Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Промислові сонячні електростанції

Промислові сонячні електростанції – це агрегати, які застосовують для перетворення енергії УФ-променів в електроенергію. Установки розташовуються на відкритих місцевостях, що мають велику площу. Існує багато методів отримання енергії сонця, проте найбільш рентабельним є її генерація з використанням фотоелектричних батарей.

Компанія Solar-Tech спеціалізується на розробці проектів та встановленні електростанцій промислового призначення. На сайті ви зможете купити станцію з необхідною ємністю батареї, що залежить від витрати електрики.

У нас працюють дипломовані фахівці, які отримали профільну освіту. Тому з легкістю знаходимо підхід до кожного клієнта та швидко підбираємо варіант, як вирішити ту чи іншу проблему. Ми запропонуємо інноваційні методи у сфері використання енергії сонця, що зробить роботу ефективною та доцільною.

В інтернет-магазині «Солартек» ціна на промислову електростанцію одна з найбільш рентабельних в Україні. Це дозволяє вигідно й без зайвих переплат купувати якісне обладнання з установкою «під ключ».

Причини купити електростанцію

Існує маса причин, які примушують людей переходити на альтернативні джерела електроенергії. До основних відноситься часте та значне підвищення вартості оплати комунальних платежів. Особливо сума значна для тих, хто володіє підприємством. Тому купити промислову електростанцію – це найоптимальніший варіант. До переваг такої установки відносяться:

 1. Радіаційна безпека. Сонячне електропостачання характеризується екологічністю. При функціонуванні систем не виділяються токсичні речовини, що не шкодить навколишньому середовищу. Це є причиною того, що сонячні установки користуються популярністю в усьому світі.
 2. Відновлювана й безкоштовна енергія. Завдяки тому, що сонце дає невичерпний потік УФ-променів у великих обсягах, можна бути впевненим в ефективності систем.
 3. Надійне використання. Сучасні сонячні агрегати при належному обслуговуванні можуть прослужити понад 25 років. Панелі слабо зношуються й не вимагають частої заміни.
 4. Мінімальні фінансові вкладення. Останні моделі характеризуються автоматизацією процесів. Тому необхідна невелика кількість персоналу для виконання технологічних завдань. Витрати на підтримання у справному стані електростанцій також мінімальні. Щоб системи завжди чітко працювали, немає необхідності проводити дороге обслуговування.
 5. Значна економія корисної площі. Розташовувати панелі можна не тільки на землі. Дозволяється виконувати монтаж на дахах, фасадах та ін. Панелі, завдяки невеликій вазі, не дуже тиснуть на фундамент, що дає змогу встановлювати достатню кількість приладів.
 6. Швидка окупність. Останнім часом статистика підтверджує, що фінансові вкладення в сонячну енергетику більш вигідні, ніж в нафтовидобувну промисловість.
 7. Відмінний варіант для тих місць, де немає центральної електромережі та її проблематично провести.
 8. Великий вибір потужностей. Це дозволить кожному знайти оптимальний варіант, що забезпечує максимальну ефективність роботи установок.

Важливо! Достатня кількість сонячного світла робить промислові електростанції в Україні дуже популярними й актуальними. Навіть у зимовий час потрапляння УФ-променів вистачає для забезпечення безперебійної роботи системи.

Загальна комплектація електростанції

Типова сонячна станція складається з декількох основних елементів. До них відносяться:

 • батареї, здатні перетворювати УФ-промені в струм;
 • інвертори;
 • система управління;
 • опорні конструкції з металу;
 • лічильники, які потрібні для відстеження продуктивності станцій;
 • провідні лінії електропередач.

Компанія Solar-Tech візьме на себе підбір необхідних комплектуючих відповідно до вашого проекту та проведе установку. Щоб отримати детальну інформацію, зателефонуйте – і вам нададуть грамотну консультацію з будь-якого питання.

Особливості монтажу промислових СЕС

Період зведення станцій досить короткий. Вся процедура складається з таких етапів:

 • вибір території, де буде розташовуватися станція;
 • розробка ТЕО;
 • доставка агрегатів на ділянку;
 • установка;
 • підключення станції до електромережі;
 • оформлення документів;
 • здача в експлуатацію.

Компанія «Солартек» допомагає оформити «зелений» тариф – спеціальний механізм для поновлюваних джерел енергії. В його основі знаходяться 3 основних фактори: гарантоване підключення до електромережі, тривалий контракт на придбання електроенергії державою та надбавка до ціни за вироблену енергію. Наша компанія має багаторічний досвід підключення «зеленого» тарифу в стислі терміни на різних об'єктах. Ми все зробимо швидко та якісно!

 

Читать полностью
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти