Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


МРРТ контролери

Контролер заряду сонячних батарей МРРТ – один із найважливіших елементів СЕС, який є сполучною ланкою між акумуляторною батареєю та панеллю з фотоелементів. Прибори виготовлені за технологією Maximum power point tracker, що в перекладі означає «стеження за точкою максимальної потужності». Вони автоматично вибирають необхідне співвідношення сили струму й напруги, які видають фотомодульні елементи.

Принцип роботи МРРТ-контролерів

При використанні сонячних батарей, накопичення отриманої енергії відбувається за допомогою акумуляторів. Щоб використовувати їх раціонально й запобігти передчасному зносу, застосовуються контролери на базі технології ШИМ або МРРТ. Робота других заснована на автоматичному пошуку точки максимальної потужності модулів для підвищення ККД використання сонячної енергії. МРРТ-контролери коштують дорожче за ШИМ, але перевершують їх за ефективністю дії на 20–30%.

Принцип роботи МРРТ-контролерів полягає у відстеженні оптимальних значень струму й напруги на сонячній батареї. Елемент визначає найкращі показники, при яких потужність АКБ є максимальною. Здебільшого обчислення відбуваються шляхом відстеження показників від точки холостого ходу до напруги на АКБ. У даному проміжку визначається максимальна потужність. При цьому користувач отримує всю інформацію, яка виводиться на дисплей, а також може її зберігати.

Геліосистема, завдяки наявності МРРТ-контролера, зберігає здатність до роботи в оптимальному режимі навіть за умов часткового затінення деякої площі панелей, похмурої погоди та слабкої освітленості, а також при низькій температурі повітря і її підвищенні на поверхні фотоелементів.

МРРТ-контролери, залежно від класу й ціни, можуть відрізнятися один від одного такими характеристиками:

 • ступенем надійності;
 • зручністю системи та якістю управління;
 • потужністю;
 • висотою допустимого вхідного діапазону напруги;
 • температурним режимом роботи;
 • можливістю вести статистику та ін.

За умови застосування МРРТ-контролерів забезпечується більш продуктивна робота домашньої або промислової сонячної системи. Серед переваг пристроїв цього типу також можна відзначити:

 • високий ККД;
 • можливість підключення до різних систем, які відрізняються джерелом отримання енергії;
 • автоматичне відключення навантаження на АКБ за наявності встановленого рівня заряду;
 • створення належних умов для експлуатації акумуляторів, які дозволяють значно подовжити їх термін служби;
 • наявність високої напруги на вході дає можливість використовувати для підключення елементів системи кабель з меншим перетином, а також збільшити відстань під час з'єднання контролера та джерела енергії;
 • поліпшення ефективності застосування сонячних батарей. Це зумовлено тим, що акумулятори можуть заряджатися навіть за умови низької освітленості.

Застосовуючи контролер заряду МРРТ, вдається максимально використовувати потенціал сонячних батарей і збільшити кількість отриманої енергії з модулів на 15–45%, ніж при монтажі інших приладів.

Надійні пристрої від кращих виробників

На ринку продукції, призначеної для використання у виробництві електричної енергії за допомогою альтернативних джерел, представлена ​​величезна кількість контролерів. Вони відрізняються технічними характеристиками, типом, ціною. У нашому каталозі ви можете купити МРРТ-контролер відомих виробників:

 • EPsolar;
 • Eyen;
 • Lumiax;
 • Juta;
 • Schneider (Conext).

Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальну модель МРРТ-контролера, відповідно до вимог, що пред'являються, й до ваших вподобань. Використовуючи пристрій, вам вдасться вирішити такі завдання:

 • збільшити регенерацію енергії взимку, а також у туманні та хмарні дні. МРРТ-контролер автоматично відстежує зміни, шукає максимальну силову точку для заряду;
 • отримувати значно більше енергії за умови низької температури, коли сонячних годин занадто мало;
 • контролювати стан заряду батареї та подовжити термін її експлуатації;
 • мінімізувати витрати на придбання додаткових проводів і кабелів.

Не знаєте, який контролер заряду придбати? Фахівці компанії Solar-Tech допоможуть зробити правильний вибір і подбають про доставку пристрою в будь-який куточок України.

Ми надаємо гарантії на всі товари, у тому числі з цієї категорії, проводимо безкоштовні консультації в телефонному режимі. Тому, якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони розкажуть більш детально про обрані моделі МРРТ-контролерів, допоможуть оформити замовлення й забезпечать швидку доставку.

Використання сонячних батарей найчастіше має на увазі накопичення отриманої енергії за допомогою акумуляторів. Щоб використовувати акумулятори раціонально і запобігти їх передчасному зносу, використовуються контролери на базі технології ШІМ або МРРТ. Технологія МРРТ заснована на автоматичному пошуку точки максимальної потужності сонячних модулів для підвищення ККД використання сонячної енергії. МРРТ-контролери коштують дорожче ШІМ-контролерів, зате перевершують їх по ефективності на 20-30%. Завдяки наявності МРРТ-контролеру гелиосистема зберігає здатність до роботи в оптимальному режимі навіть при частковому затіненні частини площі панелей, похмурій погоді і слабкої освітленості, а також при низькій температурі повітря і підвищення температури поверхні фотоелементів. Залежно від класу і ціни МРРТ-контролери можуть відрізнятися один від одного потужністю, величиною допустимого вхідного діапазону напруг, ступенем надійності, якістю та зручністю системи управління, можливістю вести статистику і т. ін. Застосовуючи МРРТ-контролери, ви змусите домашню або промислову сонячну систему працювати більш продуктивно.

Читать полностью
Які MPPT контролери найчастіше купують?
Які марки представлені у розділі?
Який найдоступніший MPPT контролер?
Скільки коштує MPPT контролер?
Розкид цін на MPPT контролери від 1400 грн. до 58 464 грн.

 





За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти