Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Для гарячого водопостачання

Геліосистеми використовують як джерело теплової енергії сонце. Це екологічно чистий і найекономніший варіант енергозабезпечення на сьогоднішній день. 

Гелиосистема отримує та утримує тепло від сонячного випромінювання, а потім передає його в рідину (воду), тим самим нагріваючи її. Цей процес називає "тепличним ефектом".

Два основні чинники ефективної роботи сонячного колектора.

По-перше, будь-який гарячий об'єкт віддає своє тепла назад в навколишнє середовище. Ефективність сонячного теплового колектора залежить від рівня тепловтрат. Для зменшення тепловтрат в геліосистемах використовується теплова ізоляція, що в рази зменшує тепловтрати, і значно підвищує ефективність геліосистеми.

По-друге, втрати тепла тим вище, чим більше різниця температур поверхні геліосистеми і навколишнього середовища. Саме це є причиною зниження ККД багатьох геліосистем в холодну пору року.

Кращим вибором для всесезонного гарячого водопостачання стане вакуумна гелиосистема. Така система має найкращу теплоізоляцію і може забезпечувати споживачів гарячою водою цілий рік.

А ось для гарячого водопостачання на весняно-осінній період цілком підійде менш дорога плоска гелиосистема. Вона повністю здатна забезпечити будинок гарячою водою в теплу пору року. Оптимальний варіант для літньої дачі.

 
За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти