Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Додаткове обладнання для інверторів і контролерів

Сонячні електростанції перетворюють енергію сонця в електрику і є одним з кращих альтернативних джерел. Перевагами такої системи є економічність і енергонезалежність. А якщо будинок підключений до зеленого тарифу, то власник може не тільки користуватися безкоштовною електроенергією, але й заробити на ній, продаючи іншим людям. Домашня СЕС — проста і практична система, але в її конструкцію входить безліч елементів, що забезпечують працездатність основних вузлів. Додаткове обладнання для інверторів і контролерів є важливою складовою в роботі будь-якої сонячної електростанції.

Основні елементи СЕС

Сонячна система складається з наступних компонентів:

 1. Акумулятори. Використовуються для накопичення електричної енергії, що отримується від сонячного випромінювання. У магазині Solar-Tech представлені кращі моделі акумуляторів від провідних виробників. Чим вище ємність батареї, тим більше енергії вона зможе зібрати.
 2. Контролери заряду. Один із основних елементів, що виконує функцію сполучної ланки між сонячною панеллю і АКБ. Використовується для багатостадійного заряду акумулятора, автоматичного підключення і відключення фотопанелі при зарядці батареї, перепідключенні навантаження і т. д. Все це дозволяє зберегти ресурс експлуатації АКБ.
 3. Інвертори. Перетворювальний пристрій, що інвертує постійний струм у змінний. У сонячних електростанціях інвертори використовуються при необхідності живлення від АКБ навантаження змінного струму.

В інтернет-магазині Solar-Tech реалізуються широтно-імпульсні та МРРТ-контролери. Перший тип являє собою спеціалізоване електронне реле, яке контролює повністю процес заряду батареї від енергії, що виробляється фотоелементами. МРРТ-контролери відстежують оптимальні параметри струму і напруги на сонячній панелі, визначаючи кращі показники, при яких потужність акумулятора буде максимальною.

Також ми пропонуємо якісні автономні, мережні і гібридні інвертори. Перші виробляють електрику, що витрачається тільки на потреби домогосподарства. Мережеві пристрої обов'язкові для роботи з зеленим тарифом, вони використовуються для підключення до централізованої електромережі. Гібридні апарати поєднують в собі переваги мережевих і автономних моделей.

З необхідністю придбання додаткового обладнання для інверторів і контролерів стикаються, як правило, при бажанні поліпшити і спростити управління сонячною електростанцією. За допомогою таких пристроїв користувач може стежити за певними параметрами, своєчасно здійснюючи дії з рішення можливих проблем.

Каталог обладнання

Для тих, хто планує купити додаткове обладнання для інверторів і контролерів, Solar-Tech пропонує:

 1. Інтелектуальні лічильники. Використовуються для управління інверторними пристроями, підключеними до мережі. Вимірюють споживану і повернуту енергію. Застосування таких лічильників актуальне в мережевих сонячних електростанціях, які не підключені до зеленого тарифу.
 2. Інформаційно-вимірювальні панелі для контролерів. Надають користувачеві докладні дані про роботу сонячної системи. На дисплеї пристрою відображається інформація про напругу на акумуляторі, силу струму фотопанелей, а також загальну генерацію ват-годин з моменту останнього скидання.
 3. Панелі управління. Оснащуються екранами з підсвічуванням, де виводяться всі діагностичні дані про роботу СЕС. Завдяки великим кнопкам управління панель дозволяє швидко налаштувати основні параметри системи.
 4. Адаптери. Такий пристрій забезпечує можливість Bluetooth-з'єднання з портом VE для подальшої діагностики або обміну даними.
 5. Монітори. Використовуються для контролю роботи акумуляторів і підсвічування спожитих ампер-годин.
 6. Стабілізатори АКБ. Дозволяють усунути можливий дисбаланс, що виникає в результаті різних параметрів внутрішнього опору акумуляторів. Розроблені для використання з герметичними батареями GEL і AGM.
 7. Модулі передачі даних. Таке додаткове обладнання для контролерів і інверторів дозволяє синхронізувати роботу обладнання з системою моніторингу, відмовившись від застосування додаткових комутаційних дротів. Завдяки цьому можна заощадити на монтажі і домогтися більш високої надійності і ефективності зв'язку. До одного такого модулю підключається до 80 інверторів.

Панелі моніторингу Smart Logger дозволяють не тільки контролювати роботу сонячних електростанцій, але й дистанційно керувати фотоелементами. Мають кілька варіантів монтажу: настінний, настільний і рейковий.

У нашому каталозі представлені перевірені панелі управління:

 • Xantrex CM Digital Display;
 • System Control Panel;
 • Color Control GX;
 • Venus GX;
 • Schneider Electric CONEXT COMOX.

Ми відправляємо додаткове обладнання для інверторів і контролерів в будь-який регіон України. На всю продукцію поширюється гарантія, а для оптових покупців передбачаються особливі умови співпраці. Менеджери Solar-Tech завжди готові надати безкоштовну консультацію, щоб допомогти покупцю вибрати найбільш підходяще і відповідне його цілям обладнання.

Читать полностью
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти