Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Готові системи з алюмінію

Від якості кріплення обладнання сонячної електростанції залежить те, наскільки довго вона буде виконувати свої функції без ремонту. Щоб забезпечити це, доцільно використовувати готові системи з алюмінію. Конструкції відрізняються міцністю, але водночас легкі, надійні і довговічні.

Вони виготовляються для станцій з різною кількістю модулів. На останні встановлюються сонячні батареї, які, в свою чергу, оснащені фотоелементами. За допомогою їх світлова енергія перетворюється в електричну. Купити готові системи з алюмінію пропонує компанія Solar-Tech, що є експертом в галузі сонячної енергетики.

Класичний варіант

Готові системи з алюмінію Solar-Tech підбираються залежно від типу даху та конфігурації станції. Бюджетним варіантом є комплект для монтажу двох модулів, що призначені для похилого даху. До нього входять:

  • опорний S-профіль (рейка) – 2 шт.;
  • притиски кінцеві – 4 шт. і центральні – 2 шт.;
  • кронштейн, за допомогою якого здійснюється кріплення до покрівлі – 2 шт.

Складові елементи системи виготовлені з анодованого алюмінію. Її монтаж не займе багато часу, з нею ви маєте можливість обладнати компактну станцію на сонячних батареях в якості основного або допоміжного джерела електроенергії для дачі або приватного будинку.

У нашому каталозі наявні системи з алюмінію, які служать для реалізації більш масштабних проектів альтернативного енергопостачання, ніж зазначено у попередньому прикладі. Пропонуємо рішення для похилого даху – систему, що складається з 40 модулів. Від попереднього прикладу вона відрізняється тим, що у доповнення до двох S-рейок, завдовжки 1,05 м, використовуються 26 S-профілів, довжиною 3,05 м. Для майбутньої конструкції передбачено 4 кінцевих притисків і 78 центральних. До комплектації також входять 82 кронштейни кріплення до покрівлі і 26 з'єднувачів S-рейки.

Різноманітні інженерні рішення

Сонячні батареї встановлюються і на плаский дах. Для нього пропонується купити готові системи з алюмінію в комплектації, що відрізняється від тієї, що призначена для похилої. Головна різниця полягає в способі монтажу, що здійснюється під кутом 45°. До комплекту системи входять дві опорні S-рейки, довжиною 2,1 м, і три кутоскладаючі (одночасно вони виконують функції опорних).

Важливими конструктивними елементами системи для пласких дахів є куточки 50х50 / 3 (3 шт.) і адаптер для з'єднання модуля з S-профілем (12 шт.), а також центральні і кінцеві притиски у відповідній кількості. У комплект системи кріплення з алюмінію, розрахованої на 40 модулів, присутні ті ж компоненти, що і в попередньому прикладі, але їх кількість є більшою. До них додано 26 S-рейок по 3,5 м і стільки ж з'єднувачів.

Інноваційна енергетика в вашому розпорядженні

У попередніх двох блоках вказані окремі приклади, взяті з нашого каталогу. В інтернет-магазині пропозицій набагато більше. Пропонуємо купити готові системи з алюмінію, що розраховані на 6, 10, 20 модулів, тощо. Ви можете у нас замовити конструкцію за вашими ескізами. Наші інженери розглянуть побажання, внесуть пропозиції. Індивідуально підберемо елементи до конструкції, виготовимо необхідні кріплення: кронштейни, профілі, куточки та інше.

Наша перевага полягає в тому, що ми на ринку з 2011 року, і за цей час досконально вивчили особливості альтернативної енергетики. Серед компаній України, зайнятих в даній галузі, ми є «піонерами». На виготовлення елементів кріплення, що входять до конструкції готових систем, у нас оформлені патенти. Даємо гарантію якості на кожний виріб з нашого каталогу. Працюємо без посередників, що обумовлює вигоди для клієнтів.

Співпрацюємо як із населенням, так і з представниками бізнесу. З першими ведемо роботу у формі B2C, а з юридичними особами – у B2B. Перед тим як провести установку системи з алюмінію, виїжджаємо на об'єкт, проводимо дослідження його і території, на якій він розташований, розробимо проект. Зазначені роботи виконуються безкоштовно. Здійснюємо гарантійне обслуговування.

У Києві розташовуються головний офіс і магазин «Солартек», але ми надаємо послуги по всій Україні. Запрошуємо до співпраці і вас! Скористайтеся перевагами альтернативної енергетики, а наша команда у цьому напрямку надасть вам повноцінну підтримку.

Читать полностью
На яку мінімальну кількість панелей можна замовити готовий комплект кріплень?

Ми приймаємо замовлення на системи кріплень з алюмінію від двох повнорозмірних панелей.

Чи можу я зробити індивідуальне замовлення на систему кріплень з алюмінію?

Так, ми можемо виготовити системи кріплень по ваших кресленнях, або допомогти вам розв'язати нестандартну задачу, ціна буде обговорюватися під час формування замовлення.

Який термін виготовлення замовлення?

Термін виготовлення замовлення не менше 3-х днів, в залежності від обсягу і наявності всіх компонентів на складі.

Що з доставкою готових алюмінієвих систем?

Залежно від обсягу замовлення, ми здійснюємо доставку як своєї кур'єрською службою, так і підрядними транспортними компаніями або поштовими службами.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти