Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Метизи та витратні матеріали

Останнім часом все більше українців переходять на сонячні батареї при будівництві приватних будинків. Такі панелі є альтернативним джерелом енергії, що дозволяє знизити енергетичну залежність від централізованої електромережі і заощадити на оплаті комунальних послуг. Одним із основних вимог, що пред'являються до будь-якої сонячної системи, є правильність їх монтажу. Для цього необхідно використовувати якісні кріпильні елементи. Купити металовироби в Києві можна в інтернет-магазині Solar-Tech.

Каталог продукції

На сайті Solar-Tech представлені наступні металовироби та витратні матеріали:

 • болти з шестигранними головками;
 • шурупи;
 • гайки;
 • болти з внутрішніми шестигранниками;
 • гровер;
 • шайби;
 • комбіновані комплекти гвинт-шуруп.

Ціни на металовироби вказані на сторінках з описом продукції. Щоб зробити замовлення, оформіть заявку або зв'яжіться з нашим менеджером. Фахівець компанії Solar-Tech допоможе зробити правильний вибір кріплень, з огляду на вимоги до монтажу сонячних панелей.

Особливості продукції

Основною перевагою оцинкованих болтів для кріплення сонячних панелей є їх міцність і надійність. Такі металовироби виготовляються зі сталі високої якості. Додатковий захист від впливу корозії і більш швидкого руйнування досягається за рахунок оцинковки. При виробництві використовується жароміцний матеріал, завдяки чому такі вироби стійкі навіть до впливу найбільш високих температур. Це значно розширює можливості використання таких кріплень.

Завдяки привабливому зовнішньому вигляду оцинковані металовироби дозволяють надати сонячній конструкції презентабельний вигляд. Тому такі кріплення часто використовуються в якості декоративних компонентів при ремонті. Завдяки міцності цих елементів можна не сумніватися в надійності конструкції СЕС. Якщо необхідно купити металовироби в Україні, рекомендуємо зупинити вибір на оцинкованих варіантах.

Правильно підходимо до монтажу

Перш ніж купити металовироби і встановити сонячні панелі, необхідно перевірити наступні моменти:

 • чи зможе дах витримати вагу СЕС разом з рамою, на яку встановлюється конструкція;
 • чи правильно вибрано розташування панелей, чи не будуть на них падати тіні від найближчих будівель;
 • чи достатньо міцна сама конструкція, не вплинуть на неї погодні умови та інші умови навколишнього середовища;
 • чи зможете ви отримати доступ до СЕС в процесі експлуатації, щоб очистити панелі від бруду і снігу.

Є три варіанти кріплення СЕС: фасадний, наземний і покрівельний. Перший дозволяє раціонально використовувати вільну площу, оскільки розрахований на настінний монтаж. Наземний варіант частіше використовується на промислових об'єктах. Покрівельний найбільш затребуваний серед домовласників, оскільки установка здійснюється на даху будівлі.

Особливості установки і кріплення сонячних панелей

Коротенько про особливості монтажу СЕС:

 1. При установці потрібно зробити каркас з металевими або профільними алюмінієвими рамками. Для цього завдання можна використовувати і деревину, але такий матеріал не може похвалитися довговічністю. Для кріплення панелей застосовуються металовироби, виконані з металу.
 2. Орієнтація панелей повинна здійснюватися з використанням приладів, але найкраще направити батарею в бік сонця. Для цього її слід розмістити на південній стороні, таким чином, максимальний потік сонячних променів буде потрапляти на фотоелементи пристрою. Рекомендується встановлювати панель перпендикулярно на південь під кутом до горизонту.
 3. Також необхідно забезпечити правильний нахил батареї. Цей нюанс залежить від географічного положення. Фахівці радять виставити кут нахилу, відповідний широті, в якій він розташований.
 4. Необхідно пам'ятати про те, що на роботу фотоелектричних перетворювачів впливає вплив снігу і температури. При перегріві модулів вихідна потужність зменшується.
 5. У процесі кріплення сонячних панелей необхідно передбачити вільний простір для циркуляції тепла і повітря. Особливо це важливо, якщо батареї встановлюються на плоских поверхнях.
 6. Необхідно враховувати, що СЕС беруть світловий потік з різних сторін, в тому числі і з тильної частини.

Як бачите, установка СЕС — досить складне завдання, що вимагає правильного і відповідального підходу. Якщо в процесі монтажу будуть допущені помилки, це може вплинути на ефективність роботи сонячної електростанції в цілому. Тому краще довірити установку професіоналам. Спробувавши заощадити на монтажі, в результаті ви витратите набагато більше в майбутньому.
 

Компанія Solar-Tech візьме на себе комплекс робіт під ключ по установці сонячних панелей. Ми розробимо проект найбільш ефективної СЕС відповідно до вимог замовника. Крім того, ми підключимо вас до «зеленого тарифу», і ви зможете не тільки економити на електроенергії, але і заробити на її продажі державі.

Читать полностью
Які товари найпопулярніші в розділі металовироби?
З якого матеріалу зроблені металовироби?
Які металовироби застосовуються для притисків сонячних панелей?
Які ще матеріали мені можуть знадобитися для використання разом з цвяхами?
Для надійної герметизації місць зіткнення кронштейнів з покрівлею використовується бітумна стрічка. Для закріплення металовиробів в стінах, дахах і т.п. використовується анкер хімічний для бетону.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти