Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Геліосистема для підігріву басейну

Для підігріву води в вашому басейні до комфортної температури можна використовувати сонячну енергію. Як правило, водопостачання басейну являє собою цілісну систему, що складається з насоса, контролера і фільтра, об'єднаних ПВХ трубами (вода в басейні не застоюється, а постійно циркулює та очищається у фільтрі). Така система водопостачання басейну дозволяє легко підключити геліосистему: до ПВХ труб підводяться гнучкі шланги від сонячного колектора - і в басейн подається нагріта вода, температура якої налаштовується за допомогою спеціального клапана. Компанія "Solar Tech" готова в найкоротші терміни виконати таке підключення.

Метод обігріву басейну за допомогою геліосистем економічний та екологічно чистий. При цьому не має значення який у вас басейн - відкритий або закритий - в будь-який час року гелиосистема виробляє достатню кількість енергії для нагріву води в ньому.

До речі, нагрів води в басейні може стати не основною метою встановлення геліосистеми, а приємним "бонусом". У теплу пору року, коли сонячна інсоляція підвищена, геліосистема здатна виробляти дуже велику кількість енергії. Тому, якщо спочатку ви були зацікавлені тільки в гарячому водопостачанні будинку, ви цілком можете використовувати надлишок виробленої енергії для нагріву води в басейні.

Але якщо передбачається використовувати геліосистему тільки для нагріву води в басейні, доцільно придбати спеціально розроблені моделі геліосистем, призначені саме для підігріву проточної води басейну. Такі геліосистеми набагато дешевше звичайних.

Читать полностью
За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти