Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Стабілізатори напруги

Стабілізатор напруги для сонячної батареї являє собою пристрій, призначений для підтримки АКБ в зарядженому стані. Завдяки роботі обладнання виключається ймовірність перевантаження або сильної розрядки. Стабілізатор захищає систему від так званого темного струму, який споживають батареї при відсутності освітлення, якщо пристрій не оснащено блокуючим діодом.

Фактично це перетворювач, який виробляє на виході електроенергію потрібного рівня. Основна особливість полягає в тому, що такий апарат забезпечує максимальну продуктивність сонячних панелей, незалежно від погодних умов. Завдяки стабілізатору зарядка акумулятора від електростанції буде безпечнішою. Якщо батареї повністю заряджені, зайва потужність подається в навантаження. Інтернет-магазин Solar-Tech пропонує великий вибір стабілізаторів від різних виробників, що розрізняються як за вартістю, так і за технічними параметрами.

Основні характеристики обладнання

Основні параметри стабілізаторів для сонячних систем:

 1. Потужність. Ця характеристика залежить від особливостей силових елементів пристрою. Основними компонентами будь-якого стабілізатора є тиристори і автотрансформатори. Вартість обладнання залежить від потужності, тому до вибору потрібно підійти відповідально. Помилково можна придбати недостатньо потужний апарат, в результаті чого пристрій буде постійно видавати захист через перевантаження, або переплатити за кіловати, які не будуть використовуватися. Тому потрібно правильно прорахувати потужність потенційного навантаження від джерела, при необхідності вам допоможуть наші фахівці.
 2. Робочий діапазон. Пристрій не може перетворити будь-яку напругу точно в 220 вольт. Коефіцієнт трансформації змінюється в конкретному діапазоні, відповідно, можливості регулювання також обмежуються.
 3. Точність. Важливість цієї характеристики залежить від користувача. Для одних пристроїв досить точності, що становить 10–15%, в той час як до більш чутливого обладнання вимоги будуть завищені. Ступінь стабілізації визначається числом сходів. Чим вище їх кількість, тим менше крок регулювання напруги при перемиканні між ними.

Встановлюючи стабілізатор напруги для сонячної панелі, потрібно пам'ятати, що апарат повинен розташовуватися безпосередньо перед безперебійною системою. Бажано, щоб його потужність відповідала інвертору або була вищою.

Переваги техніки

Для стабілізаторів, що реалізуються нашим магазином, характерні такі переваги:

 • великий вибір моделей різної потужності;
 • широкий діапазон стабілізації;
 • низьке споживання електрики пристроєм;
 • максимальна точність стабілізації;
 • застосування якісних тороїдальних трансформаторів, що характеризуються невеликим потоком розсіювання і високим ККД, в конструкціях найбільш ефективних моделей;
 • збереження форм синусоїд без спотворень і виправлень;
 • наявність вбудованого захисту від перегріву в більшості моделей — контролери температури, активне охолодження вентилятором;
 • робоча частота — в діапазоні від 45 до 65 Гц, що особливо важливо при підключенні паливних генераторів;
 • наявність в конструкції пристроїв реле напруги, завдяки яким працездатність обладнання відновлюється автоматично;
 • функціонування пристроїв на номінальних характеристиках заявленого струму;
 • можливість регулювання нижнього порогу відключення і вихідної напруги.

Вибираючи стабілізатор напруги для сонячної станції, необхідно звернути увагу на можливість моніторингу стану електромережі. Показники виводяться на спеціальний екран і дозволяють контролювати роботу устаткування.

Каталог продукції

У нашому магазині представлені наступні види стабілізаторів:

Гібридна модель являє собою електронний ступінчастий апарат, в основі якого лежить принцип гібридної комутації відводів автотрансформатора. Таке обладнання безперервно подає електроенергію в навантаження. У класичних релейних моделях при комутації контакти реле розірвані. Гібридні моделі більш довговічні, а всі контакти електромагнітних реле захищені електронними ключами.

Компанія Solar-Tech є офіційним представником наступних виробників стабілізаторів в Україні:

 • Awattom;
 • «Мережик»;
 • «Укртехнологія»;
 • «Елекс».

На вибір покупців пропонуються одно- та трифазні пристрої з різним ступенем регулювання (9, 12, 16, 36).

Переваги співпраці з нами

Чому українці обирають Solar-Tech:

 • лояльні ціни на сонячні системи, стабілізатори та інше обладнання;
 • знижки для оптових покупців;
 • допомога в підключенні зеленого тарифу;
 • великий вибір обладнання — сонячні батареї, готові системи, колектори, інвертори, акумулятори з різною ємністю і т. д.;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • доставка в будь-який регіон України.

Щоб купити стабілізатор напруги для сонячної батареї, оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з представником компанії за вказаним номером телефону. Наш менеджер безкоштовно проконсультує і допоможе з вибором устаткування.

Читать полностью
Навіщо потрібен стабілізатор напруги в сонячних електростанціях?

Стабілізатор напруги необхідний не тільки для правильної роботи домашнього електрообладнання, а й дуже буде корисний для роботи мережевого сонячного інвертора. Деякі мережеві інвертори дуже чутливі до якості електроенергії, і просто можуть аварійно відключатися при значних перепадах мережевої енергії, йти в помилку, і перестати генерувати сонячну енергію.

Які типи стабілізаторів існують, їх переваги?
 • релейні - широкий діапазон напруги на вході;
 • сімісторні - швидкість дії, низький рівень шуму, нейтралізує перепади напруги та перешкоди;
 • сервоприводні, або електромеханічні - при низькій швидкості регулювання напруги та великим рівнем шуму, ніж семісторний, здійснюють плавну і з високою точністю регулювання рівня напруги;  
 • ферорезонансні - підвищена точність і швидкість підстроювання напруги на виході, плавність регулювання. У домашніх системах такі стабілізатори не застосовуються через габарити та високий шум;  
 • інверторні - стабілізація напруги та частоти, працюють з невисоким рівнем шуму.
Який стабілізатор підійде для зеленого тарифу?

Не кожен стабілізатор підійде для роботи разом з мережевими сонячними електростанціями, що працюють на продаж за "зеленим" тарифом. Через те, що при зеленому тарифі електроенергія може текти як в одну, так і у зворотний бік, то необхідний стабілізатор, який зможе пропускати електроенергію в обох напрямках. Найкраще для цього підходять стабілізатори тиристорного типу або інверторні безступеневі. Але обов'язково уточнюйте у продавця, можливість роботи стабілізатора в такому режимі.

Як підібрати стабілізатор?

Потрібно визначиться з кількістю фаз. Випускаються стабілізатори як під однофазну мережу, так і під трифазну. Можна поставити під кожну фазу окремий однофазний стабілізатор.

Наступним важливим параметром, від якого слід відштовхуватися, це потужність стабілізатора. Зазначена в характеристиках стабілізатора потужність - це потужність при вхідній напрузі 220 В. Якщо у вашій електромережі напруга знижена, то стабілізатор видаватиме 220 на виході, втрачаючи в потужності в тій же пропорції, що і співвідношення напруг. Уявімо ситуацію, при якій у вас в будинку напруга падає до 190 В. Коефіцієнт перетворення буде дорівнює: 220/190 = 1,15. Припустимо, що сумарна потужність всіх електроприладів - 10 кВт, то при 190 В і відповідному коефіцієнті 1,15 вам буде потрібен стабілізатор на 10 * 1,15 = 11,5 кВт. Рекомендуємо брати стабілізатор з запасом по потужності, якщо ви в майбутньому вирішите докупити додаткові електроприлади.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти