Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Гібридні інвертори

Гібридний інвертор – це важлива частина сонячної електростанції, яка відповідає за перетворення постійного струму на змінний з підняттям робочої напруги до 220 вольт. Особливістю цього обладнання є те, що воно може працювати з декількома джерелами змінного струму в режимі перетворювача. Пристрій може отримувати енергію від панелей, акумуляторів, генератора або електромережі, видаючи робочу напругу для підтримки роботи електроприладів, встановлених у будинку.

При цьому гібридний інвертор для сонячних батарей може вибирати пріоритетні напрямки для отримання струму з різних джерел. Наприклад, якщо пріоритет буде виставлений на постійну напругу, що отримується з акумуляторів, то апарат буде харчуватися саме з батарей, ігноруючи лінію електропередач. Коли вони сядуть, то перетворювач почне брати енергію для роботи електрообладнання з мережі. Після того, як сонячні панелі знову подадуть напругу на акумулятори, пристрій перемикнеться на батареї та перестане брати струм з лінії електропередач.

Частина сучасних інверторів мають функцію складання потужностей, одержаних від різних джерел. Тобто вони харчуються від сонячної станції, але якщо споживання об'єкта перевищує потужність панелей або акумуляторів, то частина енергії береться з електромережі. Подібне рішення дозволяє організувати безпроблемну й безпечну роботу споживачів у разі, якщо пікові навантаження вище, ніж можливості електростанції.

Перш ніж купити гібридний інвертор для сонячних батарей, необхідно визначитися з низкою параметрів. Вони відрізняються один від одного за потужністю й кількістю фаз. Стандартні однофазні пристрої застосовують у невеликих геліостанціях до 5 кВт. Для великих підходять трифазні перетворювачі, вони здатні ефективно працювати з обладнанням потужністю до 30 та більше кіловат.

Особливості функціонування

Принцип роботи перетворювачів універсального типу можна розділити на три фази в залежності від часу доби:

 1. У денний час електроенергія, що виробляється геліостанцією, подається по проводах на інвертор, після чого перетворюється на змінний струм 220 вольт і витрачається електроустаткуванням, встановленим у будинку. Паралельно відбувається заряджання акумуляторів (за їх наявності). Надлишки електроенергії скидаються до енергомережі, за що домогосподарству нараховується «зелений» тариф.
 2. У вечірній час пристрій вибирає режим роботи в залежності від уподобань власника. Він може отримувати частину енергії з панелей, добираючи необхідну від акумуляторів або електромережі.
 3. У нічний час обладнання отримує струм з акумуляторів, а при відсутності заряду – з лінії електропередач.

Якщо напруга в мережі відсутня або її недостатньо для харчування всіх приладів, то перетворювач може добирати необхідну потужність з панелей або батарей. Це найбільш досконалий пристрій, що дозволяє організувати повноцінну роботу домогосподарства й контроль за енергією, що виробляється, а також знизити знос АКБ шляхом зменшення навантаження на них.

Переваги обладнання

Гібридний інвертор увібрав у себе функції як мережевого перетворювача, так і автономного. До його переваг належать:

 1. Можливість організації повноцінного циклу роботи геліостанції. Перетворювач заряджає акумуляторні батареї днем, а потім увечері та вночі використовує їх енергію для живлення споживачів. Мережеві пристрої таку можливість не пропонують.
 2. Користувач може вибирати режими роботи устаткування, програмувати настройки споживання енергії, її скидання й накопичення.
 3. Можливість змішування електроенергії, що надходить від різних джерел. Інвертор може отримувати струм з електромережі, від генератора, сонячних панелей, вітрогенератора тощо.
 4. Надлишки електроенергії можуть скидатися до мережі за «зеленим» тарифом. Така можливість недоступна для автономних пристроїв.
 5. Купити гібридний інвертор також рекомендується, якщо у вашому районі вечорами часто падає напруга. У такому разі пристрій буде вирівнювати її, додаючи енергію від АКБ або панелей.

Також до переваг гібридних моделей відносять і те, що за їх допомогою можна організувати повноцінну незалежність від стаціонарної мережі.

Якщо ви хочете купити гібридний інвертор в Україні, то звертайтеся до компанії Solar-Tech. Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання для створення геліостанцій, а також проводимо їх розрахунок, проєктування та монтаж на об'єктах замовника. Ми пропонуємо:

 1. Актуальні ціни на товари, приємні знижки для постійних клієнтів й організацій.
 2. Широкий асортимент продукції від перевірених виробників з різними характеристиками.
 3. Офіційна гарантія на всю продукцію, надання необхідних чеків і документів для звітності.
 4. Споруда сонячних електростанцій різної потужності під ключ з урахуванням всіх необхідних параметрів і побажань замовника.
 5. Можливість доставки обладнання до будь-якого регіону України транспортними та поштовими компаніями.

Залишилися питання – телефонуйте, ми детально проконсультуємо вас з будь-яких питань.

Читать полностью
Які гібридні інвертори найдоступніші?
Які гібридні інвертори можуть працювати з літієвими акумуляторними батареями?

Практично всі представлені в нашому інтернет-магазині моделі можуть працювати з літієвими акумуляторними батареями. Так як моделі постійно змінюються і з'являються нові, то на всякий випадок уточните перед покупкою у нашого менеджера це питання. В інструкції до инвертору зазвичай так само вказується з якими конкретно моделями літієвих акумуляторів можуть працювати ці інвертори. Так само виробники акумуляторів зазвичай вказують, з якими моделями інверторів працюють їх акумуляторні батареї.

Який найпотужніший гібридний інвертор є в вашому інтернет-магазині?

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти