Послуги

Компанія Solar-Tech спеціалізується на підборі та встановлення обладнання для ефективного використання альтернативних джерел енергії: сонця, вітру і води. Дипломовані фахівці в галузі відновлюваної енергетики, що працюють в компанії, готові надати необхідні консультації та пояснення, підібрати обладнання і підготувати комерційну пропозицію для будь-якого об'єкта. Накопичений досвід дозволяє реалізувати високоефективні проекти з мінімальними витратами.

Компанія Solar-Tech надає повний комплекс послуг щодо альтернативних джерел енергії, а саме: СОНЯЧНИМ БАТАРЕЯМ, СОНЯЧНИМ КОЛЕКТОРАМ ТА СУПУТНІМ ТОВАРАМ
Консультация и поддержкаКонсультація
і підтримка
Установка оборудованияВстановлення
обладнання
Подключение зелёного тарифаПідключення
зеленого тарифу
Обслуживание и сервисОбслуговування
і сервіс
 

 

Ви можете звернутися до нас
на будь-якому з цих етапів!
(097) 752-08-92
(095) 752-08-92
(093) 752-08-92
 
Енергоаудит об'єктів
Обстеження потенційного місця для установки обладнання та оцінка раціональності використання різних типів обладнання. Результат енергоаудиту оформляється у вигляді комерційної пропозиції з науковим обґрунтуванням раціональності використання обладнання, що входить в комплектацію.
 
Індивідуальне проєктування
Ефективність роботи обладнання повинна бути максимальною. Для її підвищення наші інженери готують індивідуальний проект саме для вашого об'єкта з урахуванням всіх технічних особливостей. При необхідності після здачі об'єкта надається розширена проектна документація.
 
Підбір і продаж обладнання
За роки роботи наші фахівці на власному досвіді вивчили переваги і недоліки різних марок і типів устаткування. Ми зацікавлені підбирати і продавати тільки якісне обладнання, яке не викликатиме проблем в процесі експлуатації.
 
Якісний монтаж
Монтаж - одна зі складових успіху при установці високотехнологічного обладнання. Наші фахівці мають за плечима більше сотні встановлених об'єктів на дахах з різними типами покрівельних матеріалів та й у вигляді окремо стоячих систем. Наша компанія надає гарантію на монтаж всього обладнання на об'єкті.
 
Шеф-монтаж
Якщо у вас є свої фахівці, які здатні виконати монтаж власними силами, ми можемо забезпечити інформаційно-консультаційну підтримку і перевірку якості встановлення обладнання. Наші фахівці відвідують об'єкт, проведуть інструктаж монтажної бригади, нададуть потрібну документацію у повному обсязі, а також виконують перевірку якості виконаної роботи при здачі устаткування в експлуатацію.
 
Сервіс і профілактика систем
Будь-яка технічна система з часом вимагає діагностики. Сервісне обслуговування - це комплекс заходів для забезпечення безперебійної роботи обладнання, виявлення та усунення несправностей, профілактики причин збоїв у роботі,  а також загальна оцінка роботи системи з наданням рекомендацій щодо підвищення якості її роботи.
 
Зелений тариф
"Зелений тариф"  - механізм для поновлюваних джерел енергії, в основі якого лежать три основні чинники: гарантія підключення до мережі, довгостроковий контракт на купівлю електроенергії, надбавка до вартості виробленої електроенергії. Наша компанія має багаторічний досвід підключення "зеленого тарифу" в стислі терміни і надає послугу  "зелений тариф під ключ".
 
 
 
Не відкладайте, телефонуйте зараз!
(097) 752-08-92
(095) 752-08-92
(093) 752-08-92
 

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти