Акумуляторна батарея Trojan J305G-AC

Код товару JA305
11 880 грн
$440
в наявності
Купити замовити консультацію
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

TROJAN J305G-AC 6V - тяговий свинцево-кислотний акумулятор преміум-класу з рідким електролітом. Застосовується для електроживлення будинків на колесах, складських навантажувачів, електрокарів, гольфкарів та іншого самохідного електротранспорту. Акумуляторні батареї мають міцну довговічну конструкцію. Дана модель характеризується збільшеними терміном експлуатації та тривалістю автономної роботи. Невибаглива в експлуатації, малообслуговуема. Навіть в найсуворіших умовах батарея зберігає високі електричні показники. Це досягається використанням при виробництві акумуляторів технології Т2 Technology™. Базою цієї технології є решітка пластин DuraGrid ™, сепаратор Maxguard® XL та ексклюзивна паста Alpha Plus®.

  • Alpha Plus® - запатентована паста високої щільності, створена для оптимізації розвитку пористості в активному матеріалі пластин для збільшення площі дотику з електролітом (що збільшує ККД). Протягом тривалого часу робота батареї завдяки цій технології стабільна.
  • DuraGrid ™ - являє собою потовщену структуру сітки, яка перешкоджає сульфатації пластин і, в поєднанні з пастою Alpha Plus, збільшує загальний термін служби акумулятора.
  • Maxguard® XL - поліпшеної форми сепаратор посиленої конструкції. Конструкція має широкий канал, що збільшує площу дотику з електролітом для оптимальної роботи батареї. Одночасно забезпечується стійкість до розшарування - запобігає короткому замиканню пластин (типова відмова в акумуляторах, які використовуються в системах поновлюваних джерел енергії).

Застосування цих ексклюзивних технологій вигідно виділяють акумуляторні батареї TROJAN серед інших

 

Технічні характеристики:

Назва Trojan J305G-AC
Напруга, (В)  6
Ємність, (А*год) 258
ДхШхВ, (мм) 311х178х365
Вага, (кг) 40
Типорзмір по BCI 902
Тип клемми UT

 

 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46