ОсвітленняПереваги світлодіодного освітлення:

1. Світлодіодні лампи більш економно використовують енергію в порівнянні з попередніми поколіннями електричних джерел світла - дугових, розжарювання і газорозрядних. Їх світлова віддача досягає 210 люменів на 1 ват енергоспоживання. Це в 3 - 5 разів економніше освітлення стандартних ламп розжарювання.

2. Економія електроенергії - 5-10 разів. Що при постійно зростаючих тарифах на електроенергію приносить відчутний прибуток. ККД звичайної лампи розжарювання - 4%, ККД світлодіодним - 58%.

3. Термін служби світлодіодних систем - до 100 000 годин безперервної роботи, що в 50-200 разів більше в порівнянні з лампами розжарювання і в 4-16 разів більше, ніж у люмінесцентних ламп.

4. Абсолютна стійкість до багаторазового включення і виключення, що також збільшує термін служби.

5. Висока міцність - світлодіодні лампи мають високу стійкість до вібрації і механічних впливів.

6. Екологічна безпека - відсутній радіоактивне випромінювання, світлодіодні лампи не містять ртуті, що виключає отруєння при експлуатації і не вимагає спеціальної утилізації.

7. Мале ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, відсутність стробоскопічного ефекту (пульсації, мерехтіння).

8. Незначне тепловиділення (для малопотужних пристроїв), предмети освітлювані світлодіодними світильниками не нагріваються.

9. Широкий температурний діапазон - світлодіодні світильники працюють в будь-яких погодних умовах при температурі від -40 ° С до + 50 ° С.