Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Готові системи накопичення сонячної енергії

Гідро- та атомні електростанції, які є основними джерелами отримання електрики, з одного боку, негативно впливають на екологію, а з іншого – високоаварійні. На зміну їм поступово приходить сонячна енергетика, у якій використовується поновлюване джерело. У ролі останнього виступає світло сонця. Такі системи накопичення енергії функціонують за геліотермальним принципом. Він полягає в тому, що в конструкції сонячних батарей використовується спеціальна поверхня з фотоелементами. Вона при нагріванні поглинає промені з подальшим розподілом тепла та його перетворенням на енергію. Обладнання сонячних станцій є доступним не тільки підприємствам, але й фізичним особам, які мешкають у приватних будинках.

Загальна інформація

Сонячна енергія надходить не з рівномірних джерел. Основний час для її отримання – день, але її повинно вистачити для використання і вночі. З цієї причини виникає потреба в накопиченні. На процес впливають погода й пора року, оскільки її вироблення в похмурий або непогожий день утруднено.

До сонячної енергетики постійно впроваджуються нові технології. Вони дозволяють ефективно працювати незалежно від навколишнього середовища. Є можливість купити системи накопичення енергії як для домогосподарств, так і для підприємств. Їх українцям пропонує компанія Solar-Tech.

Наші пропозиції

У каталозі «Солартек» ви знайдете такі станції накопичення енергії:

 • розраховані під «зелений» тариф;
 • призначені для власного споживання;
 • автономного використання;
 • геліосистеми нагріву води.

Сонячні станції для «зеленого» тарифу пропонуємо купити в комплектаціях Optimum і Premium. Ціна залежить від потужності, місткості та кількості вироблюваних ресурсів. Основні конструктивні елементи типової станції:

Вироблення енергії відбувається завдяки фотомодулям. Якщо її кількість перевищує потреби будинку або довгого об'єкта, надлишок надходить до загальної мережі. У разі, коли, навпаки, електрики сонячними батареями видобувається недостатньо, її нестача поповнюється з централізованого джерела. «Зелений» тариф, зі свого боку, передбачає оплату за позитивну різницю показників між згенерованою та спожитою енергією.

Вдала інвестиція

Купити систему накопичення енергії, призначену для власного використання, насамперед пропонується юридичним особам. Її наявність дає можливість довгостроково зафіксувати низький тариф на електрику. Обладнання сонячної станції швидко окупається, результатом його використання є:

 • підвищення конкурентоспроможності компанії;
 • зниження витрат на енергоресурси;
 • встановлення доступних цін на власну продукцію або послуги.

До основи системи входить комплект сонячних батарей, керування якими здійснюється в режимі онлайн. Енергія, яку вони генерують, відразу ж споживається, що дозволяє не витрачати ресурси мережі – з неї вона береться лише у разі недостатнього вироблення. Оснащується станція системою Smart Meter. Її призначення – регулювання потужності інверторів і перешкоджання перетіканню зайвої енергії до загальної мережі.

Бюджетне рішення

Автономна сонячна станція для будинку дозволить вам забути про перебої в постачанні електрикою. Типова система накопичення енергії цього виду складається з таких елементів:

 • монокристалічні сонячні батареї;
 • акумулятор;
 • інвертор, забезпечений контролером заряду;
 • захист;
 • комплектувальники;
 • з'єднувальний кабель.

Батареї монтуються на даху будинку, зважаючи на те, що фотоелементи будуть вловлювати максимальну кількість сонячних променів. Щит керування бажано встановити в невеликій кімнаті або в зоні, віддаленій від доступу дітей.

Сучасні виробники пропонують спеціальну систему накопичення та зберігання енергії, призначену для дорожніх умов. Це автономна станція, потужність якої може складати 150, 300 Вт тощо. Її зручно використовувати на дачі, у туристичних походах та в інших ситуаціях, які передбачають перебування далеко від електричних мереж.

Система не займає багато місця в машині. Возіть її з собою, і в потрібний момент ви легко зможете зарядити телефон, планшет і навіть ноутбук, увімкнути автомобільний телевізор. До комплектації належать сонячні й акумуляторні батареї, конектор, з'єднувальний кабель, контролер заряду. Місткість останнього залежить від моделі.

Маючи в наявності геліосистеми для нагріву води, ви значно знизите розхід газу й електрики, які б витратили на гаряче водопостачання. Нерідкі випадки, коли таке обладнання дозволяє повністю відмовитися від централізованого забезпечення. До стандартної водонагрівальної конструкції належить сонячний колектор, який поглинає енергію сонця й перетворює її на теплову. Вона проходить через теплоносій, який циркулює в системі, потрапляє до бака-акумулятора, наповненого водою. Відбувається її нагрівання. Вона переходить до верхньої частини котла та потім використовується для домашніх потреб.

Вигідне співробітництво

Команда Solar-Tech в Україні свого часу стала піонером з впровадження систем накопичення сонячної енергії. Готові запропонувати для вашого будинку або виробництва найкраще обладнання. Постачання здійснюють компанії:

 • ETI;
 • Sun Power;
 • Fronius;
 • Metalvis;
 • Afore;
 • Huawei;
 • Sola та інші.

У нас працюють досвідчені фахівці. Вони нададуть вам детальні консультації, що стосуються експлуатаційних особливостей систем накопичення енергії. Кваліфіковані техніки проведуть їх установку під ключ. Вони виїжджають на об'єкт, роблять виміри, після чого розробляється проєкт, визначається його вартість. Обладнання, яке надходить у продаж, проходить перевірку якості, на нього надається гарантія. Здійснюємо обслуговування систем для накопичення сонячної енергії й після їх введення в експлуатацію.

Читать полностью
Що таке система накопичення енергії?
Система накопичення енергії - це сучасне рішення для забезпечення будинку автономною електроенергією, побудоване на літієвих акумуляторних батареях, являє собою потужний стаціонарний Powerbank для будинку. Він може працювати як у режимі джерела безперебійного живлення, так і як повноцінна сонячна електростанція. Для цього необхідно під'єднати масив сонячних батарей необхідної потужності. Це можливо у рішеннях Soluna Powerbank S4, S8, S12, тому, що вони мають вбудований сонячний контролер заряду. Відрізняють ці системи ще й те, що вони не вимагають складного монтажу. Все зосереджено в одному корпусі, необхідно тільки зробити комутацію з мережею вашого будинку і під'єднати сонячні панелі. Все управління можна виробляти зі смартфона.
Як визначити на скільки мені вистачить енергії системи накопичення?
Запас енергії в акумуляторних батареях систем накопичення вказується в кВт * год, наприклад, коли вказується запас 3,84 кВт * год, то це означає, що якщо увімкнути навантаження потужністю 1 кВт, то час автономної роботи вистачить приблизно на 3,8 години, а якщо увімкнути навантаження потужністю 2 кВт, то на 1,9 години автономної роботи. Чим менше потужність навантаження, тим на довше вистачить запасу енергії в акумуляторної батареї. Тому потрібно знати сумарну потужність всіх ваших приладів і сумарний час їх роботи. Наприклад, електрочайник хоч і має потужність 2 - 2,5 кВт, але працювати в добу він може всього 15 хвилин. Холодильник теж працює не постійно з увімкненим компресором. Тому якщо ваше добове споживання в середньому 5 кВт * год, то вам необхідна ємність з запасом приблизно на 8-10 кВт * год.
Скільки коштує система накопичення енергії?
Розкид цін на системи накопичення становить від 6000 $ на 3,8 кВт * год до 12219 $ на 11,52 кВт * год.
Яка гарантія на системи накопичення енергії?
Стандартна гарантія становить 5 років, її можна продовжити до 10 років.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти