Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Акумуляторні батареї

Головною проблемою альтернативної енергетики є нестабільне надходження енергії, що часто створює незручності для користувачів. Кількість світла, яка потрапляє на чутливі елементи, нестабільна та багато в чому залежить від місцевого клімату й погоди. Внаслідок цього регулярне функціонування стає просто неможливим. Однак з метою розв’язання цієї проблеми використовуються акумулятори для сонячних батарей. Такі пристрої створюють запас енергії, виробленої у світлий час доби, і віддають її в період, коли в цьому виникає потреба.

Основні характеристики

Ключове призначення АКБ – це накопичення отриманої електричної енергії. Використання акумуляторів для сонячних батарей оптимізує систему та дозволяє розв’язати такі завдання:

 • створити безперебійну роботу пристроїв;
 • виключити залежність від погодних умов і часу доби;
 • зробити вигідним споживання електроенергії.

Акумулятор для сонячної станції є обов'язковим комплектувальним приладом, незамінним при створенні незалежності від центральної електромережі.

Пропозиції компанії

Solar-Tech впроваджує альтернативні джерела енергії на території України з 2011 року. Ми першими підключили «зелений» тариф у Києві, що стало проривом на ринку енергетики. Наша компанія дбає про свою репутацію, тому поставляємо клієнтам сертифіковані товари. Це означає, що ви зможете купити акумулятор для сонячних батарей найвищої якості від перевірених виробників: Challenger, FAAM, Trojan, SunLight, Kijo та ін.

Використовувати установки актуально у приватних будинках, власники яких бажають перейти на більш вигідний вид електропостачання, повністю відмовившись від центральної системи. Варіант також актуальний для заміських будинків і дач, де повністю відсутнє підключення до електромережі.

Важливим аспектом є вибір потужності приладу, якого буде достатньо для електропостачання будівлі. У цьому вам допоможуть дипломовані фахівці компанії «Солартек». Вони не тільки підкажуть, який найкраще придбати акумулятор для сонячних панелей, але і зроблять установку на об'єкті.

Асортимент інтернет-магазину

Ми реалізуємо різні накопичувачі електроенергії, які відрізняються за місткістю та максимальним напруженням. Серед найбільш популярних моделей, з огляду на тип АКБ, можна виділити:

 1. Гелеві (GEL). У них електроліт міститься в гелеподібному вигляді. Серед переваг можна виділити широкий температурний діапазон використання. Прилад застосовується навіть при –50 °C, при цьому місткість зберігається. Ще один плюс полягає у великій кількості циклів перезаряджання, завдяки чому АКБ стає оптимальним варіантом для використання в системі сонячного електропостачання.
 2. AGM. Кислота, яка утворює електроліт, знаходиться всередині у вигляді просоченої розчином скловати. Завдяки цьому зменшується ймовірність витоку речовини, тому пристрій вважається безпечним у використанні. Прилад зберігає працездатність навіть при регулярному впливі вібрацій.
 3. Заливні (OPzS). Назва отримана завдяки тому, що потрібно заливати до корпуса електроди. Такі АКБ вважають одними з найбільш безпечних, тому що виключено виникнення вибуху при перезаряджанні. Витримують безліч циклів роботи, що робить їх ефективними при регулярному використанні.

Ці та багато інших приладів виготовляються з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. При цьому забезпечується відмінний функціонал протягом усього гарантійного терміну.

Переваги купування в інтернет-магазині Solar-Tech

На сайті представлений великий вибір моделей, що дозволить придбати акумулятор для сонячної електростанції, відповідний поставленим цілям. Ми допоможемо у виборі пристрою та надамо грамотну консультацію з теми кожному клієнту. Наші ціни одні з найбільш вигідних по Україні, при цьому даємо гарантії на весь асортимент продукції.

Щоб оформити купівлю, зв'яжіться з нашими менеджерами телефоном або додайте товар до кошику. Ви завжди зможете обговорити з нами нюанси покупки та замовити підключення обладнання.

Товар відправляється до будь-якого регіону України транспортною компанією «Нова пошта». По Києву й області діє адресна доставка, а також можливий самовивіз.

Читать полностью
Які типи АКБ застосовуються в сонячних електростанціях?
Які бренди акумуляторів є в продажу?
Як мені правильно підібрати акумулятор?
 • Як інтенсивно він буде використовуватися
 • В якому режимі він буде використовуватися - як резервне джерело або як основне джерело
 • В якому обладнанні
 • У яких умовах навколишнього середовища
 • Яка ємність запасу енергії буде необхідна
 • Яка потужність навантаження буде підключатися.
Яка гарантія на акумуляторні батареї?
Гарантія на акумуляторні батареї в залежності від типу АКБ становить 1-2 роки.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти