Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


МРРТ контролери

Контролер заряду сонячних батарей МРРТ – один із найважливіших елементів СЕС, який є сполучною ланкою між акумуляторною батареєю та панеллю з фотоелементів. Прибори виготовлені за технологією Maximum power point tracker, що в перекладі означає «стеження за точкою максимальної потужності». Вони автоматично вибирають необхідне співвідношення сили струму й напруги, які видають фотомодульні елементи.

Принцип роботи МРРТ-контролерів

При використанні сонячних батарей, накопичення отриманої енергії відбувається за допомогою акумуляторів. Щоб використовувати їх раціонально й запобігти передчасному зносу, застосовуються контролери на базі технології ШИМ або МРРТ. Робота других заснована на автоматичному пошуку точки максимальної потужності модулів для підвищення ККД використання сонячної енергії. МРРТ-контролери коштують дорожче за ШИМ, але перевершують їх за ефективністю дії на 20–30%.

Принцип роботи МРРТ-контролерів полягає у відстеженні оптимальних значень струму й напруги на сонячній батареї. Елемент визначає найкращі показники, при яких потужність АКБ є максимальною. Здебільшого обчислення відбуваються шляхом відстеження показників від точки холостого ходу до напруги на АКБ. У даному проміжку визначається максимальна потужність. При цьому користувач отримує всю інформацію, яка виводиться на дисплей, а також може її зберігати.

Геліосистема, завдяки наявності МРРТ-контролера, зберігає здатність до роботи в оптимальному режимі навіть за умов часткового затінення деякої площі панелей, похмурої погоди та слабкої освітленості, а також при низькій температурі повітря і її підвищенні на поверхні фотоелементів.

МРРТ-контролери, залежно від класу й ціни, можуть відрізнятися один від одного такими характеристиками:

 • ступенем надійності;
 • зручністю системи та якістю управління;
 • потужністю;
 • висотою допустимого вхідного діапазону напруги;
 • температурним режимом роботи;
 • можливістю вести статистику та ін.

За умови застосування МРРТ-контролерів забезпечується більш продуктивна робота домашньої або промислової сонячної системи. Серед переваг пристроїв цього типу також можна відзначити:

 • високий ККД;
 • можливість підключення до різних систем, які відрізняються джерелом отримання енергії;
 • автоматичне відключення навантаження на АКБ за наявності встановленого рівня заряду;
 • створення належних умов для експлуатації акумуляторів, які дозволяють значно подовжити їх термін служби;
 • наявність високої напруги на вході дає можливість використовувати для підключення елементів системи кабель з меншим перетином, а також збільшити відстань під час з'єднання контролера та джерела енергії;
 • поліпшення ефективності застосування сонячних батарей. Це зумовлено тим, що акумулятори можуть заряджатися навіть за умови низької освітленості.

Застосовуючи контролер заряду МРРТ, вдається максимально використовувати потенціал сонячних батарей і збільшити кількість отриманої енергії з модулів на 15–45%, ніж при монтажі інших приладів.

Надійні пристрої від кращих виробників

На ринку продукції, призначеної для використання у виробництві електричної енергії за допомогою альтернативних джерел, представлена ​​величезна кількість контролерів. Вони відрізняються технічними характеристиками, типом, ціною. У нашому каталозі ви можете купити МРРТ-контролер відомих виробників:

 • EPsolar;
 • Eyen;
 • Lumiax;
 • Juta;
 • Schneider (Conext).

Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальну модель МРРТ-контролера, відповідно до вимог, що пред'являються, й до ваших вподобань. Використовуючи пристрій, вам вдасться вирішити такі завдання:

 • збільшити регенерацію енергії взимку, а також у туманні та хмарні дні. МРРТ-контролер автоматично відстежує зміни, шукає максимальну силову точку для заряду;
 • отримувати значно більше енергії за умови низької температури, коли сонячних годин занадто мало;
 • контролювати стан заряду батареї та подовжити термін її експлуатації;
 • мінімізувати витрати на придбання додаткових проводів і кабелів.

Не знаєте, який контролер заряду придбати? Фахівці компанії Solar-Tech допоможуть зробити правильний вибір і подбають про доставку пристрою в будь-який куточок України.

Ми надаємо гарантії на всі товари, у тому числі з цієї категорії, проводимо безкоштовні консультації в телефонному режимі. Тому, якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони розкажуть більш детально про обрані моделі МРРТ-контролерів, допоможуть оформити замовлення й забезпечать швидку доставку.

Використання сонячних батарей найчастіше має на увазі накопичення отриманої енергії за допомогою акумуляторів. Щоб використовувати акумулятори раціонально і запобігти їх передчасному зносу, використовуються контролери на базі технології ШІМ або МРРТ. Технологія МРРТ заснована на автоматичному пошуку точки максимальної потужності сонячних модулів для підвищення ККД використання сонячної енергії. МРРТ-контролери коштують дорожче ШІМ-контролерів, зате перевершують їх по ефективності на 20-30%. Завдяки наявності МРРТ-контролеру гелиосистема зберігає здатність до роботи в оптимальному режимі навіть при частковому затіненні частини площі панелей, похмурій погоді і слабкої освітленості, а також при низькій температурі повітря і підвищення температури поверхні фотоелементів. Залежно від класу і ціни МРРТ-контролери можуть відрізнятися один від одного потужністю, величиною допустимого вхідного діапазону напруг, ступенем надійності, якістю та зручністю системи управління, можливістю вести статистику і т. ін. Застосовуючи МРРТ-контролери, ви змусите домашню або промислову сонячну систему працювати більш продуктивно.

Читать полностью
За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти