Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Сонячна електростанція

Сьогодні пошук альтернативних джерел енергії є пріоритетним. Використання сонця стає все більш популярним і знаходить реалізацію в установці фотопанелей. Автономна сонячна електростанція незамінна в тих ситуаціях, коли немає можливості підключитися до електромережі загального користування. Вона є джерелом якісної і стабільної електроенергії. Сонячні електростанції застосовуються, якщо мають місце повна відсутність електромережі, перебої з електроенергією, нестача потужності. Якісно підібрана і встановлена ​​система повністю вирішить питання з електропостачанням. Компанія «Солар-Тек» пропонує обладнання від провідних виробників, а також сонячні електростанції під ключ. Сотні клієнтів уже змогли переконатися, що з нами вигідно співпрацювати.

Комплектація автономної геліосистеми

Щоб створити якісну і надійну автономну сонячну електростанцію для будинку, необхідно потурбуватись про збалансовану збірку панелей і обладнання. Фотомодулі зазвичай встановлюються на дах за допомогою кронштейнів і спеціальних кріплень. Щоб забезпечити автоматизацію процесу, знадобиться інвертор. Комутація забезпечується за допомогою конекторів і кабелів. Незалежність від ліній електропостачання можлива завдяки накопичувальним акумуляторним батареям.

Вартість станції буде напряму залежати від якості і продуктивності обладнання. Термін її експлуатації оцінюється в 30 років. Гарантія — до 10 років.

Крім даху, електростанції можна розміщувати на землі і трекерах. Головне — вільний доступ світла. Важливий фактор — орієнтація фотоелектричної системи. Від нього залежить параметр пікового часу генерації.

Щоб створити у себе якісну геліосистему, необхідно врахувати наступні параметри:

  • потужність і тип панелей;
  • модель інвертора;
  • ємність акумуляторних батарей;
  • вироблення електроенергії за місяць в зимовий і літній період, за 8 і 12 місяців.

Правильно підібрана і укомплектована автономна геліосистема здатна забезпечити безперебійне постачання струмом весь перелік побутових предметів.

Сонячні електростанції — вигідне капіталовкладення

В останні роки геліосистеми стають дедалі популярнішими, уряди багатьох країн, і України в тому числі, підтримують проекти з установкою панелей. Такий успіх пояснюється повною екологічністю і високою ефективністю систем. Адже можна не тільки забезпечити свій будинок, але і продати надлишки електроенергії. Ще один безперечний плюс — швидка окупність: приблизно протягом 3–5 років. Системи надійні, працюють без втрати якості не менше 25 років. Нарешті, вони універсальні, адже можуть бути використані не тільки в приватному житловому секторі.

Автономні електростанції забезпечують безперебійність і автономність електропостачання, мають високу продуктивність, дозволяють економити, враховуючи, що тарифи на електрику зростають. Компанія Solar-Tech пропонує якісні автономні сонячні електростанції за вигідною вартістю. У комплект поставки входить:

  • набір батарей;
  • контролер;
  • інвертор;
  • акумулятор;
  • документація.

Компанія надає повноцінну гарантію. Наші консультанти охоче дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються автономних сонячних станцій в Україні. Доставка здійснюється за адресою в межах Києва та області, а також по всіх регіонах країни.

Фахівці забезпечать повний цикл угоди як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. Пропонуємо безкоштовний виїзд на об'єкт для оцінки потреб. Розробляємо проект, беремо на себе всі питання, в тому числі те, що стосується документації.

За 9 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти