забезпечені безперебійним
живленням

забезпечені безкоштовною
гарячою водою

на всю продукцію

постійним клієнтам

і налаштування купленої
продукції
Автономний пересувний будинок Room to Move
05.11.2018
За 9 місяців 2018 року понад 3 тисяч сімей встановили сонячні електростанції.
30.10.2018

Алгоритм при розрахунку автономної сонячної електростанції
28.02.2019
Вибираємо термосифонні геліосистеми на вакуумних трубках
26.02.2019

Компанія Solar-Tech вже багато років займається постачанням і монтажем устаткування для відновлюваної енергетики в Україні. Ми співпрацюємо з провідними українськими та світовими виробниками. У нашому асортименті ви знайдете: сонячні батареї, сонячні колектори (плоскі, вакуумні і термосифонні), вітрогенератори, теплові насоси та інші товари альтернативної енергетики.

За роки роботи ми стикалися з завданнями різних масштабів - від установки фотоелектричних панелей на маленькій дачі до промислових сонячних станцій. Ми забезпечили безперебійним живленням і безкоштовним гарячим водопостачанням великі виробничі приміщення і котеджі.

Для правильного підбору обладнання ми досліджуємо об'єкт: визначаємо його енергоспоживання і зону сонячної інсоляції, в якій він знаходиться. Сторона даху і навіть кут установки обладнання є вирішальним фактором того, наскільки ефективно буде використовуватися сонячна енергія.

Наші фахівці підготували кілька типових рішень для найбільш типових об'єктів. У розділі "Готові системи" ви знайдете: автономні сонячні електростанції, мережеві сонячні електростанції, геліосистеми і системи безперебійного живлення. Ви можете самостійно вибрати відповідне вам устаткування або отримати детальну консультацію від фахівців компанії.

З 2009-го року в Україні діє програма "зелений тариф". Держава викуповує у учасників програми надлишок одержуваної сонячної енергії. Чим раніше ви підключіться до програми, тим вищий тариф для вас встановлюється. Зараз окупність обладнання становить 4-7 років, а далі - чистий дохід. З цією інформацією ви можете ознайомитися докладніше в новині про зелений тариф. Компанія Solar-Tech допоможе вам підключити "зелений тариф": підібрати обладнання і укласти договір.