Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Акумулятори з рідким електролітом

WET-акумулятори - це свинцево-кислотні акумулятори з рідким електролітом. Акумулятори цього типу бувають як обслуговуються, так і не обслуговуються. При експлуатації обслуговується акумулятора, потрібно контролювати рівень електроліту, і, при необхідності, доливати воду. Для додавання води в корпусі акумуляторів передбачені спеціальні легкознімні пробки.

Для зручності експлуатації і зменшення часу на обслуговування, акумулятори можуть оснащуватися системою автодоливу води. Експлуатуватися такі акумулятори повинні в спеціальному нежитловому добре провітрюваному приміщенні. При експлуатації необслуговуваних акумуляторів доливати воду не потрібно. Пробки у цього типу акумуляторів незнімні. Такі акумулятори добре витримують найжорсткіші умови експлуатації, не бояться глибокого розряду, частих циклів заряду / розряду і розраховані на дуже тривалий термін служби.

Деякі моделі WET-акумуляторів мають ремонтопридатність конструкцію, що сприяє збільшенню терміну служби та економії коштів (в порівнянні з придбанням нових акумуляторних батарей).

 
За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти