Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Контролер для сонячних панелей

У будь-який геліосистемі контролер для сонячних панелей — це обов'язковий елемент. Його завдання — забезпечити управління процесом нагріву і контролювати стан електростанції. Інформація для пристрою надходить від датчиків температури, після чого відбувається регулювання роботи циркуляційного насоса. Такий регулятор — це не тільки ефективність, але і безпека електростанції. Головне — правильно закласти алгоритми.

Прилад складається з двох блоків — вуличного та панелі управління. Перший блок відповідає за виконавчі пристрої і датчики, а другий відображає параметри, які отримує з вуличного блоку.

Функціонал сучасних моделей контролера заряду для сонячних батарей дуже широкий. Проте назвемо все головні можливості приладу. Це:

 • управління продуктивністю насоса;
 • режими охолодження накопичувача і колектора;
 • аварійне відключення колектора;
 • автоматичний захист управління;
 • вимір теплової енергії від колектора;
 • контроль різниці температур;
 • відображення несправності температурних датчиків;
 • настройка циркуляційного насоса системи ГВП;
 • індикація температур в накопичувачі і колекторі;
 • температурний контроль контуру;
 • захист від замерзання;
 • вимірювання температури в колекторі;
 • відображення на дисплеї дня тижня і часу.

Не можна не відзначити універсальність керуючих пристроїв. Всі екземпляри, з якими ви зможете ознайомитися в нашому каталозі, підходять для геліосистем різного призначення. Дані прилади забезпечують стабільність роботи електростанцій. Так, у вечірні та ранкові години, а також у похмуру погоду час роботи панелей буде збільшено. Також регулятор буде автоматично знижувати споживання потужності циркуляційним насосом, щоб забезпечити економію електроенергії.

Також варто сказати про дистанційний контроль і можливості коригування роботи електростанції на відстані. У корпус регулятора можна вбудувати модем і SIM-карту. Це робиться за бажанням клієнта. Інформація про роботу системи сонячного теплопостачання буде надходити на сервер компанії (від виробника до монтажної організації, в залежності від ситуації). Таки чином, неточності або несправності будуть проаналізовані фахівцем і відкориговані. При необхідності буде організований виїзд на об'єкт.

Вибираємо керуючий пристрій для геліосистеми

Вибрати контролер для сонячної панелі нескладно. У нас в каталозі представлені тільки якісні моделі. Основні їхні переваги:

 • інсталяція для одно-і двоконтурних систем;
 • простота і зручність в експлуатації;
 • компактні розміри;
 • нескладне техобслуговування;
 • зручний дисплей.

Пристрої для управління представлені в нашому каталозі в широкому асортименті. У нас ви зможете ознайомитися з моделями для малих, середніх і великих електростанцій. Сучасні екземпляри мають кілька встановлювальних категорій, що дозволяє нарощувати систему, при цьому використовувати той же контролер. Другий важливий плюс сучасних моделей — ресурс для підключення декількох датчиків. Таким чином, можна фіксувати температуру 1–2 колекторних полів, 1–2 баків-накопичувачів, виконувати регулювання насоса колекторного контуру, а також контурів системи гарячого водопостачання. Звісно — одночасно.

У нас ви зможете купити контролер для сонячної панелі в Україні по найвигіднішій ціні. Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір, вкажуть на переваги тих чи інших примірників. Доставка здійснюється кур'єром — в межах Києва та області, або «Новою Поштою» — по всіх регіонах України. Також передбачений самовивіз. У нас діють акції та знижки, тому купити контролер для сонячних батарей ви зможете за супервигідною вартістю.

Читать полностью
Основні бренди контролерів для геліосистем?
Найпопулярніший виробник контролерів для геліосистем це китайський завод Shuangri, в Україні може продаватися так само під торговими марками Altek і Atmosfera.
Які контролери для геліосистем бувають?

Моноблочні контролери для геліосистем під тиском (замкнутий контур) ― контролери серій СК208С, СК530С8 / СК530С8Q призначені для роботи та управління з однієї стандартної гідравлічною схемою підключення (бак - накопичувач + геліосистема). Відрізняються між собою наявністю додаткових функцій. Моделі – СК618С6, СК988С1, СК728С1 підтримують від 10 до 42 стандартних гідравлічних схем, які дозволяють здійснити управління системами, що складаються з декількох споживачів – до 3-х баків накопичувачів, басейнів, підтримки опалення та ін.

 

Контролери з виносним дисплеєм для геліосистем під тиском ― особливістю контролерів СК528, CK528Q, SR91 ― є можливість установки окремо силової частини (куди підбиватися всі дроти живлення і датчики температур) і дисплея з органами управління.

 

Контролери для геліосистем під тиском з можливістю віддаленого доступу і записом даних ― основною перевагою контролерів СК1128, СК1168, СК1188 є можливість підключення до мережі Internet для віддаленого доступу до налаштувань та управління системи та передачі даних. Дані контролери мають можливість запису всієї інформації про роботу геліосистеми на зовнішній носій – SD карту.

 

Контролери для термосифонних геліосистем ― контролери серій M-7, M-8, M-8NEW, TNC-2, TNC-1 призначені спеціально для управлінь сезонними термосифонними системами різного типу. Контролери M-7, M-8 і M-8 NEW, призначені для управлінь сонячними термосифонними системами пасивного типу.

Який гарантійний термін на контролери для геліосистем?
Гарантійний термін на більшість моделей представлених в нашому каталозі становить 12 місяців.
Якою мовою інструкції до контролерів?
Інструкцію до контролерів російською та англійською мовами ви можете звантажити на нашому сайті у карті товару.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти