Безперебійне живлення будинку (холодильник, освітлення / 6 годин роботи)

Код товару UPS100
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

Якщо Ви проживаєте у місцевості, де часті перебої з постачанням електроенергії від загальної мережі, то дана система забезпечить основні життєво необхідні електроприлади безперервним живленням.

Принцип роботи системи:

При будь-якому відключенні загальної електромережі перетворювач напруги (інвертор) автоматично переключає споживачів електроенергії у вашій оселі на роботу від акумуляторних батарей. При відновленні подачі електроенергії через мережу, інвертор підключає споживачів безпосередньо до мережі. При цьому включається також й режим зарядження акумуляторних батарей.

Склад системи:

Обладнання Кількість
1 Інвертор 800 Вт 12-220В 1 шт
2 Акумуляторна батарея GEL 60А*год  1 шт
3 Клеми, електродріт для підключення комплект

 

Важливо! Для визначення щодо запасу електроенергії, необхідного для забезпечення безперебійного живлення саме вашого будинку (квартири, офісу), потрібно врахувати потужність всіх споживачів електроенергії.
 
Зверніться до нас – і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання (акумуляторні батареї, інвертор, комутаційну апаратуру та ін.), підготують індивідуальний проект щодо забезпечення безперебійного електроживлення саме Вашої оселі.
 
ЗАмовити зворотній дзвінок

 

За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46