Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Наземні системи кріплень

Ефективним способом розміщення великих станцій сонячної енергії, що забезпечують електроживленням комерційні, промислові та аграрні підприємства, є наземні системи кріплень для геліопанелей. Підготування великої території під технологічну забудову вимагає розробки детального проекту майбутньої станції. Професійного аналізу потребують очікувана потужність електростанції, місце розташування ділянки, її топографічні особливості та кліматичні умови експлуатації обладнання.

Вимоги до ділянки для встановлення станції

Компанія Solar-Tech під час проведення аудиту об'єкту обере майданчик, що відповідає всім необхідним параметрам та має переваги, необхідні для розміщення наземної системи:

  • мінімальний рівень затінення території;
  • схили та височини, які можна використовувати раціонально;
  • можливість розміщення модулів з оптимальною орієнтацією на сонячний вплив протягом усього світлового дня.

Наземні системи кріплень для сонячних батарей повинні облаштовуватися так, щоб у технічного персоналу завжди був вільний доступ до кожного модуля станції.

Матеріали виготовлення каркаса

Однією з умов тривалої експлуатації станції сонячних батарей є правильний підбір матеріалів для виготовлення конструкцій. У комплектацію наземних систем кріплень Solar Tech входять елементи з алюмінію та з оцинкованої сталі з антикорозійним цинковим покриттям 275 г/м2. Термін використання якісних металевих конструкцій може перевищувати три десятиліття. Надійний сталевий каркас здатний витримати вплив ультрафіолету, коливання температурних показників, високу вологість та серйозні механічні навантаження.

Типи конструкцій, що монтуються на ґрунті

Розташування сонячних панелей поза будівлями відкриває великі можливості для максимального використання сонячної енергії. В інтернет-магазині компанії «Солартек» представлені наземні системи двох видів:

  • стаціонарні – закріплюються в стабільному положенні під кутом, оптимальним для поглинання сонячного світла протягом усіх сезонів;
  • динамічні (трекери) – «стежать» за сонцем, плавно розгортаючи фотомодулі в напрямку світлового потока. Ті, що мають тільки одну вісь, обертаються лише по вертикалі, а ті, що мають дві, – у вертикальній та горизонтальній площині.

Купити наземні системи кріплень, які повністю відповідають технічним умовам та формі конкретного майданчика, допоможуть консультації фахівців компанії, які провели огляд ділянки, детально вивчивши її параметри.

Способи монтажу альтернативних електростанцій

Найбільше, на стійкість і надійність системи кріплень для сонячних електростанцій наземного типу впливає методика установки каркаса для модулів:

  • забивання палі – глибина входження сталевого елемента в землю визначається після аналізу параметрів ґрунту;
  • бетонування палі – якщо стан поверхні на місці встановлення станції не може забезпечити міцне розташування, палі додатково зміцнюються за допомогою бетонної подушки.

Опори конструкції підібрані не тільки під вагу сонячних панелей (від 8 до 40 модулів) та масу встановленого комплексу (напрямні профілі, палі, прогони, стійки, кронштейни, кріплення для зібрання столу та з'єднання батарей). В розрахунок входять сильні пориви вітру, обсяг снігу, що випадає, та інші можливі навантаження. Вибір інсталяційного методу, від якого залежить збереження обладнання, важливо доручити професіоналам.

Фахівці компанії виконають індивідуальне проектування станцій, яке дозволить раціонально використовувати всю виділену під систему площу. Вони підберуть та доставлять устаткування та компоненти, виконають монтаж конструкції та підключення модулів, а також їх запуск в роботу. Solar-Tech повністю забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування встановлених геліостанцій.

Читать полностью
На яку кількість модулів найчастіше купують наземні конструкції?

Найчастіше в нашому магазині замовляють наземні конструкції під станції 30 кВт, в залежності від розміру панелей і потужності панелей це може бути 44-70 штук. Приклад такої системи: наземна система кріплень під забивання паль на 44 модуля.

Чи приймаєте ви індивідуальне замовлення на системи кріплень для сонячних модулів?

Приймаємо, ціна і можливість будівництва нестандартних рішень обговорюється.

Чи здійснюєте ви монтаж наземних конструкцій?

Так, ми можемо зробити всі роботи по монтажу наземних конструкцій, або надати послугу шеф-монтажу.

Як здійснюється доставка на об'єкт систем кріплень для великої кількості модулів?

Якщо у вас немає можливості забрати своє замовлення з наших складів, ми можемо взяти на себе доставку систем кріплень на об'єкт. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, які здійснюють перевезення великогабаритних вантажів і підберемо оптимальний варіант за ціною і швидкості доставки.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти