Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Готові системи з оцинкованної сталі

Готові сталеві комплекси оснащують кількістю модулів, необхідних для забезпечення електроенергією побутових та виробничих потреб об'єкта. Конструкції збираються з урахуванням умов експлуатації та місця розташування системи. На всі металеві елементи рами (спрямовувальний профіль, кінцеві та центральні модульні притиски, кронштейни кріплення, кути переходу, з'єднувальні деталі) методом гарячого цинкування нанесено антикорозійне покриття щільністю 275 г/м2.

Якісний цинковий шар дозволяє сталевій основі витримувати різкі перепади температур, вплив ультрафіолету та високої вологості, а також робить його стійким до частого впливу вітру, дощу й снігу. Термін використання виробів з цинковим захисним покриттям в складних кліматичних умовах становить понад 30 років. Встановивши готові системи з оцинкованої сталі Solar Tech, через 15–20 років роботи станції можна модернізувати модулі, не змінюючи сталевий каркас і кріплення.

Поширені різновиди готових конструкцій

Компанія Solar-Tech при виробництві системи з оцинкованої сталі орієнтується на найпоширеніші в Україні параметри будівель, конфігурацію дахів та на ті фасадні й покрівельні будматеріали, що використовуються найчастіше. На сайті можна підібрати конструкцію, розроблену під монтаж будь-яким доступним способом, від 2 до 40 батарей:

  • на пласкому даху – каркас з оцинкованої сталі забезпечує певний кут нахилу сонячних панелей під найкраще сприйняття променів;
  • на похилій покрівлі – тримальна профільна конструкція має кронштейни, спеціально підібрані під форму та матеріал покрівельного покриття;
  • наземної системи – параметри опорної рами враховують можливе підтоплення та висоту снігового покриву, силу вітру, вібраційні навантаження та інші природні фактори.

Щоб спростити монтаж та забезпечити регулювання положення спрямовувального профілю, в асортименті інтернет-магазину представлені спеціальні кріпильні гаки та монтажні пластини для коригування нерівностей та зміщень при встановленні системи.

Переваги підготовлених комплексів

Купити системи з оцинкованої сталі, які вже підготовані до монтажу, значно вигідніше, ніж купувати аналогічний набір компонентів. Окрім того, готова до встановлення конструкція має іще кілька практичних переваг:

  • замовлення швидко обробляється, прибуває та монтується на об'єкті;
  • блок зібраний із заводських елементів, не потребує розпилу профілю, що виключає виникнення будь-яких проявів корозійного процесу;
  • встановлений каркас необов'язково відразу заповнювати сонячними модулями. Підключення нових фотопанелей може проводитися при потребі, на вже підготовленому майданчику.

Фахівці компанії «Солартек» підберуть надійну установчу конструкцію за наданими замовником технічним завданням, фотографією місця встановлення та планом об'єкта.

Сервісне обслуговування станції

Замовлення геліостанції під ключ – дія раціональна не тільки за економічними показниками або з точки зору оперативності проведених робіт. Повна реалізація проекту компанією Solar-Tech містить цілий спектр послуг:

  • детальний огляд об'єкту та розробка найбільш ефективної системи сонячної електростанції з урахуванням параметрів місцевості, бажаної потужності та вартості обладнання;
  • монтаж конструкції, підключення сонячних батарей до мережі та запуск станції в роботу;
  • гарантійне та сервісне обслуговування чинних комплексів, проведення профілактичних заходів, виявлення та усунення джерела втрати потужності.

Постійний контакт з представниками компанії оптимізує роботу та продуктивність сонячної електростанції й дозволить уникнути позаштатних ситуацій протягом усього терміну експлуатації системи.

Читать полностью
Які типи готових систем з оцинкованої сталі я можу замовити на вашому сайті?

На нашому сайті ви можете замовити комплекти:

Чи можна змінювати комплектацію готових систем з оцинкованої сталі?

Так, ми можемо адаптувати комплектацію під ваші завдання. Для найбільш коректного підбору обладнання ви можете вислати нам для розрахунку технічне завдання з фотографіями покрівлі або місця, де будуть встановлюватися сонячні модулі.

Який кут нахилу в стандартному виконанні у систем кріплень з оцинкованого металу на плоску покрівлю?

У стандартній комплектації кут нахилу сонячних модулів становить 45 градусів, якщо вам необхідний інший кут, то вкажіть це в позначці до замовлення або менеджеру через телефон.

Чи можу я забрати своє замовлення самовивозом?

Так, такий варіант можливий. Після того як ваше замовлення буде готове, наш менеджер зв'яжеться з Вами та узгодить, звідки краще буде забрати замовлення. Це буде або один з наших складів, або офіс.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти