Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Насосні станції

Сонячна енергетика набуває все більшого поширення в господарстві, промисловості та побуті. Зокрема, вона використовується і в геліосистемах гарячого водопостачання, що має позитивний ефект. Він виражається у зниженні витрат електрики та газу та можливості повністю відмовитися від енергоресурсів, що надходять з централізованих джерел. Ключовими елементами такої системи є: сонячний колектор; розширювальний бак, куди надходить вода для нагріву; трубопровід, по якому циркулює теплоносій. Комунікацію рідини забезпечує циркуляційний насос.

Робота цього важливого вузла здійснюється в досить жорстких умовах. Іноді це призводить до зносу й передчасного виходу з ладу. Але наслідки подібної ситуації є оборотними – ви маєте можливість купити циркуляційний насос окремо та провести його заміну. Зробити це пропонує компанія «Солартек» », фахівці якої є експертами в області сонячної енергетики.

Вибирайте правильне рішення

Пропонуємо купити однолінійну насосну станцію або дволінійну. Остання конфігурація функціонує в системах, на яких відбувається суттєва зміна витрати палива. Принцип роботи такої станції полягає в перекачуванні теплоносія. Процес здійснюється по замкнутому колу сонячного колектора. Крім цього, пристрій застосовується і для скидання надлишкового тиску, що виникає у разі перегрівання. Двигун циркуляційного насоса працює від постійного струму 12 В, його споживана потужність становить 30 Вт. Технічні особливості дозволяють безпосередньо підключатися до сонячного фотомодуля.

До стандартної комплектації циркуляційної насосної станції належать:

 1. Два кульові крани, що оснащені термометром і працюють в умовах температури від 0 до 160 °C. Один – триходовий – розташований на зворотній лінії, а інший – на тій, де відбувається подача.
 2. Циркуляційний насос.
 3. Група безпеки. Вона оснащується манометром, що використовується на котлі.
 4. Витратомір. Цей прилад потрібен для контролю над витратами палива. Він оснащується регулятором протоку та кранами для зливу й заповнення.
 5. Теплоізоляційний кожух.

Обладнання поставляється упакованим, до нього додається технічна документація.

Однолінійна насосна станція відрізняється від дволінійної тим, що оснащена вона лише одним кульовим краном. У комплекті присутня група пристосувань для заповнення, зливу та промивання системи.

Якщо у вас виникла необхідність купити циркуляційний насос окремо, запропонуємо для вас кілька модифікацій. Між собою вони відрізняються продуктивністю, потужністю й іншими параметрами, від яких залежить і ціна.

Найкращі пропозиції для вас

Компанія Solar-Tech першою в Україні стала використовувати всі можливості сонячної енергетики. Це підтверджено реальними справами. Нашими силами створена перша станція, у роботі якої використовується технологія накопичення сонячної енергії під власне споживання. Нам також вдалося першими здійснити підключення «зелених» тарифів. У розпорядженні компанії Solar-Tech є пересувний офіс. Для забезпечення його роботи використовується повністю сонячна енергетика.

Такі технології вигідні для бюджету та не несуть небезпеки для навколишнього середовища. Ми не тільки використовуємо їх у себе, а й активно ділимося ними з українцями. Ми побудували понад 300 об'єктів для бізнесу й населення, і зупинятися на цьому не збираємося. Каталог компанії постійно оновлюється. У ньому ви знайдете продукцію передових брендів, серед них:

 • Novasol;
 • Wilo Star;
 • Grundfos;
 • Novasfer та інші.

У нашій компанії працюють не просто консультанти, які побіжно вивчили інструкцію, а фахівці з технічною освітою, що досконало знають специфіку питання. Звертайтеся до них, і вони проведуть консультацію, порекомендують купити циркуляційний насос для опалення, що найкраще відповідає характеристикам вашого приміщення. У нас працюють висококваліфіковані техніки, які можуть здійснити монтаж системи. Терміни та ціна залежать від складності виконання. Попередньо майстри виїжджають на місце установки, проводять оцінку об'єкта, роблять виміри. Ця інформація важлива для складання проєкту й визначення його вартості. Заміри, консультації, проєктування здійснюються безкоштовно.

На все обладнання, яке можна купити в «Солартек», надається гарантія якості. Наші фахівці виконують його обслуговування і після введення в експлуатацію. Для різних груп клієнтів у нас передбачений свій формат співпраці: з юридичними особами це B2B, а з населенням – B2C.

Читать полностью
Які бренди циркуляційних станцій для геліосистем найнадійніші?
Найпопулярніші та надійні виробники помпових станцій для геліосистем:
 • Wilo
 • Grundfos
Які температурні параметри для геліосистеми повинні бути у помпової станції?
Одним з важливих параметрів для правильного підбору помпової станції для геліосистем є температурні параметри. Для геліосистем цей параметр повинен бути TF 110.
З чого складається помпова станція?
 • Помпа
 • Регулятор потоку
 • Крани закачування системи
 • Крани для зміни помпи
 • Термометр
 • Вихід на розширювальний бак
 • Манометр
 • Вихід на зривний клапан тиску
 • Вихід на розширювальний бак
 • Корпус
Який розкид цін на циркуляційні помпи?
Розкид цін на циркуляційні помпи може бути від 6580 грн до 13076 грн.
За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти