Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Інвертор для сонячних батарей

Інвертор для сонячних батарей являє собою генератор, який служить для перетворення постійного низьковольтного струму, що надходить від панелей, на змінний. Також він необхідний для вирівнювання напруги в мережі: пристрій нівелює осідання й перевантаження, захищаючи електрообладнання від поломок. Це один із ключових вузлів геліостанції, без якого її робота неможлива.

Сучасні сонячні панелі виробляють постійну напругу 12, 24 або 48 вольт у залежності від моделі та типу пристрою. Але побутова техніка працює від змінного струму 220 вольт. Інвертор для сонячних панелей підіймає напругу до заданих параметрів, а також перетворює постійний струм на змінний, що дозволяє підключати до геліостанції побутову техніку: телевізори, холодильники, освітлювальні прилади тощо. Існує два різновиди агрегатів:

 1. Мережеві моделі. Встановлюються між панелями й мережевим живленням. Використовуються тільки в денний час, живлять лише ті пристрої, які підключаються безпосередньо до сонячного інвертора.
 2. Автономні моделі. Встановлюються в геліостанції, яка має акумулятори. Агрегат вирівнює напругу, яка знімається з батареї. А вона, зі свого боку, отримує енергію від сонячних панелей.

Зазвичай автономні модулі застосовуються в системах безперебійного живлення: акумулятори спільно з інвертором дозволяють забезпечити постійну наявність енергії незалежно від часу доби.

Особливості пристроїв

Головною характеристикою інвертора сонячної батареї вважається форма сигналу на виході. Він може бути синусоїдальним або квазісинусоїдальним. Для домашнього використання рекомендується саме перший варіант. Синусоїдальні станції дають більш якісний сигнал, його параметри вище, ніж у звичайних лініях електропередач. Завдяки цьому побутова техніка надійно захищена від перевантажень і перегорання. Такі апарати коштують дорожче квазісинусоїдальних. При цьому вони мають велику масу та габарити, тому необхідно продумати місце для їх розміщення.

Квазісинусоїдальні станції мають більш низьку ціну, при цьому форма сигналу в них неідеальна. Вона може бути трапецієподібною, прямокутною, трикутною та ін. До переваг подібних пристроїв належать доступна вартість, компактні розміри та невелика вага, але з ними не рекомендується використовувати побутову техніку, чутливу до параметрів електролінії, оскільки збільшується її знос і вона може вийти з ладу.

Правила вибору

Перш ніж купити інвертор для сонячних батарей, необхідно визначитися з характеристиками вашої геліосистеми. Також потрібно враховувати такі параметри:

 1. Номінальна потужність системи та максимальні показники, яких вона може досягти.
 2. Яка кількість енергії буде витрачатися вхолосту.
 3. За яких температур буде працювати пристрій (він буде встановлений в опалювальному або неопалювальному приміщенні).
 4. Габаритні розміри й маса пристрою.
 5. ККД агрегату та всієї системи.

При виборі перетворювача також слід враховувати, з якими саме батареями й панелями він буде працювати. Чим вище напруга в мережі, тим потужніший потрібен інвертор:

 1. У 12-вольтові системи підійде агрегат потужністю до 600 Вт.
 2. У 24-вольтові – до 1500 Вт.
 3. У 48-вольтові – від 1,5 кВт.

Також для безпечної роботи перетворювачі комплектуються захистом від вихідного перевантаження, короткого замикання, перегріву та стрибків напруги.

Як замовити

Якщо ви хочете купити якісні й сертифіковані перетворювачі, звертайтеся до компанії Solar-Tech. Ми реалізуємо продукцію тільки перевірених виробників і пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці. Наші переваги:

 1. Офіційна гарантія на все обладнання, надання необхідних документів, чеків і специфікацій.
 2. Підбір обладнання під ключ, детальні консультації досвідчених менеджерів, виїзд інженерів на об'єкт замовника для його оцінки.
 3. Створення найбільш ефективних рішень з урахуванням нових розробок, багаторічного досвіду й рекомендацій виробника.
 4. Актуальні ціни, приємні знижки для постійних клієнтів, гарантійне та післягарантійне обслуговування систем.
 5. Можливість відправлення обладнання та комплектів до інших регіонів України, допомога в оформленні «зеленого» тарифу та всіх необхідних документів.

Залишилися питання – телефонуйте, ми працюємо без перерв.

Читать полностью
Які типи інверторів є в розділі "інвертори"?

У нашому розділі ви можете купити інвертори різної потужності та під різні завдання такі як:

Автономні інвертори та джерела безперебійного живлення - для будівництва автономних сонячних електростанцій і систем резервного живлення.

Гібридні інвертори - для будівництва гібридних сонячних електростанцій, які можуть як зберігати енергію в акумуляторних батареях, так і продавати надлишки виробленої електроенергії за "зеленим" тарифом.

Мережеві інвертори - для будівництва сонячних електростанцій для продажу електроенергії за "зеленим" тарифом і для будівництва сонячних електростанцій для компенсації власного споживання.

Який товар в розділі інвертори з низькою ціною?
Які виробники в розділі "інвертори" найпопулярніші?
Які акційні товари можна купити в розділі інвертори?

У нас є цікаві пропозиції на мережеві інвертори Huawei.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти