ВітрогенераториЕлектроенергія, яка виробляється традиційними методами, стає все дорожче, а екологічні проблеми, пов'язані з її виробленням, вирішуються неефективно. Тому сьогодні використання різних джерел енергії є питанням і екологічним, і економічним. Одним з таких альтернативних джерел енергії є

Вітряні електрогенератори. 

Їх енергія екологічно чиста і невичерпна.

Чи відомо вам, наскільки незамінними помічниками в господарстві можуть стати вітряні генератори для будинку або дачі? 

До вашої дачі не підведена електрика, а його підведення занадто дорого? 

У вашому будинку або котеджі постійні перебої з напругою? 

Сьогодні це все легко вирішується.

Ми реалізуємо вітрові генератори, які будуть придатні не тільки для приватного проекту електропостачання будинку, але і для різних об'єктів сільського господарства, для корпоративного використання електрики в системах зв'язку і навігації.

Пропоновані нами вітрогенератори Україна виробляє за сучасними технологіями, що забезпечує надійність і якість продукції. Серед них є варіанти з вертикальним і горизонтальним осьовим розташуванням. Залежно від потреб замовника і необхідних потужностей, можна підібрати підходящу модель приладу. Вартість вітрогенератору також залежить від параметрів агрегату, але вона не завищена і відповідає цінам виробника.

Невеликі вітряки легко розганяються, не займають багато місця і навіть в якомусь сенсі є прикрасою ландшафту. Але найголовніше, звичайно, вони вирішують проблему віддаленості від централізованих електромереж.

Вітрогенератор виробництва України дозволить заощадити не тільки на придбання генератора електроенергії, але і не розтрачуватися надалі при обслуговуванні приладу.

Хороша рухливість обертових механізмів наших генераторів позбавляє споживачів ще від одного важливого перешкоди - мінливість сили вітру. А акумульована енергія спеціальним вбудованим приладом відмінно вирівнює вихідну напругу. Якщо віддалений об'єкт, якому необхідна електроенергія, досить великий, то може бути потрібен комплекс вітрогенераторів.

Не робіть "вітряні" покупки, робіть покупки вітряних генераторів!