Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Бойлери непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву — це агрегат, завдяки якому можна повністю використовувати потенціал водяного опалення. Особливість пристрою полягає в наявності спіралі всередині бака. У ній знаходиться рідина, яка використовується для нагріву радіаторів в приміщенні. Таким чином, одне і те ж джерело тепла дозволяє нагрівати воду і в батареях, і в баку. Інсталяція системи опалення з бойлером непрямого нагріву — це кращий вибір для тих житлових приміщень, що не мають підключення до централізованого постачання гарячої води. Це можуть бути приватні домоволодіння, підприємства, офіси і навіть квартири. Купити бойлер непрямого нагріву за вигідною вартості в Києві ви зможете в інтернет-магазині компанії Solar-Tech.

Особливості та переваги бойлерів непрямого нагріву

Принцип роботи таких агрегатів полягає у використанні тепла, виробленого котлом. Він може бути будь-якого типу — електро-, газо- або твердопаливним. У зимовий час такий агрегат особливо вигідний, адже ви отримуєте якісне гаряче водопостачання, при цьому без додаткових витрат. Продуктивність накопичувального бака дозволяє стабілізувати температурний режим на певному рівні і подавати гарячу воду відразу на кілька точок забору.

Накопичувальні баки останнім часом активно встановлюються в офісних та житлових приміщеннях. Їх популярність пояснюється наступними перевагами:

 • швидке нагрівання води завдяки спіралі, розташованій по всіх поверхні бака;
 • наявність бойлера дозволяє встановлювати одноконтурний котел;
 • широкий асортимент моделей за обсягом — до 300 л;
 • можливість установки в різних приміщеннях завдяки горизонтальному, вертикальному або підлоговому монтажу.

Виробники пропонують також прилади-гібриди, конструкція яких передбачає установку електричного ТЕНа. Такий акумулюючий бак буде працювати і при відключеному опаленні. На вигляд бойлер непрямого нагріву є металевим резервуаром, зазвичай у формі циліндра. Усередині встановлений теплообмінник. Прилад виготовляють з низьковуглецевої сталі. Щоб мінімізувати ризик появи корозії, поверхня покривається спеціальним захисним шаром. Бак має якісну теплоізоляцію. Утеплювальний шар роблять з поліефіру або пінополіуретану.

Розглянемо детальніше внутрішню конструкцію накопичувального бака. Основними елементами є:

 • масивний магнієвий анод — захищає внутрішні механізми від гальванічної корозії;
 • теплообмінник — головний елемент, вигнута спіральна труба (змійовик);
 • запобіжний клапан — регулює підвищення тиску;
 • термостат (температурний датчик) — відповідає за роботу насосів, в залежності від режиму зупиняє або запускає нагрів.

У сучасних моделях присутні також додаткові елементи. Це може бути ТЕН (вбудований електронагрівач) або автоматичний, завдяки якому виключається ризик «заповітрювання» насосів.

Не можна не вказати і на мінуси бойлерів непрямого нагріву. По-перше, це ціна — вона помітно вище, ніж на агрегати, що працюють на газі або електриці. По-друге, такий нагрівач ефективний тільки в період опалювального сезону. У літню пору доведеться або включати котел, або використовувати прямий тип нагріву. Нагрівання води відбувається порівняно довго. Щоб розігріти 100 л, доведеться почекати годину і навіть півтори. Правда, новітні моделі справляються з цим завданням всього за 30 хвилин.

Вибираємо накопичувальний бак

Представлені в магазині Solar-Tech моделі бойлерів непрямого нагріву відрізняються між собою за формою, особливостями конструкції, габаритами і характером установки. Ми пропонуємо моделі:

 • вертикальні — в побутових умовах найпопулярніші екземпляри;
 • горизонтальні — використовуються для підігріву води в великих обсягах;
 • на підлогу — через великі розміри використовуються в готелях, виробничих будівлях, спортивних комплексах і т. д.;
 • настінні — найкомпактніший варіант, здатний економити простір.

Відзначимо, що для горизонтальних бойлерів непрямого нагріву не знадобляться додаткові насоси. Для агрегату підлогового типу знадобиться окреме приміщення.

Вибираючи акумулюючий бак для котла, слід враховувати ваші потреби, щоб покупка була економічно виправданою. Тому в першу чергу необхідно визначиться з обсягом. Стандартний розрахунок — 70 л гарячої води на людину, тому для сім'ї з трьох осіб підійде модель на 200 л. Вибирати для житла бойлер великого розміру не варто, адже він буде довше нагрівати воду. До того ж для пристрою зі збільшеними габаритами знадобиться окреме приміщення. Що стосується потужності, то агрегат не повинен використовувати більше половини тепла, що виробляється котлом. Наші консультанти охоче допоможуть вам зробити правильний вибір. Вони вкажуть на всі переваги тих чи інших моделей, при цьому будуть враховувати ваші уподобання і бюджетні можливості.

Компанія «Солар-Тек» пропонує своїм клієнтам купити в Україні бойлер непрямого нагріву з повноцінними гарантіями. Доставка по Києву і області здійснюється безпосередньо за вказаною адресою, по всім іншим регіонам України — «Новою Поштою». Також передбачений самовивіз.

Читать полностью
Яка ціна на накопичувальний бак?
Ціни на накопичувальні баки в залежності від обсягу та оснащення від 6019 грн. до 70000 грн.
Які накопичувальні баки найдешевші?
Бойлер з теплообмінником Atlantic CWH 080 D400-2-B - 6 019 грн.
Який накопичувальний бак купити для геліосистеми?
Будь-який бак, який має змійовик, якщо ви хочете організувати нагрів від декількох джерел тепла, наприклад, одне джерело твердопаливний котел, а інше геліосистема, то для цього існують накопичувальні баки з двома теплообмінниками.
Які переваги використання накопичувального бака?
 • Накопичувальний бак збільшує коефіцієнт корисної дії твердопаливних котлів до 83-88%, що призводить до економії від 18 до 30% перетвореної теплової енергії шляхом зменшення піків горіння.
 • Знижується витрата палива на 20%
 • З'являється можливість готувати гарячу воду у великому обсязі.
 • Зменшується утворення дьогтю і кислот у камері згоряння, що значно збільшує термін служби котла і димоходу.
 • Знижується викиди шкідливих продуктів згоряння в атмосферу.
 • Тепло зберігається у ємності близько двох діб і більше.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти