Станції під Зелений тариф
Докладніше
Автономні сонячні станції
Докладніше
Станції під власне споживання
Докладніше
Геліосистеми для нагрівання води
Докладніше


Сонячний колектор

Сонячне світло - повсюдно доступний абсолютно безкоштовний ресурс, запаси якого в доступному для огляду майбутньому невичерпні. Потужність випромінювання, що надходить на поверхню нашої планети, може досягати 1,3 кВт на 1 м². Було б дивно не скористатися таким щедрим даром природи, особливо в світлі масштабного енергетичної кризи, розмови про який не вщухають вже понад тридцять років. Для цього достатньо купити сонячні колектори і батареї в Києві.

Купити сонячний колектор в Києві

Але купити сонячні колектори та батареї - дороге задоволення, заперечать економні покупці. Чи варто витрачати кошти на їх покупку і монтаж, якщо так-сяк можна обходитися традиційними джерелами світла і тепла? Безумовно, варто: кожна вкладена в придбання копійка дуже скоро окупиться і почне приносити прибуток. Світова практика використання геліоустановок доводить їх користь і ефективність. Наприклад, жителі південних країн вже давно прийшли до висновку, що купити сонячний колектор - дешевше і простіше, ніж з року в рік підігрівати воду за допомогою газу або електрики, оплачуючи велики рахунки за енергоносії.

Принцип роботи колектора полягає в правильному розподілі тепла, випромінюваного денним світилом: накопичуючи теплову енергію, пристрій направляє її на підігрів матеріалу-теплоносія, за допомогою якого потім нагрівається вода. 

Купівля і установка альтернативного джерела тепла дозволяє вирішити питання автономного опалення або гарячого водопостачання приватного будинку або дачі, а витрати на закупівлю обладнання на тлі неухильно зростаючих тарифів на комунальні послуги навряд чи зможуть когось шокувати. 

Як й сонячні батареї, які вважаються одним з найбільш безпечних для екології джерел енергії, сонячні колектори:

- розраховані на тривалий термін експлуатації;

- практичні і надійні;

- не потребують особливого догляду;

- не завдають шкоди навколишньому середовищу;

- можуть встановлюватися на дахах для економії місця;

- повністю окупаються за кілька років;

- вкрай рідко виходять з ладу;

- безвідмовно працюють в найширшому діапазоні зовнішніх температур.

 

Бувають такі типи сонячних колекторів:

- найдешевший колектор, який можна придбати – плоский, з'явився раніше за інших і все ще лідирує в продажу, незважаючи на помітне зниження продуктивності в зимовий час.

- сонячний колектор вакуумного типу. Відрізняється високим ККД і краще працює в складних кліматичних умовах.

- термосифонний сонячний колектор.

Прогрес не стоїть на місці – не так давно з'явилися концентратори, доповнені дзеркальними рефлекторами, інші види модифікованих колекторів з поліпшеними характеристиками. Очевидно, що майбутнє - за альтернативною енергетикою, спрямованої на грамотне та дбайливе використання природної енергії.

Всю продукцію ви можете вибрати в нашому каталозі та придбати з доставкою по всій Україні.

 
Читать полностью
За 10 років роботи ми вже підключили більше 200 об'єктів
Дивитись всі об'єкти