Безперебійне живлення офісу

Код товару UPS600
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

Для офісної роботи важливо забезпечити безперебійним електроживленням комп'ютери й офісну оргтехніку на час, достатній для коректного завершення роботи та збереження даних. Даний комплект призначений саме для цих цілей. Він може бути встановлений після електролічильника. Таке рішення позбавить від необхідності придбання індивідуального блоку живлення для кожного комп'ютера окремо, що значно вигідніше.
 
Принцип роботи системи:
При будь-якому відключенні загальної електромережі перетворювач напруги (інвертор) автоматично переключає споживачів електроенергії на роботу від акумуляторних батарей. При відновленні подачі електроенергії через мережу, інвертор підключає споживачів безпосередньо до мережі. При цьому включається також й режим зарядження акумуляторних батарей.
 
Склад системи:
Обладнання Кількість
1 Інвертор 1500 Вт 12-220В 1 шт
2 Акумуляторна батарея GEL 100 А*год  1 шт
3 Клеми, електродріт для підключення комплект

 

  • Час автономної роботи при середньому споживанні 2,4 кВт*год – 0,5 години;
  • Час автономної роботи при середньому споживанні 1,2 кВт*год – 1 година.

 

Важливо! Для визначення щодо запасу електроенергії, необхідного для забезпечення безперебійного живлення саме вашого будинку (квартири, офісу), потрібно врахувати потужність всіх споживачів електроенергії.
 
Зверніться до нас – і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання (акумуляторні батареї, інвертор, комутаційну апаратуру та ін.), підготують індивідуальний проект щодо забезпечення безперебійного електроживлення саме для Вас.
 
замовити зворотній дзвінок

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46