Електрообладнання

Спорудження електричних систем в житлових будинках, а також на об’єктах комерційного та промислового призначення не може обійтися без використання різних допоміжних пристроїв розподільного, захисного, накопичувального та іншого типу. Тому, якщо виникла потреба купити електрообладнання, наша компанія виконає постачання повного комплексу необхідної продукції високої якості за помірними цінами.

Електрообладнання являє собою сукупність спеціальних виробів і модулів, що призначаються для вироблення, перетворення, передачі й розподілу електричної енергії. Це захисні пристрої та релейне обладнання, лічильники та стабілізатори, а також широкий перелік іншого устаткування з різноманітними функціями. Без їх використання не може обійтися спорудження жодної електричної мережі – від побутових комунікацій до електростанцій, у тому числі сонячних.

Захисна автоматика

Автоматичні захисні пристрої – це обов’язковий елемент оснащення електричних мереж будь-якого типу, включаючи побутові та промислові СЕС. Їх основна функція полягає в екстреному запобіганні надзвичайним ситуаціям, які можуть призвести не тільки до виходу обладнання з ладу, але й до пожеж. До переліку устаткування входять:

Електротехнічне обладнання, незалежно від типу мережі та будь-яких інших чинників, має відповідати низці критеріїв, таких як:

  • висока чутливість, що забезпечує миттєве виявлення позаштатної ситуації;
  • швидкодія, завдяки чому здійснюється негайна реакція на збій, наприклад, переривання мережі або припинення подачі живлення устаткування;
  • надійність, що гарантує оптимальну працездатність пристроїв в конкретних умовах.

Крім того, система захисту електромережі повинна бути селективною (фрагментованою), тобто забезпечувати можливість виявлення ділянки, де сталася поломка.

Релейне обладнання

Це електрообладнання для будинків, комерційних і промислових об’єктів, у конструкції якого застосовується реле. Його основне призначення – захист електроприладів від коливання напруги й перемикання режимів роботи. У переліку таких виробів представлені димери й датчики, блоки живлення та індикатори напруги, таймери й автомати та інші пристосування.

Серед найбільш важливих переваг пристроїв на основі реле необхідно відзначити:

  • компактність, яка забезпечує можливість їх монтажу в будь-яких необхідних місцях;
  • швидкодія, що зводить до мінімуму ймовірність виходу з ладу підключеного до електромережі обладнання;
  • незначна чутливість до зовнішніх електромагнітних полів та інших факторів.

Залежно від призначення такі пристрої бувають стаціонарними та мобільними. Перші вбудовуються безпосередньо в електричну мережу, а другі можуть використовуватися шляхом їх підключення до розеток. Наприклад, це побутові димери, що дозволяють змінювати показники напруги для регулювання яскравості освітлення.

Двонаправлені лічильники електроенергії

Замовити електрообладнання такого типу необхідно всім власникам сонячних електростанцій, оскільки воно фіксує обсяги не тільки спожитої, але й виданої до мережі електроенергії, без чого неможливі виплати за зеленим тарифом.

Двонаправлені лічильники бувають індукційними та електронними. Кращим варіантом є другий тип пристроїв, що відрізняється компактними габаритами й високим ступенем точності. Крім того, індукційний лічильник не може бути багатотарифним.

Електронні моделі також дозволяють зберігати дані обліку електроенергії та забезпечують можливість дистанційного зняття показників, у тому числі повністю в автоматичному режимі. Для цього вони оснащуються GSM-модулями.

Стабілізатори напруги

Таке обладнання також обов’язково при облаштуванні систем сонячних електростанцій і на об’єктах, де використовуються чутливі до якості електроенергії прилади. Його основне завдання полягає у вирівнюванні величини напруги до необхідних параметрів, а також у її очищенні від високочастотних коливань.

Існують стабілізатори накопичувального та коригувального типу. Перші сьогодні практично не застосовуються через великі габарити. Конструкція пристроїв другого виду більш компактна, вона оснащується блоком керування, що забезпечує моментальне реагування на перепади напруги.

Стабілізатори бувають електронними та релейними, інверторними та лінійними, електромеханічними або ферорезонансними. Від цього залежить їх форма й конструкційні особливості, а також можливість застосування в конкретних умовах.

Широкий вибір електрообладнання

У каталозі нашого спеціалізованого інтернет-магазину присутній широкий асортимент електротехнічних пристроїв для СЕС, а також побутових і промислових електромереж. У нас можна замовити електрообладнання в Києві та інших регіонах України від надійних закордонних і вітчизняних виробників. Вся продукція сертифікована та пройшла необхідні випробування. Ціна на електрообладнання буде прийнятна як для оптових, так і для роздрібних покупців.

Крім того, наша компанія пропонує послуги з комплексного проєктування та спорудження сонячних електростанцій і геліосистем різного типу, використовуючи для цього тільки ефективну й довговічну електроніку.

Читать полностью
Як скомплектувати захисну автоматику для сонячної електростанції?
Якщо ви не знаєте які компоненти правильно підібрати для комплексу захисту своєї сонячної електростанції і у вас виникли питання, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Наші інженери підкажуть вам і допоможуть правильно скомплектувати систему захисту для автономних, гібридних і мережевих електростанцій. Ми повністю все скомплектуємо і відправимо як в зборі, так і компоненти окремо.
Які виробники представлені в розділі?
  • ETI
  • Itron
  • Елекс
  • Awattom

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти