Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Релейне обладнання

У категорію «релейне обладнання» входять спеціальні типи пристроїв, в основі яких використовується реле. Такі пристосування застосовуються для захисту силових установок і обладнання електромереж від збоїв. На сайті компанії Solar-Tech представлені тільки перевірені і якісні релейні пристрої за прийнятними цінами від виробників.

Сучасний ринок пропонує великий вибір апаратів, що дозволяють запобігти появі аварійних ситуацій на обслуговуваних дільницях електричних систем. Маються на увазі короткі замикання, різні витоки або виділення газу, обумовлені розкладанням масла або впливом інших рідин в трансформаторних пристроях.

Асортимент продукції

Каталог продукції Solar-Tech включає в себе:

 • аналогові реле часу;
 • астрономічні таймери;
 • генератори імпульсів;
 • датчики;
 • диммери;
 • імпульсні реле з ефектом пам'яті;
 • індикатори наявності напруги;
 • багатофункціональні реле;
 • сходові автомати з налаштуванням освітленості;
 • реле автоматичної активації резерву і вибору фаз;
 • терморегулятори;
 • реле контролю напруги;
 • цифрові таймери;
 • реле контролю асиметрії;
 • датчики контролю параметрів, навантаження, послідовності і обривів, температури, струму, рівня рідини, пуску двигуна і т. д.

Для замовлення релейних пристроїв зв'яжіться з менеджером. Якщо виникли складнощі з вибором, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію.

Призначення пристроїв

Кожен із пристроїв, представлених в каталозі, призначений для виконання певних функцій. Наприклад, генератори сигналів використовуються для перевірки додатків, що вимагають оцінювання реакції у вигляді перехідних процесів на вплив імпульсів навантаження з підвищеною швидкістю наростання.

Диммери, представлені в нашому каталозі, бувають двох типів:

 1. Переносні. Візуально такий пристрій нагадує трійник або реле часу. Конструкція оснащується виделкою і розеткою. Пристрій підключається до електромережі, а до нього приєднується вилка від світильника або підвісний лампочки. Оскільки такий прилад є переносним, його можна використовувати для регулювання світла, наприклад, в сараї з курчатами. Завдяки можливості коригування освітлення можна правильно налаштувати обігрів, якщо для цього використовується інфрачервона лампочка.
 2. Вбудовувані. Такий прилад по конструкції схожий з настінним типом пристроїв, але його передня панель не така естетична. Вбудовувані диммери зазвичай встановлюються в коробку або щиток з обладнанням. Їх використання актуальне у випадках, якщо потрібна функціональність, а зовнішній вигляд не грає ролі.

При покупці диммера необхідно враховувати, з якими лампочками він буде використовуватися. Наприклад, якщо його експлуатація буде здійснюватися з різними типами джерел освітлення, краще віддати перевагу інтелектуальним моделям. Завдяки плавному пуску лампочки забезпечується її більш тривалий ресурс експлуатації. За рахунок можливості регулювання яскравості можна досягти економії електроенергії.

Реле контролю напруги забезпечує захист електроприладів від стрибків методом відключення навантаження. При нормалізації основних параметрів виконується повторна активація обладнання з невеликою часовою затримкою. Основна відмінність реле від стабілізатора полягає в тому, що такий вимикач НЕ вирівнює напругу при можливих коливаннях.

Переваги реле:

 1. Компактність. Завдяки невеликим розмірам значно спрощується установка.
 2. Естетичність. Прилади, підключені до розетки, візуально представляють собою невелику накладку, яка не зіпсує зовнішній вигляд.
 3. Швидкодія. Завдяки оперативному реагуванню ймовірність виходу з ладу електрообладнання зводиться до мінімуму.
 4. Низька чутливість до впливу пилу, якщо порівнювати зі стабілізаторами.
 5. Відсутність необхідності в забезпеченні додаткового охолодження. При функціонуванні пристрій не гріється, а деякі моделі обладнуються термозахистом. Він автоматично вимикає живлення, якщо температура вимикача виходить за межі допустимих значень.

Конструктивно такий пристрій складається з двох компонентів — силової складової і керуючого модуля. Функція мікроконтролера полягає в моніторингу параметрів електричної мережі. Якщо показники виходять за межі норми, подається імпульс на відключення. Як правило, для спрацьовування такого вимикача потрібні секунди.

Причини працювати з нами

Компанія Solar-Tech пропонує великий вибір запчастин оригінального виробництва. Ми займаємося впровадженням альтернативних джерел енергії в Україні з 2011 року. Також у нас можна придбати сонячні колектори, контролери, насосні станції, твердопаливні та електричні котли, накопичувальні баки, релейне обладнання за цінами від виробників.

Ми надаємо безкоштовну консультацію і завжди готові допомогти у виборі. Виникли питання? Задавайте їх нашому менеджеру. Доставка «Новою Поштою» — в будь-який регіон України. Можливе повернення товару за умови, що він не був у вживанні і зберіг первісний вигляд.

Читать полностью
Хто виробник релейного обладнання?

У нашому каталозі представлена ​​продукція словенської компанії ETI.

Для чого потрібно релейне обладнання?

Релейне обладнання призначене для автоматичного управління різними пристроями при настанні певних подій, наприклад, зміна вхідної напруги, температури, рівня звуку або світла тощо. До них відносять реле часу, реле контролю та управління, сутінкові реле або фотореле, реле контролю рівня рідини, реле контролю температури тощо.

Як мені знайти необхідний прилад?

У розділі релейного обладнання представлені реле різного типу, для швидкого пошуку необхідного товару скористайтеся фільтром, оберіть ваш пункт поставте галочку і натисніть "показати".

Яка гарантія на продукцію ETI?

Гарантія в залежності від типу пристрою становить 1 рік, повернення товару можливе протягом 2-х тижнів.

За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти