Тепловий насос Cooper&Hunter Uniterm CH-HP14SINM (повітря-вода, 14,5 кВт)

Код товару СH14M
230 133 грн
$6305
в наявності
Купити замовити консультацію
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

Cooper&Hunter UNITHERM CH-HP14SINM - тепловий насос типу "повітря-вода" призначений для опалення та гарячого водопостачання квартир, заміських будинків, офісів, різних типів приміщень житлового та нежитлового фонду. Широкий температурний діапазон ефективної роботи пристрою до -20 ° С на обігрів і до + 48 ° С на охолодження, дозволяє автономно застосовувати тепловий насос Cooper & Hunter в будь-якій кліматичній зоні України.

Моделі CH-HP8.0SINK і CH-HP10SINK працюють від однофазного джерела електроенергії, CH-HP12SINK (M), CH-HP14SINK (M), CH-HP16SINK (M) мають модифікації однофазного і трифазного електричного підключення.
У теплових насосах Cooper and Hunter UNITHERM повітря - вода, використовуються новітні двосторонні інверторні компресори, сучасне електронне управління, системи багаторівневого захисту і діагностики. Будучи високотехнологічним обладнанням, моделі мають чудові експлуатаційні характеристики, які виводять їх в лідери свого класу кліматичної техніки.

Технічні характеристики:

Продуктивність (для теплої підлоги) холод / тепло, (кВт)

14.50/14,20

Номінальна споживана потужність (для теплої підлоги) холод / тепло, (кВт)

3,91/3,23

Енергоефективність (для теплої підлоги), холод / тепло, (EER)/(СOP)

3,71/4,40

Підключення до електромережі

~380 - 415 В  /  50 Гц, 3ф

Продуктивність (для фанкойла і радіатора) холод / тепло, (кВт)

10,50 /12,50

Номінальна споживана потужність (для фанкойла або радіатора), холод / тепло, (кВт)

3,56/3,62

Енергоефективність (для фанкойла або радіатора) холод / тепло, (EER)/(COP)

2,95/3,45

Маса холодоагенту, (кг)

3,40

Рівень звукового тиску, вн.блок / зовн.блок, (дБ(А))

31/57

Габаритні розміри внутрішнього блоку, (мм)

500х900х324

Габаритні розміри зовнішнього блоку, (мм)

950х1345х412

Вага внутрішнього блоку, (кг)

53

Вага зовнішнього блоку, (кг)

107

Діапазон робочих температур води, (ºС)

від +7 на охолодження/до +55 на нагрів (до +70 в режимі санітарної обробки)

Температурний діапазон роботи, (ºС)

-20/+48

Діаметр рідинної магістралі, (мм/дюйм)

9,53/3/8

Діаметр газової магістралі, (мм/дюйм)

15,88/5/8

Максимальний перепад висоти магістралі, (м)

15

Максимальна висота магістралі, (м)

30

Конструктивно тепловий насос складається із зовнішнього блоку, внутрішнього блоку (гідромодуля), системи управління (контролера і датчиків), накопичувального бака (додаткова опція).

Компонування зовнішнього блоку:

 • компресор з інверторним керуванням
 • теплообмінник з антикорозійним покриттям
 • потужна вентиляторна група
 • система контролю (датчики тиску і температури в системі)
 • система фреонорозподілу
 • система обігріву піддону зливу конденсату і картера компресора
 • багаторівнева система захисту
Основне завдання зовнішнього блоку - забезпечити енергообмін між навколишнім середовищем і приміщенням. У режимі роботи на обігрів він забирає низькопотенційне тепло з вуличного повітря і за допомогою теплоносія передає його в приміщення, а в режимі роботи на охолодження, навпаки, надлишки тепла виводить назовні, тим самим, охолоджуючи приміщення.
Двороторний компресор (за рахунок обертання двох роторів у протифазі) значно знижує вібрацію та шум при роботі. Особливо відчутна вигода від реалізації такої схеми при малих навантаженнях компресора (до 10% від номінального значення) і низьких частотах обертання валу. Збільшуються показники надійності і ресурсу експлуатації. Значно підвищується енергоефективність теплового насоса при істотному зниженні витрат електроенергії.
Компонування внутрішнього блоку (гідромодуля):
 • центральний блок управління
 • теплообмінник вода-фреон пластинчастого типу
 • потужна вентиляторная група
 • циркуляційний насос Wilo
 • розширювальний бачок
 • система управління 2-х і 3-х ходовими клапанами
 • резервні додаткові електричні нагрівачі для підтримки працездатності теплового насоса в екстрених умовах
Внутрішній блок (гідромодуль) забезпечує загальне управління всією системою, теплообмін між водою і фреоном, циркуляцію води в системі, включення додаткового резервного ТЕНу, підключення розширювального бачку. Має компактні габарити (900х500х324) і стильний дизайн.
Високоефективний теплообмінник пластинчастого типу забезпечує максимальну теплопередачу між фреоновим і водяним контурами.
Два електронагрівача (включаються окремо або разом) при необхідності застосовуються в наступних випадках (режими виставляються на пульті): в разі аварії зовнішнього блоку (як резервна система); по датчику зовнішньої температури (для додаткового підігріву води); для компенсації відбору тепла з бака при включенні "режиму розморожування" зовнішнього блоку.
Система управління:
Дозволяє самостійно встановлювати і контролювати користувачем необхідні експлуатаційні параметри обладнання, що виводяться на дисплей. За допомогою тижневого програматора, можна підібрати режими роботи теплового насоса, найбільш раціональні з точки зору комфорту і мінімізації витрат по охолодженню / опалення та гарячого водопостачання (ГВП). У будь-який момент споживач може перевірити поточні і встановлені значення параметрів і, при необхідності, провести їх коригування.
Накопичувальний бак для ГВП *:
Монтується в систему гарячого водопостачання (ГВП).Є накопичувальною ємністю для води, використовуваної для побутових потреб. Пускач гідромодуля теплового насоса UNITHERM здатний керувати ТЕНами до 3-х кВт, встановленими в накопичувальному баку. Застосування баків з двома нагрівальними модулями дозволяє організувати двоконтурну систему, в якій другим контуром може виступати альтернативне джерело. Наприклад, газова система опалення, твердопаливний котел, сонячні батареї, геліоколектори.
В якості теплоприймачів для передачі тепла або холоду в приміщеннях, можуть застосовуватися різні елементи: фанкойли, низькотемпературні радіатори, системи "тепла підлога".
Фанкойли здатні працювати на охолодження і на обігрів, тому можуть використовуватися цілий рік. Водяна "тепла підлога", розташовуючись по всій площі підлоги, створює рівномірний висхідний потік теплого повітря, тому є найбільш комфортним варіантом опалення приміщень.
До теплового насосу Cooper & Hunter UNITHERM підключення системи "тепла підлога" можна здійснювати безпосередньо без додаткового розширювального бака.
* Накопичувальний бак - додаткова опція, отримується окремо.
 
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46