Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Комплектуючі до геліосистем

Встановлення геліосистем є основним кроком у забезпеченні енергетичної незалежності приватного будинку. З їх допомогою можна забезпечити домоволодіння електроенергією, опаленням і гарячою водою. Будь-яка, навіть найнадійніша система з часом почне зношуватися, і це нормально. При неправильній експлуатації можливий більш швидкий знос запчастин. Щоб запобігти появі можливих збоїв в електропостачанні, знадобляться якісні комплектуючі до геліосистем.

Переваги геліосистем

Коротко про головне:

 1. Економія. Це основна перевага. Більш того, при правильному підході до розробки системи можна ще й заробити, продаючи енергію державі.
 2. Довгий ресурс використання. В середньому геліосистеми можуть експлуатуватися від 30 років і довше.
 3. При правильному розрахунку система зможе компенсувати до 80% загальних витрат на електроенергію влітку.
 4. Невеликий термін окупності, що становить близько 7 років і менше.

Крім того, при виробництві комплектуючих не використовуються крихкі матеріали, схильні до швидкого зносу. Відповідно, при правильній установці і обслуговуванні термін служби запчастин також буде високим.

Основні складові геліосистем і види комплектуючих

Основні елементи будь-якої геліосистеми:

 1. Теплоносій. Для забезпечення належного функціонування обладнання не допускається застосування звичайної води. При зниженні температур до мінусових показників можливо її замерзання, а в спеку вона може закипіти. Зазвичай в геліосистеми заливають технічні рідини на базі пропіленгліколю, що характеризуються зниженою токсичністю.
 2. Розширювальні баки. При розширенні теплоносія збільшується тиск, який потребує компенсації. Щоб знизити цю величину і запобігти зношуванню основного резервуара, використовуються додаткові баки.
 3. Автоматика. Призначається для забезпечення належного функціонування системи, оскільки класичні контролери для цього не підходять.
 4. Резервуари непрямого обміну. Такий пристрій може використовуватися для систем опалення та гарячого водопостачання.
 5. Насоси. Для функціонування системи характерні специфічні умови: підвищений тиск, температура, певний теплоносій. Щоб забезпечити правильну роботу обладнання з такими даними, знадобиться спеціальна помпова система в складі цілої групи.

Завдяки тому, що в якості теплоносія в геліосистемах не використовується вода, в них також виключається поява сольового осаду. Завдяки цьому обладнання рідко виходить з ладу і повноцінно виконує свої функції навіть при низьких мінусових температурах. Як правило, додаткове обслуговування також не потрібно.

Магазин Solar-Tech пропонує купити комплектуючі для геліосистем:

 1. Фітинги. Великий вибір пристроїв різних розмірів — як з'єднувачів, так і перехідних, кутових муфт, а також трійників. Конструктивно фітінг складається з гайки, корпусу, ущільнювача і обжимного кільця.
 2. Трубопроводи. Гофротруби в спеціальній оплітці або вироби з нержавіючої сталі характеризуються довговічністю і відсутністю сприйнятливості до впливу зовнішніх факторів.
 3. Теплоізоляційні матеріали. Наш магазин пропонує два види каучукової теплоізоляції — високотемпературну і низькотемпературну.
 4. Витратні матеріали. Теплоносії на основі пропіленгліколю являються екологічно безпечними і нетоксичними харчовими добавками. До складу входять інгібітори корозії, що забезпечують надійний захист компонентів системи.

Щоб купити комплектуючі до геліосистем, оформляйте заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером. Консультант «Солартек» допоможе зробити правильний вибір, спираючись на вимоги і побажання клієнта. Однією з переваг співпраці з нами є якісне та швидке сервісне обслуговування.

В Solar-Tech можна придбати не тільки комплектуючі та запчастини для геліосистем, але й замовити розробку під ключ. Наші фахівці приїдуть на об'єкт і безкоштовно виконають всі розрахунки, необхідні для проекту. У нас працюють тільки дипломовані співробітники з профільною освітою, що говорить про високу компетентність нашої компанії в цілому.

Читать полностью
Які компоненти потрібні для геліоколекторів?
Для того, щоб змонтувати геліосистему і запустити її, необхідні якісні фітинги, клапани, відвідники повітря, трубопроводи з теплоізоляцією, теплоносій, яким заправляється система. Усі ці компоненти ви можете придбати у нас за найвигіднішою ціною.
Хто виробник компонентів для геліосистем?
Основні торгові марки, представлені в розділі Altek і Atmosfera, компоненти поставляються з таких країн як Австрія Італія, Туреччина, Китай, Болгарія.
Чому варто замовляти у нас компонент?
Ми не просто продаємо компоненти, але й займаємося монтажем геліосистем різної складності, тому маємо чітке розуміння у компонентах і самому процесі монтажу.
У мене є всі компоненти, чи можна замовити монтаж геліосистеми у Вас окремо?
У нас існує послуга з монтажу геліосистем з ваших компонентів. А якщо ви постраждали від монтажу недобросовісної компанії, ми можемо переробити систему що вже існує.
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти