Готові системи

Сонячне випромінювання на сьогоднішній день є найбільш доступною і екологічно чистою енергією. Уявити без неї сучасне життя неможливо. Завдяки сонцю енергією, яка згодом перетвориться в електричну, забезпечуються приватні будинки, комерційні та промислові об'єкти. Останнім часом люди все частіше звертають увагу саме на альтернативні джерела. Інтернет-магазин Solar-Tech пропонує якісні та ефективні готові рішення з сонячними батареями.

Особливості застосування

Сонячні батареї знаходять широке застосування в побуті і комерційній діяльності людини. Але крім того, їх використовують для установки на космічні апарати. На сьогодні сонце є єдиним джерелом електроенергії за межами нашої планети. Коли його промені потрапляють на панелі, встановлені на космічних апаратах, відбувається вироблення електрики, яке акумулюється в бортових батареях. У порівнянні з атомними генераторами, такі системи не виділяють шкідливих речовин.

Також сонячні панелі використовуються і в наземному транспорті. Автовиробник Toyota представив вдосконалену модель Prius, оснащену гібридним мотором. Новинка полягає в тому, що на даху машини розміщуються сонячні панелі. Коли паливо закінчиться, автомобіль зможе проїхати близько 5 км на енергії сонця.

Переваги використання

«Плюси» сонячних систем:

 1. Енергетична незалежність. Енергія сонця відновлюється, і це її основна перевага.
 2. Стійкість. Сонячна енергія постійна, її не можна перевитрачати.
 3. Рясність. Поверхня Землі опромінюється приблизно 120 тис. ТВт світла, що перевищує потребу приблизно в 20 разів. Проблем з нестачею ресурсу не буде.
 4. Доступність. Готові комплекти сонячних батарей можуть використовуватися в будь-якій точці світу, не тільки в районі екватора, але і на Півночі.
 5. Екологічність. При отриманні та транспортуванні енергії, а також установці електростанцій в атмосферу не викидаються шкідливі речовини.
 6. Безшумність. На відміну від паливних генераторів, в конструкції сонячних панелей відсутні рушійні вузли і вали, тому їх робота не супроводжується сильними шумами.
 7. Мінімальні експлуатаційні витрати. Більш того, на використанні сонячного обладнання сьогодні можна заробити. Власники готових систем мотивуються державою за допомогою «зеленого тарифу». Виробляючи безкоштовну енергію, ви зможете не тільки використовувати її в побуті, але і продавати іншим користувачам. Панелі не вимагають особливого обслуговування, достатньо виконувати їх очистку кілька разів на рік.
 8. Простота експлуатації. Щоб використовувати сонячну систему, не потрібен персонал або спеціальне навчання. Всі особливості і правила експлуатації вказуються в сервісному керівництві. При необхідності спеціаліст Solar-Tech детально проконсультує вас щодо всіх особливостей використання.
 9. Швидка окупність. Як правило, для повної компенсації витрат потрібно близько 5–6 років, в залежності від параметрів і особливостей певної системи.
 10. Збільшення ціни майна на ринку. Вартість будинків, оснащених СЕС та іншими джерелами альтернативної енергії, значно вище, ніж ціни на не сонячні аналоги.

Не менш важливою перевагою є доступність. Технології виробництва щорічно розвиваються, тому вже сьогодні кожен може купити готові комплекти сонячних батарей, не відриваючись від комп'ютера або смартфона. Досить вибрати цікавий тип станції і оформити заявку на цій сторінці.

Каталог продукції

Компанія Solar-Tech пропонує наступні види СЕС:

 1. Мережеві станції під зелений тариф. Залежно від призначення, можуть бути приватними або промисловими, відповідно, призначаються для використання в котеджах або на комерційних об'єктах. Включають в себе повний комплект обладнання, що дозволяє підключитися до зеленого тарифу, і відразу ж почати заробляти.
 2. Автономні СЕС. Відмінний варіант для приватного будинку або квартири. Залежно від потужності, обсяг вироблюваних кіловат буде відрізнятися. На бюджетних системах цей показник становить 15–18 кВт, дорожчі станції дозволяють виробляти до 780 кВт щомісяця.
 3. СЕС для бізнесу під власне споживання. Такі системи призначені для установки на комерційних об'єктах.
 4. Геліосистеми. Використовуються для забезпечення приватного будинку або іншого об'єкта гарячою водою. Також геліосистеми можуть бути призначені для підігріву басейнів.
 5. Системи безперебійного живлення. Використовуються для забезпечення об'єкта електроенергією в разі її відключення в централізованій системі. Можуть застосовуватися як в будинках, так і в квартирах, офісах, котельнях. Окремі види СЕС забезпечують охорону і безпеку, живлячи системи відеоспостереження при відключенні електроенергії.
 6. Освітлення на сонячних батареях. Світильники, вуличні ліхтарі, системи ілюмінації для рекламних щитів. Завдяки автономним пристроям можна організувати освітлення там, де немає можливості підключення до електромережі.
 7. Навіси з панелей. Оптимальний варіант для використання на об'єктах з обмеженою площею дахів.

Щоб придбати надійний і недорогий комплект сонячних батарей для дому, зв'яжіться з менеджером. Спеціаліст Solar-Tech надасть безкоштовну консультацію та допоможе підібрати найбільш підходящий варіант.

Читать полностью
Що таке готові системи?
Готові системи - це оптимальні комплекти обладнання, які ми підібрали для вас, щоб було зручно орієнтуватися за ціною і зрозуміти, що входить в комплект постачання системи. Дані рішення є конструктор, куди входять всі необхідні складові як для самостійного монтажу, так і для монтажу за допомогою кваліфікованих фахівців.
Як здійснюється доставка готових рішень?
Доставка готових рішень здійснюється різними способами в залежності від обсягу. При невеликих обсягах ми можемо здійснити доставку поштовою службою, при великих обсягах - своїм транспортом або транспортною компанією.
Як здійснюється оплата за готові рішення?
Комплектація починається після передоплати або повної оплати за обладнання. Якщо Ви замовляєте повний монтаж системи, ми укладаємо договір, вноситься передоплата за обладнання, після доставки здійснюється повна оплата за обладнання, а після монтажу нашими фахівцями, здійснюється оплата за монтаж.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти