або південно-західним.
 2. Щоденний обсяг споживання гарячої води і площа опалювальної будівлі. Чим вище будуть ці значення, тим потужніше потрібно вибирати колектор.
 3. Час використання. Експлуатація обладнання може бути сезонною або цілорічною.
 4. Тип системи. Устаткування може використовуватися тільки для нагріву води або для забезпечення будинку гарячим водопостачанням та опаленням.

Також при виборі геліосистеми необхідно враховувати коефіцієнт тепловтрат. Знаючи площу пристрою і оптичний ККД, можна попередньо прорахувати ефективність роботи системи та подальшу економічну вигоду. На вартість обладнання впливають такі чинники, як товщина ізоляції колектора, якість матеріалу, з якого виготовлений корпус, тип абсорбера, товщина скла і країна-виробник.

При розрахунку необхідно визначити обсяг енергії, який слід компенсувати. Для прорахунку використовуються спеціальні формули. Наші фахівці допоможуть вибрати надійне і ефективне обладнання з урахуванням особливостей будинку. Для отримання безкоштовної консультації зв'яжіться з менеджером Solar-Tech.

Комплектація

В комплект поставки геліосистеми входять:

 • один або кілька геліоколекторів (кількість трубок відрізняється в залежності від типу і потужності системи);
 • система кріплень для монтажу обладнання;
 • підлоговий резервуар (бойлер), оснащений теплообмінником;
 • система управління обладнанням з контролером;
 • сонячна станція;
 • теплоносій або антифриз — робоча рідина для контуру;
 • один або кілька розширювальних баків;
 • теплоізольовані трубопроводи;
 • комплект фітингів — з'єднувачі, крани, додаткова ізоляція, перехідники, трійники і т. д.

Великий вибір геліосистем з різним обсягом (від 80 до 10000 літрів) пропонує інтернет-магазин Solar-Tech. Вся продукція перевірена, має сертифікати якості, на обладнання поширюється гарантія. Можлива доставка сонячних колекторів в будь-яке місто України. Компанія Solar-Tech пропонує повний комплекс послуг по встановленню та обслуговуванню сонячних електростанцій, включаючи індивідуальне проектування, енергоаудит і т. д. Щоб купити геліосистеми для гарячого водопостачання в Україні, оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером.

Читать полностью
Скільки коштує геліосистема для гарячого водопостачання?
Ціна на геліосистему для гарячого водопостачання залежить від продуктивності, ціна починається від 1 119 $ за систему на 80 літрів, більш продуктивна система на 200 л. коштує 1943$.
Як мені підібрати геліосистему, на які параметри необхідно дивитися?
При підборі геліосистеми відштовхуються від обсягу бака, його обсяг визначає яку максимальну кількість води буде підігріто геліоколекторами. У готових рішеннях ми вже підібрали необхідну кількість колекторів під обсяг бака. Вам необхідно визначиться скільки гарячої води необхідно на одну людину на добу і скільки людей проживає в будинку. Реальні витрати гарячої води у всіх різний. За старими нормами - 100 л / добу. (55 ˚С) на одну людину. За європейськими - 30-60 л / добу (45˚С). Реальна середня витрата в Україні виходить в такому ж діапазоні, але тільки з температурою 55˚С.
Чи здійснюєте ви монтаж геліосистем "під ключ" скільки коштують роботи?
Так, ми здійснюємо всі роботи по монтажу. Ви можете заповнити анкету на прорахунок вартості всіх робіт, посилання на анкету знаходиться в карті товару готових рішень.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти