Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Сонячна електростанція

Сьогодні пошук альтернативних джерел енергії є пріоритетним. Використання сонця стає все більш популярним і знаходить реалізацію в установці фотопанелей. Автономна сонячна електростанція незамінна в тих ситуаціях, коли немає можливості підключитися до електромережі загального користування. Вона є джерелом якісної і стабільної електроенергії. Сонячні електростанції застосовуються, якщо мають місце повна відсутність електромережі, перебої з електроенергією, нестача потужності. Якісно підібрана і встановлена ​​система повністю вирішить питання з електропостачанням. Компанія «Солар-Тек» пропонує обладнання від провідних виробників, а також сонячні електростанції під ключ. Сотні клієнтів уже змогли переконатися, що з нами вигідно співпрацювати.

 

Комплектація автономної геліосистеми

Щоб створити якісну і надійну автономну сонячну електростанцію для будинку, необхідно потурбуватись про збалансовану збірку панелей і обладнання. Фотомодулі зазвичай встановлюються на дах за допомогою кронштейнів і спеціальних кріплень. Щоб забезпечити автоматизацію процесу, знадобиться інвертор. Комутація забезпечується за допомогою конекторів і кабелів. Незалежність від ліній електропостачання можлива завдяки накопичувальним акумуляторним батареям.

Вартість станції буде напряму залежати від якості і продуктивності обладнання. Термін її експлуатації оцінюється в 30 років. Гарантія — до 10 років.

Крім даху, електростанції можна розміщувати на землі і трекерах. Головне — вільний доступ світла. Важливий фактор — орієнтація фотоелектричної системи. Від нього залежить параметр пікового часу генерації.

Щоб створити у себе якісну геліосистему, необхідно врахувати наступні параметри:

  • потужність і тип панелей;
  • модель інвертора;
  • ємність акумуляторних батарей;
  • вироблення електроенергії за місяць в зимовий і літній період, за 8 і 12 місяців.

Правильно підібрана і укомплектована автономна геліосистема здатна забезпечити безперебійне постачання струмом весь перелік побутових предметів.

Сонячні електростанції — вигідне капіталовкладення

В останні роки геліосистеми стають дедалі популярнішими, уряди багатьох країн, і України в тому числі, підтримують проекти з установкою панелей. Такий успіх пояснюється повною екологічністю і високою ефективністю систем. Адже можна не тільки забезпечити свій будинок, але і продати надлишки електроенергії. Ще один безперечний плюс — швидка окупність: приблизно протягом 3–5 років. Системи надійні, працюють без втрати якості не менше 25 років. Нарешті, вони універсальні, адже можуть бути використані не тільки в приватному житловому секторі.

Автономні електростанції забезпечують безперебійність і автономність електропостачання, мають високу продуктивність, дозволяють економити, враховуючи, що тарифи на електрику зростають. Компанія Solar-Tech пропонує якісні автономні сонячні електростанції за вигідною вартістю. У комплект поставки входить:

  • набір батарей;
  • контролер;
  • інвертор;
  • акумулятор;
  • документація.

Компанія надає повноцінну гарантію. Наші консультанти охоче дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються автономних сонячних станцій в Україні. Доставка здійснюється за адресою в межах Києва та області, а також по всіх регіонах країни.

Фахівці забезпечать повний цикл угоди як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. Пропонуємо безкоштовний виїзд на об'єкт для оцінки потреб. Розробляємо проект, беремо на себе всі питання, в тому числі те, що стосується документації.

Читать полностью
Для чого потрібна автономна сонячна електростанція?

Автономна сонячна електростанція потрібна для забезпечення електроенергією об'єктів в місцях, де немає можливості підвести загальну електромережу або на об'єктах, де часті перебої електроенергії. Мається на увазі, що такі електростанції працюють повністю без мережі, проте сучасне обладнання, яке ми пропонуємо має можливість використовувати й електромережу, щоб мати можливість вибирати пріоритетне джерело енергії.

Автономні сонячні електростанції працюють без підключення до «зеленого» тарифу. Але для тих хто хоче мати запас в акумуляторних батареях і продавати надлишки електроенергії за «зеленим» тарифом існують гібридні електростанції. Вони представлені в нашому каталозі.

Як вибрати автономну сонячну електростанцію?

У нашому каталозі представлені типові комплекти для будівництва автономних і гібридних електростанцій під різні запити, починаючи від переносних комплектів для кемпінгів і закінчуючи серйозними системами здатними забезпечити електрикою цілий будинок.

Автономні сонячні електростанції для кемпінгу:

 

Ці мобільні комплекти призначені для забезпечення електроенергією малопотужні, найнеобхідніші прилади в умовах дороги, кемпінгу, на суднах. Відмінність між ними в місткості акумуляторних батарей і потужності сонячного модуля. Такі системи в зібраному стані не займуть багато місця в багажнику вашого автомобіля.

Комплекти автономних сонячних електростанцій:

 

 

Ці комплекти призначені для забезпечення електроенергією дачних будиночків і невеликих котеджів в літню пору. Вони оснащуються інверторами для підключення побутової техніки.

Комплекти автономних сонячних електростанцій:

 

 

Ці комплекти оснащуються літієвими акумуляторними батареями, що робить їх більш надійними та довговічними

Комплекти для побудови гібридних електростанцій:

 

 

Комплекти оснащуються як кислотно-лужними акумуляторами типу GEL, так і літієвими акб.

Чи забезпечить мене електроенергією автономна сонячна електростанція взимку?

Без додаткових резервних джерел, таких як вітрогенератор або бензогенератор, в зимову пору часу автономна сонячна електростанція не зможе забезпечити будинок електроенергією для комфортного проживання.

Як мені замовити автономну сонячну електростанцію?

Ви можете здійснити замовлення на сайті, вибравши один зі зручних способів. При покупці комплектів автономних сонячних електростанцій ми завжди рекомендуємо замовляти консультацію. Якщо ви не визначилися з системою, або жодне із запропонованих рішень вам не підходить, то на сайті ви можете заповнити анкету, яка більш точно сформулює завдання для наших фахівців або зателефонувати нам.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти