Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Сонячні електростанції під власне споживання без зеленого тарифу

Для більшості підприємців і компаній серйозною проблемою стає постійне зростання тарифів на комунальні послуги. Дорожчає все: і електроенергія, і газ, і вода. Причому зростання може становити від 20 до 50%, що позначається на собівартості продукції, прибутку та рентабельності виробництва.

Якщо ви хочете зафіксувати тариф на рівні 90 копійок за кіловат і не залежати від зростаючих цін на електрику, то вам знадобляться сонячні електростанції під власне споживання. Вони вигідні практично для будь-яких підприємств, особливо для тих, які працюють у класичному денному режимі (з 8-9 ранку до 17-18 вечора). За умови правильного розрахунку та монтажу вони зможуть забезпечити компанію необхідною для роботи енергією, знизять витрати на комунальні послуги, зроблять її незалежною від різних поломок або аварій у міській електромережі.

Призначення подібних СЕС – повне або часткове заміщення електроенергії, необхідної для виробничого процесу, освітлення та опалення приміщень. Дане рішення зручне для компаній, що купляють електрику за цінами для юридичних осіб, які не можуть зробити підключення до місцевих мереж або зазнають труднощі зі збільшенням вступної потужності. СЕС буде корисна в ситуаціях, коли наявна енергомережа має обмежені можливості й не може забезпечити роботу під потрібним навантаженням.

Сонячна електростанція для бізнесу підійде для торгових і бізнес-центрів, складів, офісів, цехів і виробничих об'єктів, що мають великі вільні площі на даху або в безпосередній близькості від об'єкту. З її допомогою можна не тільки знизити витрати, але і зменшити собівартість продукції, що випускається, підвищити доходи та стати більш конкурентоспроможними.

Принцип роботи СЕС

Стандартна сонячна станція складається з трьох ключових елементів:

  • фотоелектричних модулів (так званих сонячних панелей). Їх кількість залежить від того, яку саме потужність повинна забезпечувати СЕС;
  • мережевого інвертора, який перетворює прямий струм, що поступає від модулів, у змінний, а також піднімає напругу до нормативного значення;
  • пристрою Smart Meter. Цим терміном називається двонаправлений лічильник, який регулює потужність інвертора й оптимізує споживання системи.

У стандартній СЕС не використовуються дорогі акумуляторні батареї, оскільки це значно здорожує станцію. Їх встановлюють лише тоді, коли можливість підключення до лінії електропередач повністю відсутня. У цьому випадку підбираються акумулятори потрібної ємності, які дозволяють забезпечити живлення в нічний час.

Принцип роботи СЕС досить простий. Фотоелектричні модулі вловлюють сонячне світло, перетворюють його в електрику й передають по дротах в інвертор. Він трансформує прямий струм у змінний 220 Вольт 50 Гц (існують модулі й на 380 Вольт), після чого передає його на розподільний щиток підприємства. Внаслідок цього забезпечується електропостачання всього підприємства: комп'ютерів, верстатів, обладнання тощо.

Якщо виробництво електроенергії сонячними панелями перевищує потреби компанії, то Smart Meter повністю відключає споживання від зовнішньої електромережі. Якщо ж підприємству не вистачає електрики, то він автоматично добирає потрібну кількість енергії з місцевої мережі, гарантуючи стабільну роботу обладнання.

При проектуванні СЕС потрібно детально проаналізувати, скільки саме енергії споживає підприємство в працюючому режимі. Це дозволить створити максимально збалансовану систему, за якої зовнішнє споживання буде зведено до мінімуму. Внаслідок цього знизяться витрати на електроенергію та підвищиться загальна рентабельність підприємства.

Як замовити обладнання

Якщо ви хочете купити сонячні електростанції для бізнесу, то звертайтеся в компанію Solar-Tech. Ми професійно займаємося впровадженням альтернативних джерел енергії для підприємств і приватних осіб, пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці. Ми входимо в десятку найбільших компаній України, що займаються установкою сонячних електростанцій для приватних осіб. На нашому рахунку понад 300 виконаних проектів різного рівня складності. Наші переваги:

  1. Робота виконується під ключ. До вас приїжджає наш фахівець, який оглядає будинок і ділянку, вивчає поставлене завдання, складає ТЗ, відповідає на наявні питання та ін. Далі досвідчені інженери проектують станцію, підбирають необхідне надійне обладнання. Після всіх узгоджень ми його закуповуємо та проводимо подальший монтаж на об'єкті замовника власними силами.
  2. Ми максимально враховуємо інтереси клієнта та практикуємо індивідуальний підхід. Устаткування буде підібрано, виходячи з наявних завдань, ми зробимо детальне обґрунтування вибору, запропонуємо різні варіанти реалізації проекту.
  3. Наші фахівці проведуть швидкий монтаж електростанції та всі необхідні пусконалагоджувальні роботи. Після цього ми введемо її в експлуатацію та навчимо ваших фахівців правилам використання системи.
  4. Ми надаємо повну консультаційну та документаційну підтримку. Наші фахівці оформлять всі необхідні папери й дозволи, підключать вас до зеленого тарифу та ін.
  5. На обладнання та роботу дається офіційна гарантія. Ми проводимо гарантійне й післягарантійне обслуговування системи, її ремонт і відновлення в разі пошкодження.

Залишилися питання чи необхідні консультації? Звертайтеся в наш інтернет-магазин або просто зателефонуйте нам: досвідчені менеджери прийдуть вам на допомогу, підготують комерційну пропозицію та розкажуть про всі особливості роботи сонячної електростанції. У роботі ми використовуємо тільки якісне обладнання від виробників зі світовим ім'ям: ми гарантуємо, що за умови дотримання правил експлуатації воно прослужить увесь визначений термін і дозволить вам багаторазово окупити вартість впровадження системи.

Читать полностью
Як мені дізнатися, яка потужність станції мені підходить?
Для того, щоб дізнатися, яка потужність сонячної електростанції під власне споживання вам підходить, необхідно знати зріз денного споживання в кВт * год на вашому підприємстві, дізнатися пікове і середнє значення. Для цього потрібно провести спостереження за допомогою вашого лічильника або доручити це нашим фахівцям. Після проведення аудиту енергоспоживання, підбирається обладнання необхідної потужності. Важливо підібрати збалансовану систему, щоб не було надто великого надлишку по виробленню енергії й навпаки, щоб не виникало нестачі в сонячної енергії. Мета таких станції - якомога менше використовувати мережеву електроенергію, за яку ви платите.
Чи потрібні якісь документи для підключення сонячної електростанції під власне споживання?
На відміну від станцій під "зелений" тариф, для станцій під власне споживання нема потреби в оформленні документів. Ми просто встановлюємо сонячну електростанцію, підключаємо її до вашого електрогосподарство і можна почати користуватися та економити гроші.
Скільки буде економити станція і за який період вона окупиться?
Для кожного випадку ці показники можуть бути різні, але як показує практика економія на підприємствах з великим денним споживанням становить близько 50%. Окупність становить 4-5 років, в залежності від тарифу на електроенергію, чим він вищий, тим менший термін окупності станції.
Передбачений якийсь контроль продуктивності станції?
Так, такі системи оснащені моніторингом, який дозволяє віддалено контролювати продуктивність станції та споживання електроенергії навантаженням. Виходячи з цих даних, ви можете оптимізувати ваше виробництво з метою економії коштів на оплату електроенергії. Наприклад, вмикати обладнання у денний час, коли сонячна електростанція генерує енергію.
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти