Гібридні інвертори

Зеленый тариф
докладніше
Автономні сонячні електростанції
докладніше


Гібридні інвертори - це пристрої здатні виробляти електроенергію змінного струму як від акумуляторів, так і безпосередньо від сонячних панелей (якщо акумулятори заряджені).

При наявності підключення до мережі потрібно, щоб ваше обладнання в першу чергу використовувало енергію від сонячних батарей (або вітрогенератора), і при її нестачі - споживало енергію від мережі. Такий режим роботи підтримують блоки безперебійного живлення з функцією перемикання на роботу від акумуляторів або з функцією підмішування до електроенергії, одержуваної від акумуляторів, електроенергії від мережі (генератора). Перший режим забезпечують багато сучасних блоків безперебійного живлення, другий режим - тільки гібридні інвертори.

Особливістю гібридного інвертора є саме можливість паралельної роботи з джерелом змінного струму - загальною мережею або генератором - в режимі інвертора. Гібридний інвертор може використовувати енергію від акумуляторів, що заряджаються від поновлюваного джерела енергії, одночасно з енергією від мережі (генератора), не відключаючись від мережі. При цьому передбачається можливість встановлювати пріоритет використовуваного джерела електроенергії. Наприклад, якщо пріоритетним заданий джерело постійного струму, то споживачі електроенергії живляться від акумуляторів, недостатня енергія надходить від джерела змінного струму. Крім того, зазвичай передбачається можливість обмежувати потужність (силу струму), відбираємої від мережі (генератора).