Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Елементи кріплення з оцинкованної сталі

Ключову роль у тривалому терміні й ефективності використання сонячних електростанцій відіграють характеристики кріпильних матеріалів, що з'єднують окремі компоненти системи в одну цілу конструкцію. Елементи кріплень з оцинкованої сталі, які пропонує компанія Solar-Tech, були розроблені спеціально для монтажу систем сонячних батарей та довели свої експлуатаційні якості на сотнях об'єктів, що діють по всій території України.

Характеристики оцинкованої сталі

Станції сонячних панелей щодня піддаються випробуванням кліматичного та механічного характеру. Нанесення на сталеві з'єднувальні деталі захисного антикорозійного покриття наділяє елементи перевагами, що необхідні для складних умов експлуатації:

 • стійкістю до різких перепадів температур і впливу ультрафіолету;
 • міцністю та здатністю витримувати значні вагові навантаження;
 • нечутливістю до механічного впливу;
 • гарною витримкою високої вологості та тривалого перебування в солоному середовищі.

Щільність покриття кріплень з оцинкованої сталі, що представлені в інтернет-магазині Solar-Tech, становить не менше 275 г/м2. Внаслідок інтенсивності захисного шару тривалість використання сталевих кріпильних виробів становить понад 30 років.

Для стаціонарних і динамічних конструкцій

Багаторічний досвід компанії у проєктуванні геліосистем з оцинкованої сталі дозволяє підприємству збирати потужні каркасні конструкції різної функціональності:

 • стаціонарні – системи не змінюють нахилу панелей. Кути переходу (30°, 45°, 60°, 75°, 90°) надійно фіксують положення модуля, оптимальне для поглинання потоку сонячних променів, у будь-яку пору року. Оцинковані притиски (центральні та кінцеві) служать для міцного з'єднання панелей;
 • динамічні (трекери) – комплекси, що слідкують за сонцем. Кріплення не тільки міцно утримують основу, пересувний майданчик і батареї між собою, вони забезпечують плавне переміщення платформи (у трекері з однією віссю – по вертикалі, з двома – по вертикалі й горизонталі).

Кріплення з оцинкованої сталі Solar-Tech проходять перевірку якості на всіх етапах свого виготовлення, що гарантує високі антикорозійні властивості та параметри міцності.

Різні способи розміщення сонячних станцій

Практична особливість сонячних електростанцій – кілька різних методів їх розміщення. Панелі монтують автономно або прикріплюють до житлових будинків і до технічних споруд, використовуючи три способи встановлення:

 • наземний – найчастіше такий метод монтажу застосовують промислові або аграрні підприємства, що володіють великою відкритою територією. Для надійної фіксації модулів потрібне зведення спеціального металевого каркаса;
 • фасадний – панелі закріплюються на найбільш освітленій сонцем стороні будівель за допомогою оцинкованого профілю. Елементи кріплення підбирають, виходячи з властивостей оздоблювального матеріалу стіни;
 • покрівельний – найбільш популярний спосіб установки. Вибір кріплень для нього обов'язково враховує основні параметри устаткування даху (можливе вагове навантаження, покриття даху, кут нахилу).

Купити кріплення з оцинкованої сталі Solar-Tech можна для систем устаткування будь-якого типу. Щоб опорні профілі, вага яких більше алюмінієвих аналогів, не надто збільшували масу системи, застосовують спеціальну перфорацію, яка не впливає на міцність деталей, але істотно полегшує конструкцію.

Кріплення для різних видів покрівлі

Монтаж геліосистем на дахах житлових, громадських, приватних або виробничих будівель – найбільш популярний метод встановлення акумуляторів сонячної енергії, особливо в населених пунктах, де важко знайти добре освітлюваний сонцем наземний майданчик. «Солар Тек» випускає кілька різновидів оцинкованих кронштейнів, призначених для якісного кріплення направленого профілю до плоскої або скатної покрівлі з різним матеріалом покриття:

 • натуральною черепицею – кронштейни двох типів дають можливість без порушення цілісності покриття встановити деталь на стику елементів покрівлі;
 • профнастилом – в залежності від форми листового матеріалу, або кріплення застосовуються на кордоні металевих листів, або в настилі висвердлюють невеликі безпечні отвори для метвиробів і шпильок;
 • шифером – найбільш незручний для установки сонячних панелей матеріал, однак фахівцям Solar-Tech вдалося розробити універсальний тип кріплення для обладнання шиферного даху;
 • бітумними матеріалами – кронштейн з широким майданчиком дозволяє надійно прикріпити батареї до поверхні з найменшим впливом на покриття й конструкцію покрівлі.

Інженерний відділ підприємства пропонує виготовлення кронштейнів кріплення для дахів будь-якого типу з різним покрівельним матеріалом.

Компанія «Солар Тек» проводить аудит місця потенційного монтажу сонячної станції, даючи оцінку раціональності встановлення тієї чи іншої системи. Фахівці підбирають оптимальний тип обладнання й виконують детальний розрахунок кількості кріплень з оцинкованої сталі, необхідних для надійної експлуатації конструкції.

Читать полностью
Які елементи для кріплення сонячних модулів виготовляються з оцинкованої сталі?
Хто виробник кріплень з оцинкованої сталі?

Кріплення з оцинкованої сталі та елементи з нержавіючої сталі - це власне виробництво компанії Solar-Tech, а також інших українських виробників.

Яка гарантія на кріплення з оцинкованої сталі?

Гарантія на кріплення з оцинкованої сталі становить 10 років.

Під який тип покрівлі підійдуть системи кріплень з оцинкованої сталі?

Кріплення з оцинкованої сталі це досить універсальне рішення, яке може бути використано з різними типами покрівлі. Залежно від типу покрівлі ми комплектуємо систему різними спеціальними кронштейнами для кріплення профілю. Ми рекомендуємо використовувати кріплення з алюмінію для дахових станцій, через те, що вони легше і довговічніше. Системи з оцинкованого металу краще підійдуть для наземних конструкцій, через те, що тут вага вже не має значення, але з економічної точки зору використання такої системи більш виправдано.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти