Акумуляторна батарея Trojan 31XHS

Код товару T3112
8 840 грн
$340
в наявності
Купити замовити консультацію
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

Trojan 31XHS - тяговий свинцево-кислотний акумулятор преміум-класу з рідким електролітом. Застосовується для електроживлення будинків на колесах, складських навантажувачів, електрокарів, гольфкарів та іншого самохідного електротранспорту. Акумуляторні батареї мають міцну довговічну конструкцію. Дана модель характеризується збільшеними терміном експлуатації та тривалістю автономної роботи. Невибаглива в експлуатації, малообслуговуема. Навіть в найсуворіших умовах батарея зберігає високі електричні показники. Це досягається використанням при виробництві акумуляторів технології Т2 Technology™. Базою цієї технології є решітка пластин DuraGrid ™, сепаратор Maxguard® XL та ексклюзивна паста Alpha Plus®.

  • Alpha Plus® - запатентована паста високої щільності, створена для оптимізації розвитку пористості в активному матеріалі пластин для збільшення площі дотику з електролітом (що збільшує ККД). Протягом тривалого часу робота батареї завдяки цій технології стабільна.
  • DuraGrid ™ - являє собою потовщену структуру сітки, яка перешкоджає сульфатації пластин і, в поєднанні з пастою Alpha Plus, збільшує загальний термін служби акумулятора.
  • Maxguard® XL - поліпшеної форми сепаратор посиленої конструкції. Конструкція має широкий канал, що збільшує площу дотику з електролітом для оптимальної роботи батареї. Одночасно забезпечується стійкість до розшарування - запобігає короткому замиканню пластин (типова відмова в акумуляторах, які використовуються в системах поновлюваних джерел енергії).

Застосування цих ексклюзивних технологій вигідно виділяють акумуляторні батареї TROJAN серед інших

 

Технічні характеристики:

Назва Trojan 31XHS
Напруга, (В)  12
Ємність, (А*год) 105
ДхШхВ, (мм) 330х171х241
Вага, (кг) 30
Типорзмір по BCI 30H
Тип клемми ST

 

 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46