Акумуляторна батарея Trojan T145

Код товару T145
9 699 грн
$366
в наявності
Купити замовити консультацію
Поділитися з друзями:
Замовити в один клік

TROJAN T145 6V - свинцево-кислотна акумуляторна батарея з рідким електролітом. У даній моделі збільшено термін експлуатації і тривалість автономної роботи. Не вимагає великих витрат на технічне обслуговування. За заявою виробника акумулятори даної серії витримують більше 750 циклів "розряд-заряд", при розряді батареї до 80%. Навіть в найсуворіших умовах роботи батарея має дуже високі електричні показники. Все це досягається за допомогою технології Т2 TechnologyTM. Базою цієї технології є решітка пластин DuraGridTM, сепаратор Maxguard® і ексклюзивна паста Alpha Plus®. Акумуляторна батарея може використовуватися в будь-якій техніці на електротязі, системах резервного електропостачання та в системах альтернативної енергетики.

  • Alpha Plus® - запатентована паста високої щільності, створена для оптимізації розвитку пористості в активному матеріалі пластин для збільшення площі дотику з електролітом (що збільшує ККД). Протягом тривалого часу робота батареї завдяки цій технології стабільна.
  • DuraGrid ™ - являє собою потовщену структуру сітки, яка перешкоджає сульфатації пластин і, в поєднанні з пастою Alpha Plus, збільшує загальний термін служби акумулятора.
  • Maxguard® XL - поліпшеної форми сепаратор посиленої конструкції. Конструкція має широкий канал, що збільшує площу дотику з електролітом для оптимальної роботи батареї. Одночасно забезпечується стійкість до розшарування - запобігає короткому замиканню пластин (типова відмова в акумуляторах, які використовуються в системах поновлюваних джерел енергії).

Застосування цих ексклюзивних технологій вигідно виділяють акумуляторні батареї TROJAN серед інших

Технічні характеристики:

Назва Trojan T145
Напруга, (В)  6
Ємність, (А*год) 260
ДхШхВ, (мм) 264х181х295
Вага, (кг) 33
Типорзмір по BCI GC2H
Тип клемми ELPT, EHPT, EAP, EUT

 

 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(097) 752-08-92 (095) 752-08-92 (093) 170-16-46