Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Тягові акумулятори PzS

Тягові акумулятори PzS призначені для роботи з сонячними батареями, джерелами безперебійного живлення, навантажувачами. PzS — класичний тип панцирних батарей, наповнений рідким електролітом. АКБ використовується для збереження енергії, що виробляється сонячними фотоелектричними елементами, яка згодом витрачається на живлення побутового обладнання. Інтернет-магазин Solar-Tech пропонує великий вибір тягових акумуляторів від перевірених виробників за доступними цінами.

Така АКБ конструктивно складається з мінусових (негативних) решітчастих пластин і позитивних плит. Усередині кожен окремий стрижень решітки встановлено в спеціальний трубчастий сепаратор. На нього під високим тиском утрамбовується активна маса. Завдяки панцирній конструкції пристрою забезпечується захист від передчасного зносу і руйнування рідини. Для PzS акумуляторів характерний тривалий експлуатаційний термін, що становить до 1500–1600 тисяч циклів заряду/розряду.

Переваги тягових АКБ

Для таких акумуляторів характерні такі переваги:

 1. Висока якість комплектуючих. Завдяки цьому забезпечується довговічність пристроїв навіть при експлуатації в жорстких умовах. Оптимізована конструкція пластин дозволяє збільшити технічні показники батарей.
 2. Наявність спеціальних пробок, що спрощують і автоматизують процес додавання води в систему. Завдяки спеціальним сепараторам і високоякісним сплавам витрата електроліту буде мінімальною. Відповідно, знижується внутрішній розігрів, а саморазряд мінімізується.
 3. Міцність. Надміцна конструкція осередку забезпечує надійність АКБ при різних зовнішніх впливах.
 4. Максимальна стабілізація напруги.
 5. Акумулятори PzS оснащуються поліетиленовими сепараторами, що характеризуються мінімальним омічним опором.
 6. Вища якість сировини, що використовується для виробництва. У складі PzS АКБ використовується свинець з чистотою металу 99,9%. У свинцево-сурм'яному сплаві міститься близько 1,86% сурми з легуючими елементами.
 7. Наявність високотехнологічних антиоксидантів, добавок і розширювачів. Ці компоненти забезпечують високі енергетичні параметри і властивості тягових батарей.
 8. Висока віддача енергії. Внутрішні втрати напруги максимально знижені за рахунок відпрацьованої геометрії грат, збільшення поперечного перерізу вихідних затискачів, а також мінімізації опору міжелементних з'єднань.
 9. SEALED & SAFE. В окремих моделях реалізована ця технологія, що забезпечує якісну герметичність за рахунок використання нової унікальної кришки в конструкції, надійно привареної до полюсних затискачів. Завдяки цьому гарантується максимальна безпека при експлуатації батареї.

При розробці і виготовленні кожен етап виробництва строго контролюється на предмет дотримання стандартів якості. Для контролю використовується спеціальне обладнання. Завдяки великому запасу потужності тягові АКБ можуть використовуватися не тільки в сонячних електростанціях, але і в системах резервного електропостачання з підкачкою.

Температура, при якій допускається використання батарей, становить від -20 до +50 градусів, але оптимальні характеристики PzS-пристрої демонструють в діапазоні від -10 до +40. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам такі акумулятори можуть використовуватися не тільки в СЕС і вантажній техніці, але й на збиральних машинах, підйомних платформах, на електричних тракторах і електромобілях.

Каталог товарів

Для тих, хто планує купити тягові акумулятори PzS, магазин Solar-Tech пропонує батареї від наступних виробників:

 1. FAAM. Надійні батареї преміум-класу. Серія ТТМ включає в себе великий вибір моделей з високим коефіцієнтом корисної дії. Залежно від цілей, підбираються конкретні технічні параметри, включаючи номінальну ємність, напругу і розміри.
 2. SunLight. Універсальні АКБ, які відповідають міжнародним вимогам DIN і BS. Свинцево-кислотні пристрої з рідким електролітом і повністю ізольованими клемами, корпуси яких виготовлені з використанням кислотостійких і високоміцних матеріалів.
 3. SIAP. АКБ польського виробництва, лінійка яких включає в себе як гелеві пристрої, так і з рідким електролітом. Залежно від особливостей експлуатації, термін служби такої батареї може скласти не менше 18 років в буферному режимі або більше 1200 циклів заряду/розряду. Пристрої розраховані як на невеликі, так і на серйозні навантаження.

Компанія Solar-Tech пропонує якісну і сертифіковану продукцію. Вас приємно здивують доступні ціни на тягові акумулятори PzS.

Переваги співпраці з нами

Чому українці обирають наш магазин:

 • професіоналізм і персональний підхід до кожного клієнта;
 • повний спектр послуг з установки сонячних електростанцій, включаючи проектування, енергоаудит, вибір обладнання та сервісне обслуговування;
 • знижки для оптових замовників;
 • доставка в будь-який регіон України;
 • великий вибір АКБ — не тільки тягових, але і малообслуговуваних, герметичних, літієвих, GEL, AGM.

Для покупки батареї оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером.

Читать полностью
Скільки коштують тягові PZS акумуляторні батареї?
Залежно від ємності, тягова батарея коштує від 1 818 грн. за FAAM 2TTM300 2 PzS 100 до 12933 грн. за FAAM 12TTM600 12 PzS 1500, ціна вказується за одну банку.
Які додаткові компоненти існують для тягових PZS батарей?
Тягові акумуляторні батареї можна укомплектувати перемичками, автодоливом, ящиком.
Хто виробник тягових PZS акумуляторних батарей?
 • FAAM - Італія
 • Saip - Польща
 • SunLight - Греція
В якому вигляді поставляються тягові PZS акумуляторні батареї?
Тягові PZS акумуляторні батареї продаються окремими банками, але ми можемо повністю зібрати їх в акумуляторну батарею з'єднавши перемичками, заправити електролітом і помістити в спеціальний ящик.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти