Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Акумулятори AGM

AGM батареї - герметичні, не обслуговуються, не вимагають вентильованого приміщення для установки. Батареї AGM прекрасно працюють в буферному режимі, тобто в режимі підзарядки. У такому режимі служать до 10-12 років (батареї напругою 12В) або навіть до 18 років (батареї напругою 2В). Якщо ж їх використовувати в циклічному режимі (тобто постійно заряджати-розряджати хоча б на 30% -40%), то їх термін служби скорочується.

Такі АБ мають більшу, порівняно зі стартерними батареями, товщину пластин електродів, тому термін їх служби в режимі тривалого розряду набагато перевищує термін роботи стартерних батарей.

AGM акумулятори зазвичай використовуються в резервних системах електропостачання, тобто там, де батареї в основному знаходяться на підзаряді, та іноді, під час перебоїв в електропостачанні, віддають накопичену енергію.

Проте, останнім часом з'явилися AGM батареї, які розраховані на більш циклічні режими роботи і глибокі розряди. Звичайно, вони поступаються гелевим, але цілком задовільно працюють в автономних системах електропостачання, в т.ч. і сонячних.

Зверніть увагу на такі акумулятори. При цьому враховуйте, що максимальний дозволений струм заряду AGM акумуляторів визначається за емпіричною формулою Iзар≤0,3C в амперах (де С - ємність акумулятора), і напруга після заряду досягає рівня 14,8-15 вольт.

 
За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти