Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Тримачі запобіжника і роз'єднувачі

Навіть правильно спроєктована сонячна електростанція періодично піддається ризикам аварії. Причини можуть бути як внутрішні, так і зовнішні. Наприклад, найчастіше виникають проблеми в роботі СЕС через помилки в монтажі, сильний вітер, удар блискавки, пошкодження елементів тваринами, навмисний вандалізм, збої в роботі електромережі тощо.

Оскільки вартість обладнання для будівництва електростанцій досить висока, а термін окупності інвестицій тривалий, необхідно подбати про належний захист усіх елементів.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент роз'єднувачів і тримачів запобіжників. Вони використовуються для безпечного виконання ремонтних робіт і захисту від коротких замикань, перевантажень. При паралельному підключенні 3 та більше секцій фотоелементів таку автоматику необхідно встановлювати на кожній із них.

Якісні елементи для безпечної та ефективної експлуатації сонячних електростанцій

На нашому сайті можна купити тримач запобіжника й роз'єднувач від найбільшого виробника електротехнічного обладнання ETI. Ця компанія спеціалізується на виготовленні широкого асортименту захисних елементів для електрокіл. Уся продукція строго відповідає всім стандартам ISO.

Тримач запобіжника ETI встановлюється на комплектних трансформаторних підстанціях. Монтаж здійснюється у щитках і шинах електроживлення на низькому рівні напруги. Вони мають невеликий розмір, розраховані на тривалий термін експлуатації, дозволяють створити безпечні умови для користувачів СЕС.

У нашому інтернет-магазині ціна на тримач запобіжника досить низька, хоча ефективність таких елементів доведена не тільки в Україні, а й за кордоном. При їх використанні вдається надійно захистити кабельні лінії та промислові електроустановки від коротких замикань і перевантажень.

Корпус утримувача запобіжника виготовляється з високоміцної і якісної кераміки, або ж армованої термореактивної пластмаси. Він легко витримує різкі температурні перепади і стійкий до зовнішніх впливів. Для виготовлення клем використовується легована сталь, яка не піддається корозійним процесам.

Запобіжник-роз'єднувач ETI є пристроєм, який створює видимий розрив ланцюга. Він оснащений змінними плавкими вставками. Для їх заміни не потрібно вимикати електрику. Такі роз'єднувачі від словенської компанії ETI мають низку переваг:

  • при заміні неробочої плавкої вставки не потрібно торкатися елементів, які можуть бути під напругою;
  • надійний контакт роз'єднувача й запобіжника забезпечують спеціальні пружинні затискачі;
  • наявність численних аксесуарів і модульної структури, які дозволяють здійснювати швидкий монтаж;
  • можливість використання роз'єднувача в ролі основного вимикача або запобіжника в розподільних пристроях.

Такі комутаційні апарати дуже надійні, а також мають просту конструкцію. Роз'єднувачі є незамінними пристроями при керуванні технологічним обладнанням.

Безпечні покупки в Solar-Tech

Для надійного функціонування системи розподілу енергії необхідно придбати якісні роз'єднувачі та тримачі запобіжників, які відповідають вимогам безпеки. Головним завданням таких комутаційних апаратів є ввімкнення/вимкнення змінного струму.

При виборі роз'єднувачів для циліндричних запобіжників фахівці нашої компанії рекомендують акцентувати увагу на характеристиках цих пристроїв. Ключовими є такі:

  • номінальні показники струму й напруги;
  • перетин провідників;
  • спосіб монтажу;
  • ширина модуля;
  • максимальна втрата потужності тощо.

У каталозі представлені рубильники, які підтримують 1-2 полюси контактів. Не знаєте, який краще купити? Ми допоможемо підібрати роз'єднувач, який ідеально підійде для установки в розподільному щиті промислового об'єкта, адміністративної або житлової будівлі. Уся продукція, представлена ​​на нашому сайті, відповідає стандартам якості, сертифікована та повністю безпечна.

Для чого потрібні роз'єднувачі для запобіжників?
Це пристрої, які виконують функцію утримувача запобіжників і застосовуються для комутації електричних ланцюгів. Вони зручні тим, що здійснюють швидке роз'єднання ланцюга, а також легку і швидку заміну згорілих плавких вставок.
Скільки коштує роз'єднувач запобіжника?
Як підібрати роз'єднувач запобіжника?
Роз'єднувач підбирається під розмір плавкою вставки по номінальному струму і напруги. Наші менеджери допоможуть вам правильно підібрати елементи захисту для сонячних електростанцій.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти