Система гарячого водопостачання на вакуумних геліоколекторах + СЕС 90 кВт — готель "Loma Club"Затока. Це місце знайоме кожному, хто любить літній бриз і багато сонця. Ті, хто хоче повернутися додому з «справжньою морською» засмагою, будуть задоволені. Втім, цим теплим променям раді не тільки туристи, але і прихильники зеленої енергетики. Адже тільки за одну годину один квадратний метр землі отримує близько 1000 Вт сонячної енергії. Яку люди, звичайно ж, вирішили використовувати для справи.

Нещодавно на березі Чорного моря відкрився сучасний готель «Loma Club». Це справжній рай для любителів спорту. Тут готуються до змагань чемпіони, і кожен куточок просочений духом перемоги. При цьому «Loma Club» пропагує не тільки здоровий спосіб життя, а й турботу про навколишнє середовище. Саме тут компанія Solar Tech встановила сучасну систему, яка практично повністю покриває потребу готелю в енергії.

З чого вона складається? Перш за все, це геліосистема. Згідно з розрахунковими нормами, персоналу та гостям готелю щодня потрібно близько 10 тис. літрів гарячої води. Для цього ми розмістили на даху два поля сонячних колекторів. Сонце нагріває теплоносій, який надходить в котельню. Обв'язка виконана з нержавіючих труб в ізоляції. Циркуляцію води забезпечують дві частотні помпи Wilo. Якщо один з них вийде з ладу, автоматика тут же запустить другий, і ніхто не відчує дискомфорту.

Тут також встановлено два резервуари об'ємом 2 куб. м кожен, які виконують роль акумуляторів тепла. І, якщо влітку гаряча вода подається з обох ємностей, то взимку режим роботи змінюється. У цей період гріється тільки один резервуар, а другий підключається при появі надлишків тепла.

Система розділена на три контури - контур геліоколекторів, контур резервуарів і контур проточної води. Вони пов'язані між собою за допомогою теплообмінників, які виключають зіткнення рідин. Наше технічне рішення дозволяє уникнути застою води і перегріву. Коли температура перевищує встановлену норму, зайве тепло розсіюється на вулиці за допомогою величезного фанкойла потужністю 90 кВт. Ну, а взимку можна буде опалювати цокольний поверх. Управляє роботою геліосистеми електроніка Siemens в автоматичному режимі.

Ви запитаєте: а що робити, якщо пропаде електрика? Правильне питання. І у нас є на нього відповідь. В цьому випадку ми передбачили блок безперебійного живлення з інвертором потужністю 3 кВт, акумуляторами з запасом 5 кВт·год і сонячними батареями на 1,2 кВт. В результаті наша система стає повністю автономної й не страждає від перебоїв в міській електромережі.

А тепер кілька слів про сонячної електростанції. Розрахунки показали, що в пік туристичного сезону готелю потрібно близько 90 кВт на годину. Для цього інженери Solar Tech встановили три інвертори по 30 кВт кожний. Енергію збирають сонячні панелі сумарною потужністю 100 кВт на годину. Таким чином, «Loma Club» повністю забезпечує себе енергією і мінімізує споживання з міської мережі.


Продуктивність геліосистеми при роботі на два бака загальним обсягом 4000л.:

Продуктивність сонячної електростанції:

Вироблення електроенергії станцією
Період
Весняний Літній Осенний Зимний
За месяц, кВт*ч 10774-16200 16301-16383

12852-4886

3960-5911
За год, кВт*ч 131 500

 

замовити консультацію
 

Ми консультуємо безкоштовно - телефонуйте!

(098) 180-99-00 (050) 180-99-00 (093) 170-16-46