Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Геліосистема для підігріву басейну

Для підігріву води в вашому басейні до комфортної температури можна використовувати сонячну енергію. Як правило, водопостачання басейну являє собою цілісну систему, що складається з насоса, контролера і фільтра, об'єднаних ПВХ трубами (вода в басейні не застоюється, а постійно циркулює та очищається у фільтрі). Така система водопостачання басейну дозволяє легко підключити геліосистему: до ПВХ труб підводяться гнучкі шланги від сонячного колектора - і в басейн подається нагріта вода, температура якої налаштовується за допомогою спеціального клапана. Компанія "Solar Tech" готова в найкоротші терміни виконати таке підключення.

Метод обігріву басейну за допомогою геліосистем економічний та екологічно чистий. При цьому не має значення який у вас басейн - відкритий або закритий - в будь-який час року гелиосистема виробляє достатню кількість енергії для нагріву води в ньому.

До речі, нагрів води в басейні може стати не основною метою встановлення геліосистеми, а приємним "бонусом". У теплу пору року, коли сонячна інсоляція підвищена, геліосистема здатна виробляти дуже велику кількість енергії. Тому, якщо спочатку ви були зацікавлені тільки в гарячому водопостачанні будинку, ви цілком можете використовувати надлишок виробленої енергії для нагріву води в басейні.

Але якщо передбачається використовувати геліосистему тільки для нагріву води в басейні, доцільно придбати спеціально розроблені моделі геліосистем, призначені саме для підігріву проточної води басейну. Такі геліосистеми набагато дешевше звичайних.

За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти