Безперебійне живлення будинку (холодильник, освітлення / 24 години роботи)

Код товару UPS400
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

Якщо Ви проживаєте у місцевості, де часті перебої з постачанням електроенергії від загальної мережі, то дана система забезпечить основні життєво необхідні електроприлади безперервним живленням.

Принцип роботи системи:

При будь-якому відключенні загальної електромережі перетворювач напруги (інвертор) автоматично переключає споживачів електроенергії у вашій оселі на роботу від акумуляторних батарей. При відновленні подачі електроенергії через мережу, інвертор підключає споживачів безпосередньо до мережі. При цьому включається також й режим зарядження акумуляторних батарей..

Склад системи:

Обладнання Кількість
1 Інвертор 1000 Вт 12-220В 1 шт
2 Акумуляторна батарея GEL 200 А*год 1 шт
3 Клеми, електродріт для підключення комплект

 

Важливо! Для визначення щодо запасу електроенергії, необхідного для забезпечення безперебійного живлення саме вашого будинку (квартири, офісу), потрібно врахувати потужність всіх споживачів електроенергії.

Зверніться до нас – і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання (акумуляторні батареї, інвертор, комутаційну апаратуру та ін.), підготують індивідуальний проект щодо забезпечення безперебійного електроживлення саме Вашої оселі.

 

ЗАмовити зворотній дзвінок

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46