Сонячні колектори

Сонячна теплоенергетика - це екологічно чисте, безпечне та найбільш економічно вигідне рішення для обігріву приватного будинку або іншого приміщення. Система сонячної теплової енергії може забезпечити опалення всього приміщення та гаряче водопостачання. Є різні системи, які можна придбати: одні колектори розраховані на обігрів невеликого сімейного будинку, басейну або магазину, іншими можна обігріти та забезпечити гарячою водою багатосімейний будинок, СТО або навіть торговий центр.

Купіть сонячний колектор сьогодні

З огляду на високі сьогоднішні тарифи на комунальні послуги та дефіцит таких ресурсів, як газ та нафта, сонячна енергія є кращим варіантом для генерації тепла. По-перше, вона безкоштовна: придбавши та встановивши колектор і інше потрібне обладнання один раз, ви можете довгі роки користуватися природною теплоенергією сонця. По-друге, сонячний колектор може не тільки заощадити ваші гроші, а й приносити додатковий дохід: в Україні держава готова купити за високим тарифом надлишок виробленої вами електроенергії. Спочатку це дозволить вам окупити витрати на покупку та установку обладнання, а потім почне приносити чистий додатковий дохід.

Компанія "Solar Tech" є представником провідних вітчизняних і світових виробників систем сонячної теплоенергетики, які можна купити в Україні.

Сонячні геліосистеми в Києві

У нашому магазині представлені товари від: Altek (Україна), Apricus (Австралія), Atmosfera (Україна), AXIOMA (Китай), Hewalex (Польща), Sunrain (Китай). Ми допоможемо підібрати і придбати модель сонячного колектора, якій ідеально підходить вашим цілям та задачам, а саме:

- вакуумну (абсорбер розташований всередині конструкції з безосколочного скла і шаруі теплоізоляції);

- плоску (абсорбер знаходиться всередині вакуумних труб, які обладають високим рівнем енергопрочності);

- термосифонного (сезонний колектор);

- гібридну.

А потім ми змонтуємо систему відповідно до вимог виробника і законодавства України. Зазвичай сонячні колектори розташовуються на даху, іноді під дахом, на земельній ділянці. Головне, щоб сонячна енергія вільно надходила на поверхню пластини, розташування буде залежати від рівня інсоляції в регіоні.

 

Читать полностью
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти