Інфрачервоні панелі

Зеленый тариф
докладніше
Автономні сонячні електростанції
докладніше


Інфрачервоні опалювальні панелі - це один з новітніх різновидів систем опалення, що працює від електромережі. Вони демонструють надзвичайно високі показники ефективності: застосування інфрачервоних опалювальних панелей протягом всього декількох годин на добу забезпечує результат, що приблизно на 25-30% перевищує тепловий ефект від роботи звичайних стаціонарних батарей.

Принцип роботи інфрачервоних панелей має на увазі рівномірний розподіл теплого повітря, яке (за законами фізики) постійно піднімається вгору. Це дозволяє створити по всьому периметру приміщення повітряну завісу, що перегороджує шлях холоду від зовнішніх стін. Піднімаючись вгору, тепле повітря поступово охолоджується, добре прогріваючи стіни і внутрішній простір кімнат. Тому під стелею не утворюється непотрібний шар прогрітого повітря (що зайвий раз підтверджує високу енергоефективність системи), а прогріті і просушені стіни грають роль додаткового джерела тепла. Крім того, повноцінна просушка і прогрівання стін запобігає активну віддачу тепла назовні і перешкоджає утворенню цвілі.

У нас ви можете придбати високоякісні, надійні і функціональні теплі плінтуса, настінні або стельові панелі для будинку або офісу. Інфрачервоні опалювальні панелі - це значне скорочення витрат на опалення за рахунок мінімізації тепловтрат, економія місця в приміщенні, гарантія комфорту і здоровий мікроклімат!