C рідким електролітом

Зеленый тариф
докладніше
Автономні сонячні електростанції
докладніше


WET-акумулятори - це свинцево-кислотні акумулятори з рідким електролітом. Акумулятори цього типу бувають як обслуговуються, так і не обслуговуються. При експлуатації обслуговується акумулятора, потрібно контролювати рівень електроліту, і, при необхідності, доливати воду. Для додавання води в корпусі акумуляторів передбачені спеціальні легкознімні пробки.

Для зручності експлуатації і зменшення часу на обслуговування, акумулятори можуть оснащуватися системою автодоливу води. Експлуатуватися такі акумулятори повинні в спеціальному нежитловому добре провітрюваному приміщенні. При експлуатації необслуговуваних акумуляторів доливати воду не потрібно. Пробки у цього типу акумуляторів незнімні. Такі акумулятори добре витримують найжорсткіші умови експлуатації, не бояться глибокого розряду, частих циклів заряду / розряду і розраховані на дуже тривалий термін служби.

Деякі моделі WET-акумуляторів мають ремонтопридатність конструкцію, що сприяє збільшенню терміну служби та економії коштів (в порівнянні з придбанням нових акумуляторних батарей).