Сонячні батареї

Використання сонячних променів як джерела електроенергії в приватному будинку або на дачі поширюється з кожним роком. За прогнозами орієнтовно к 2050 року сонце стане основним генератором електроенергії на Землі. Привабливість цього методу генерації електроенергії надасть можливість вирішення відразу двох глобальних проблем нашої планети: 1) зменшити забруднення навколишнього середовища і 2) вирішити проблему дефіциту таких енергетичних ресурсів, як вугілля, нафта і природний газ. При цьому, Сонце щодня надає таку кількість енергії, що не в силах витратити навіть все населення планети (орієнтовно в 10 500 разів більше сучасного споживання) . Навіть з урахуванням зростання витрат енергії в майбутньому, сонячна енергія залишається "невичерпним" ресурсом.
 
Купіть сонячну батарею для будинку, дачі
 
Ураховуючи, що ціни на комунальні послуги в України стрімко ростуть (у тому числі – за електроенергію, опалення та постачання гарячої води), все більше споживачів встановлюють сонячні електростанції, геліоситеми для індивідуального опалення й гарячого водопостачання. При цьому сонячні електростанції, при достатньої потужності, надають можливість брати участь у "зеленому тарифі". Установка сонячної електростанції у приватному будинку або на дачі дійсно стане розумною інвестицією в майбутнє. Україна знаходиться в зоні середньої інтенсивності сонячної радіації, що робить нашу країну привабливою для розвитку систем відновлюваної енергії. Через таке держава заохочує громадян, які вибирають такий спосіб забезпечення енергією: ви можете не тільки безкоштовно генерувати електроенергію для свого будинку, але й продавати надлишок електроенергії державі. Такім чином, вартість сонячних батарей, які ви встановлюєте, швидко окупається.
 
Окупність і ціни на сонячні панелі в Києві
 
Для цього потрібно подати заявку на участь в "зеленому тарифі" та укласти договір. Щоб це зробити, ви повинні спочатку придбати та встановити у себе в будинку або на дачі сонячні батареї. При цьому обладнання обов'язково повинно бути сертифікованим. У Києві постачальником сертифікованого обладнання за низькою ціною є компанія "Solar Tech". Ми гарантуємо якість як продаваних сонячних батарей, а також й правильну установку панелей за стандартами виробника і законодавства України. Водночас, компанія "Solar Tech" допоможе вам з оформленням необхідних документів і укладанням договору на "зелений тариф".
Читать полностью
За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти