Статті

У цій статті ми відповімо на популярні і важливі питання, які стосуються комутації сонячних батарей.
 

Відеоогляд літієвої акумуляторної батареї Pylontech US2000B Plus

Чи витримають сильний град сонячні панелі? Це питання зі списку найпопулярніших питань, яке задають потенційні власники сонячних електростанцій. Але "сильний град" поняття досить невизначене, звідси виникає і складність відповіді. Ми спробуємо знайти на нього відповідь.

Представлене рішення може бути цікаво тим, хто:
  • оплачує електроенергію за тарифами для юридичних осіб;
  • значну частину коштів витрачає на оплату електроенергії підприємства;
  • стабільно споживає електроенергію в світлий час доби.

У цій статті ми розглянемо п'ять основних і найпоширеніших проблем, які можуть виникнути при експлуатації домашніх сонячних електростанцій.

Велика кількість сонячних контролерів заряду на ринку призводить до виникнення питань при підборі потрібного рішення для людей, які є новачками в даній темі. Який контролер підібрати собі для невеликої системи в похід або для автокемпінгу? Яким контролером заряду оснастити яхту, щоб продовжити її автономність, або який контролер заряду підібрати для серйозної домашньої системи? Ця стаття допоможе в загальних рисах розібратися в різновидах контролерів заряду.

Теплоносій одна з важливих складових геліосистем, систем опалення або кондиціонування. Функція теплоносія полягає в тому, щоб транспортувати тепло від джерела, яким може виступати геліоколектор або котел, до споживача, яким виступає накопичувальний бак, радіатор опалення, тепла підлога і т.п. Розглянемо найпоширеніші марки теплоносіїв, які ви можете знайти у нашому інтернет-магазині.

Рекомендований перетин проводів для сонячних електростанцій

У цій статті ми наведемо алгоритм і список складових при розрахунку потужності автономної сонячної станції.

У цій статті спробуємо розібратися в різновидах термосифонних геліоколекторів, в чому їх відмінності, які вони мають переваги та недоліки.