Безперебійне живлення котельні

Код товару UPS700
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

Комплект для безперебійного живлення котельні забезпечить електроенергією електроніку котлів і циркуляційні насоси у випадку відключення електромережі. Час автономної роботи може становити до 72 годин (в залежності від кількості акумуляторних батарей). Саме наявність у складі даної системи потужного інвертору,а також ємність акумуляторів, забезпечують тривалий час автономної роботи котельні.
 
Принцип роботи системи:
При будь-якому відключенні загальної електромережі перетворювач напруги (інвертор) автоматично переключає споживачів електроенергії на роботу від акумуляторних батарей. При відновленні подачі електроенергії через мережу, інвертор підключає споживачів безпосередньо до мережі. При цьому включається також й режим зарядження акумуляторних батарей.
 
Склад системи:
 
Обладнання Кількість
1 Інвертор 500 Вт 12-220В 1 шт
2 Акумуляторна батарея GEL 100 А*год 1 шт
3 Клеми, електродріт для підключення комплект
  • Час автономної роботи при середньому споживанні 300 Вт*год - 4 години;
  • Час автономної роботи при середньому споживанні 150 Вт*год - 8 годин;;
 
Важливо! Для визначення щодо запасу електроенергії, необхідного для забезпечення безперебійного живлення саме для вашої котельні, потрібно врахувати споживану потужність всього насосного обладнання.
 
Зверніться до нас – і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання (акумуляторні батареї, інвертор, комутаційну апаратуру та ін.), підготують індивідуальний проект щодо забезпечення безперебійного електроживлення саме для Вас.
 
замовити зворотній дзвінок

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46