Про компанію

О компании

Компанія Solar-Tech впроваджує альтернативні джерела енергії в Україні з 2011 року. Наша компанія пройшла шлях становлення, долаючи труднощі самотужки. На відміну від багатьох компаній, що працюють в секторі відновлюваної енергетики, які засновані, завдяки вливанням інвестицій з інших галузей бізнесу, ми починали з чистого аркуша. Але завдяки цьому, ми відчули всі нюанси даної галузі, відточуючи робочий процес, вивчаючи особливості устаткування різних брендів. На 2020 рік наша компанія входить в десятку компаній-лідерів по установці сонячних електростанцій в приватному секторі. За роки роботи ми стикалися з завданнями різних масштабів і складності - від встановлення фотоелектричних панелей на невеликій дачі, до промислових сонячних електростанцій з індивідуальними особливостями нестандартних проектів. Ми - перша компанія, яка під'єднала приватну сонячну електростанцію до «зеленого» тарифу в місті Київ. На момент 2020 року, компанія Solar-Tech завершила понад 200 індивідуальних об'єктів, які використовують відновлювані джерела енергії: енергії сонця, вітру, і енергії землі. Ми шукаємо і впроваджуємо нові продукти, виробляємо компоненти для сонячної енергетики, що позитивно позначається на рівні цін. Оскільки команда Solar-Tech складається виключно з дипломованих професійних фахівців у сфері відновлюваної енергетики, ми гарантуємо високоефективну, швидку і надійну реалізацію будь-яких проектів з мінімальними фінансовими та тимчасовими витратами. 
 
Завдання, які Solar-Tech вирішує для Вас:
  • Надаємо консультації з усіх питань щодо  альтернативних джерел енергії
  • Організовуємо виїзд нашого фахівця на місце для оцінки усіх нюансів Вашого проекту і підбору найбільш ефективного вирішення для його реалізації
  • Готуємо для Вас індивідуальний проект «під ключ» з урахуванням особливостей місцеперебування, сонячної інсоляції, топографічних даних місцевості, з підбором комплектації необхідного обладнання під бажані потужності, строками монтажу, цінами, можливими знижками та термінами окупності системи.
  • Забезпечуємо професійну та оперативну інсталяцію системи, запуск і налагодження обладнання та здаємо об'єкт в експлуатацію.
  • Проводимо повне гарантійне та постгарантійне обслуговування усіх наших об'єктів! Будь-яка система з часом вимагає діагностики. Сервісне обслуговування - це комплекс заходів, що проводять фахівці Solar-Tech для профілактики системи, виявлення джерел втрат, слабких ланок системи, а також загальної оцінки ККД з рекомендаціями щодо його підвищення.
  • Оформлюємо усі документи для підключення Вашої електростанції до загальної мережі по «зеленому» тарифу. «Зелений» тариф - механізм для відновлюваних джерел енергії, в основі якого лежать три основні чинники: гарантія підключення до мережі, довгостроковий контракт на покупку електроенергії державою, надбавка до вартості виробленої електроенергії. Наша компанія має багаторічний досвід підключення «зеленого» тарифу в стислі терміни на різних об'єктах.