Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Плавка вставка

Перша плавка вставка використовувалася ще в XIX столітті, і з тої пори принцип дії виробу особливих змін не зазнав. Призначення пристрою – захист елементів електричних систем від короткого замикання та перевантаження. Спрацьовує в аварійній ситуації, коли сила струму призводить до підвищення температури в системі. У результаті вставка розплавляється, у свою чергу, ланцюг подачі струму розривається. Купити циліндричний запобіжник необхідно: зробивши це, ви за невелику ціну вбережете від руйнування дорогі компоненти електронного устаткування або електричних систем.

Вставки є елементами одноразового використання. Крім електронних приладів і техніки, знайшли застосування в системах електропостачання в будинках і офісах, а також на сонячних електростанціях. Купити циліндричні запобіжники вигідно ще й через те, що за відсутністю аварій їх можна не міняти роками. Якщо правильно вибрати вставку, то вона забезпечить більш надійний рівень захисту обладнання, ніж той, якого можна досягти, використовуючи автомат. На відміну від останніх циліндричні запобіжники з плавким елементом не мають підгораючих контактів, що теж є суттєвою перевагою.

Конструктивні особливості

Невисока ціна на плавку вставку зумовлена її простою конструкцією. До неї входить корпус, що виготовляється з високоміцних керамічних матеріалів. Ними можуть бути:

 • корундомулітова суміш;
 • стеатити;
 • спеціальні типи скла;
 • фарфор.

Друга важлива конструктивна частина – плавкий елемент. Це струмопровідний вузол з мідною чи іншою металевою основою. Може складатися зі сплавів металів або бути сформованим декількома металевими шарами. Корпус використовується для кріплення плавкого елемента до контактів провідників.

За характеристиками ланцюгів, на які встановлюються, циліндричні запобіжники розділяються на такі типи:

 1. Швидкодіючі, що спрацьовують протягом мікросекунд після замикання. Використовуються на провідниках з ключами високої потужності (там, де інші типи запобіжників є марними).
 2. Низьковольтні. Їх призначення – захист від перевантажень і короткого замикання електричного обладнання, потужність якого знаходиться в межах 1 кВт.
 3. Для систем середньої напруги.
 4. Для пристроїв високої напруги.

Щоб знати, який саме циліндричний запобіжник купити для сонячних батарей, необхідно визначитися з потужністю системи, кількістю компонентів та іншими факторами. З цією метою звертайтеся до професіоналів. Вичерпну консультацію в даному напрямку нададуть для вас фахівці компанії Solar-Tech.

Величезний досвід, високий професіоналізм

Наша компанія спеціалізується на установці сонячних батарей і монтажі геліостанцій. Ми є піонерами в галузі альтернативної енергетики в Україні. Здійснюємо запуск сонячних електростанцій «під ключ», починаючи з проектування, завершуючи введенням в експлуатацію, підключенням «зеленого тарифу», гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Наш центр знаходиться в Києві, а для клієнтів з інших міст України у нас працюють мобільні офіси.

У тому разі, коли ви власник фірми та в її штаті є професіонали, яким можна довірити установку сонячних станцій, за вашим бажанням ми надамо фахівця для консультування. Це допоможе уникнути багатьох помилок.

Якщо вам для сонячних електростанцій і батарей необхідно купити циліндричний запобіжник в Україні, співпрацюйте з «Солартек», тому що на ринку альтернативної енергетики наша команда не має рівних собі! Ми знаємо все про сонячні батареї та про те, що потрібно для їх безперебійного функціонування. У нашому асортименті ви знайдете плавкі циліндричні вставки, що відрізняються індивідуальними параметрами. Серед них такі показники, як:

 • розмір;
 • вага;
 • номінальна напруга;
 • відключна здатність;
 • робочий режим;
 • сила номінального струму (може доходити до 20 А) тощо.

До кожного виробу надається креслення. На циліндричні запобіжники, які є в продажу, надається обов'язкова гарантія якості.

Партнерські відносини

Надаємо допомогу як приватним особам у форматі B2C, так і представникам бізнесу. Для підприємців у нас передбачена схема B2B, при цьому цикл угоди може доходити до 2 років. З нами працюють:

 • Trina;
 • Huawei;
 • Sun Power;
 • Fronius та інші компанії.

Співпрацюйте з нами і ви, а ми забезпечимо постачання необхідних якісних комплектуючих для ваших геліостанцій, у тому числі й циліндричних запобіжників. У Києві функціонує наш магазин, можлива адресна доставка. Іногородні покупці отримуюсь циліндричні запобіжники в потрібній кількості за підтримки «Нової пошти». Усі умови обговорюйте з менеджером нашого інтернет-магазину.

Для чого потрібен циліндричний запобіжник?
Циліндричні запобіжники в сонячних електростанціях служать для захисту інверторів, контролерів заряду від дії струму короткого замикання і перевантажень. Циліндричні запобіжники використовуються в парі з роз'єднувачами.
Ціна циліндричного запобіжника?
Ціна на циліндричні запобіжники варіюється від 88 грн. до 801 грн, залежно від параметрів.
Як замовити циліндричний запобіжник?
Замовити циліндричний запобіжник ви можете на нашому сайті або зателефонувавши. Наш менеджер допоможе підібрати правильні параметри запобіжника і повідомить про готовність замовлення. Замовлення можна забрати як з центрального офісу в м. Київ, так і поштою.
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти