Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Сонячний колектор

Сонячне світло - повсюдно доступний абсолютно безкоштовний ресурс, запаси якого в доступному для огляду майбутньому невичерпні. Потужність випромінювання, що надходить на поверхню нашої планети, може досягати 1,3 кВт на 1 м². Було б дивно не скористатися таким щедрим даром природи, особливо в світлі масштабного енергетичної кризи, розмови про який не вщухають вже понад тридцять років. Для цього достатньо купити сонячні колектори і батареї в Києві.

Купити сонячний колектор в Києві

Але купити сонячні колектори та батареї - дороге задоволення, заперечать економні покупці. Чи варто витрачати кошти на їх покупку і монтаж, якщо так-сяк можна обходитися традиційними джерелами світла і тепла? Безумовно, варто: кожна вкладена в придбання копійка дуже скоро окупиться і почне приносити прибуток. Світова практика використання геліоустановок доводить їх користь і ефективність. Наприклад, жителі південних країн вже давно прийшли до висновку, що купити сонячний колектор - дешевше і простіше, ніж з року в рік підігрівати воду за допомогою газу або електрики, оплачуючи велики рахунки за енергоносії.

Принцип роботи колектора полягає в правильному розподілі тепла, випромінюваного денним світилом: накопичуючи теплову енергію, пристрій направляє її на підігрів матеріалу-теплоносія, за допомогою якого потім нагрівається вода. 

Купівля і установка альтернативного джерела тепла дозволяє вирішити питання автономного опалення або гарячого водопостачання приватного будинку або дачі, а витрати на закупівлю обладнання на тлі неухильно зростаючих тарифів на комунальні послуги навряд чи зможуть когось шокувати. 

Як й сонячні батареї, які вважаються одним з найбільш безпечних для екології джерел енергії, сонячні колектори:

- розраховані на тривалий термін експлуатації;

- практичні і надійні;

- не потребують особливого догляду;

- не завдають шкоди навколишньому середовищу;

- можуть встановлюватися на дахах для економії місця;

- повністю окупаються за кілька років;

- вкрай рідко виходять з ладу;

- безвідмовно працюють в найширшому діапазоні зовнішніх температур.

 

Бувають такі типи сонячних колекторів:

- найдешевший колектор, який можна придбати – плоский, з'явився раніше за інших і все ще лідирує в продажу, незважаючи на помітне зниження продуктивності в зимовий час.

- сонячний колектор вакуумного типу. Відрізняється високим ККД і краще працює в складних кліматичних умовах.

- термосифонний сонячний колектор.

Прогрес не стоїть на місці – не так давно з'явилися концентратори, доповнені дзеркальними рефлекторами, інші види модифікованих колекторів з поліпшеними характеристиками. Очевидно, що майбутнє - за альтернативною енергетикою, спрямованої на грамотне та дбайливе використання природної енергії.

Всю продукцію ви можете вибрати в нашому каталозі та придбати з доставкою по всій Україні.

 
Читать полностью
Який колектор вибрати для дачі?
Якщо Ви не проживаєте на дачі весь рік, то ви можете взяти термосифонний сонячний колектор, який має вже вбудований бак для води, що спрощує монтаж і демонтаж. Існують як напірні системи, так і безнапірні, де нагріта вода надходить самопливом, тому такий колектор необхідно розміщувати вище рівня голови людини. Термосифонні колектори називають ще сезонними, оскільки вони можуть працювати тільки в літній період, а на зиму необхідно зливати воду. Як вже говорилося, такі системи не вимагають складного монтажу, покупки додаткового устаткування: циркуляційних помп, накопичувальних баків і розширювальних баків. За бажанням, термосифонний колектор можна доукомплектувати контролером і ТЕНом
Який колектор найпопулярніший?
Хорошим попит мають вакуумні сонячні колектори Altek Premium (Sunrain) TZ58 / 1800-30R1A, а з плоских Hewalex KS2100 TLP AC і більш преміальний VIESSMANN VITOSOL 100-FM. З термосифонних систем найбільшим попит мають безнапірні системи на 100 л. — Altek SD-T2L-10 і 150 л. — Altek SD-T2L-15.
Як дізнатися, що вакуумна трубка ціла і не втратила свою герметичність?
Обов'язково при отриманні сонячного колектора його потрібно розпакувати та перевірити цілісність скляних трубок. На запаяному кінці трубки на внутрішній стороні є напилення, у вигляді хрому, якщо трубка пошкоджена, то при втраті герметичності це напилення ставати білого кольору. Перевірте так кожну трубку і після цього приймайте товар.
Який об'єм води може нагріти сонячний колектор?
Одна вакуумна трубка нагріває 7-8 л. води в день до температури 60-80 ˚С. Кількість трубок у вакуумного сонячного колектора — від 5 до 30.

 

За 11 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти